• Twoje dziecko nie chce próbować nowych smaków?
  • Chcesz poprawić atmosferę przy stole?
  • Lubicie bawić się jedzeniem, ale nie wiesz, jak zachęcić dziecko do próbowania?

Przygotowałam dla Ciebie wspaniały zestaw narzędzi, który pomoże Wam wreszcie naprawdę poznawać nowe smaki!

POBIERZ DETEKTYWA SMAKÓW!

Zestaw narzędzi "Detektyw Smaków" będzie się ciągle powiększał. Już niedługo pojawią się koleje aktywności i propozycje na wspólne zabawy z dzieckiem 

Materiały pobierasz raz, a o nowościach zawiadomię Cię mailowo

Materiały dzielą się na dwie części:


DLA DZIECI I CAŁEJ RODZINY:
przygotowałam planszę, na której jak prawdziwi detektywi, dzieci będą poznawały nowe produkty korzystając ze wszystkich zmysłów. Do planszy dołączona jest instrukcja oraz praktyczny "pomocnik", który ułatwi korzystanie z aktywności.

DLA RODZICÓW: wiedza! Solidny kawałek wiedzy o tym, czym jest próbowanie i jak pomóc dziecku poznawać nowe smaki. Przygotowałam dla Ciebie mini e-book, który zmieni Twoje podejście do próbowania i jedzenia u Twojego dziecka.

Czy te materiały są dla Was?

Materiały w części dla rodziców będą wartościowo właściwie dla wszystkich, bez względu na wiek dziecka. Pomogą Ci zrozumieć niektóre zachowania dziecka i zmienić podejście do jedzenia, nawet jeśli aktualnie nie doświadczacie większych problemów w jedzeniu. 

Plansza i aktywności dla dzieci najlepiej sprawdzą się u dzieci od ok. 2-3 roku życia. Wymagają umiejętności mówienia - im bogatsze słownictwo dziecka, tym łatwiej. Natomiast jako inspiracja do zabaw, mogą posłużyć również młodszym dzieciom :)

Udanego poznawania nowych smaków!

POBIERZ DETEKTYWA SMAKÓW!

.