Zamów skuteczne treści i zwiększ przychody swojej firmy

✅ Chcesz, żeby klienci ustawiali się do Ciebie w kolejce?

✅ Chcesz rozwijać swój biznes i zarabiać więcej z lekkością?

✅ Chcesz zdobywać i przekonywać nowych klientów z łatwością, nawet jeśli Twoja konkurencja ma taniej?

✅ Nie masz czasu, by tworzyć treści?

✅ Nie wiesz, jak tworzyć skuteczne treści dla swojego biznesu?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałaś "TAK", to jesteś w dobrym miejscu!

Z przyjemnością Ci pomogę!

UWAGA! To NIE JEST lista dla copywriterów. Jeśli jesteś copywriterem, zapisz się na newsletter tutaj: CopyCzwartek.

Twoje treści nie przynoszą Ci klientów? A powinny!

Zobacz te statystyki:

📊 Twoi klienci spędzają średnio 7 godzin na poszukiwaniach, zanim zdecydują się kupić konkretny produkt lub usługę. Jeśli pomożesz im podjąć decyzję i dostarczysz wiedzy, której potrzebują - możesz ich z łatwością zdobyć!

📊 70% Twoich klientów decyduje się na zakup... zanim zaczną rozmowę z Tobą. Dotyczy to zarówno B2B, jak i B2C. 70 na 100 Twoich klientów decyduje, że kupi u Ciebie jeszcze przed pierwszym kontaktem. Jak podejmują tę decyzję? Na podstawie treści, które znajdą w internecie. Jeśli to, co piszesz o swojej ofercie odpowiada na ich pytania - brawo, ci klienci są Twoi.

📊 Odpowiednie CTA potrafi zwiększyć konwersję o 202%! Jeśli masz w tej chwili 100 płacących klientów miesięcznie, możesz ich mieć 200. Zarobisz dwa razy więcej tylko dzięki użyciu odpowiednich słów!

📊 Blog na Twojej firmowej stronie zwiększa liczbę potencjalnych klientów o 67%. To znaczy, że zamiast 100 klientów możesz ich mieć 170 - czyli niemal 2 razy więcej. I to tylko dzięki temu, że regularnie prowadzisz bloga i budujesz swój wizerunek eksperta w sieci.

📊 74% użytkowników zwraca uwagę na to, czy Twoje treści na stronie są napisane poprawnie. Jeśli Twoje teksty są dopracowane i zadbane - super, zdobywasz zaufanie 3/4 swoich odbiorców. A to już prosta droga do sprzedaży!

Twoje treści tak nie działają?

Piękne statystyki, ale u Ciebie to tak nie wygląda? Masz stronę, prowadzisz bloga i profile w social mediach, a klientów ciągle za mało?

Bardzo możliwe, że treści na Twojej stronie nie odpowiadają na ich potrzeby. Nie dostarczają im wartości i wiedzy, której potrzebują. 

Jeśli pisałaś teksty samodzielnie, mogłaś pominąć mało znane, a bardzo ważne elementy skutecznej oferty. Jeśli zleciłaś tworzenie pierwszemu znalezionemu copywriterowi - mogłaś nie wiedzieć, że to on pominął te elementy. 

W efekcie klienci zapoznają się z Twoją ofertą, korzystają z Twojej wiedzy... a potem radośnie idą do tańszej konkurencji za rogiem.

A przecież nie możesz sobie pozwolić na ciągłe straty, prawda?

Jak mieć więcej klientów w biznesie tylko dzięki użyciu odpowiednich słów?

Masz 3 opcje:

❌ możesz poświęcić 3, 5, 7 i więcej lat na naukę copywritingu sprzedażowego i testowanie, co działa - ale metodą prób i błędów stracisz bezpowrotnie setki, a nawet tysiące wartościowych klientów,

❌ możesz zlecić tworzenie treści pierwszemu lepszemu i najtańszemu copywriterowi, jakiego znajdziesz w internecie - ale to też działanie metodą prób i błędów, bo nie masz pewności, czy ten copywriter jest odpowiednio doświadczony i może - znowu - przez jego brak wiedzy stracisz swoich najlepszych klientów,

możesz też zlecić tworzenie treści doświadczonej copywriterce, która tworzy treści od ponad 7 lat i dobrze wie, co napisać, żeby przyciągnąć TWOICH IDEALNYCH KLIENTÓW. A potem z radością patrzeć, jak stan Twojego konta rośnie, bo Ci klienci naprawdę KUPUJĄ Twoje produkty i usługi!

Bo ja piszę po to, żebyś zarabiała!

Dlaczego warto pracować ze mną?

Mam ponad 7 lat doświadczenia jako copywriterka.

✅ Pisałam dla marek takich jak Wyborcza, x-kom, 3mk, Roman Słomka - genialny iluzjonista znany z Mam talent! , a w ostatnim czasie: dla Kasi Tajcher z Lightroom jest fajny, Klaudii Łapy - Pani od Klikania i Łukasza Hodorowicza z Marketingu z głową.

✅ Mam w swoim portfolio duże i znane marki, ale najchętniej pracuję z soloprzedsiębiorczyniami i ekspertkami. Sama nią jestem i dzięki temu dobrze wiem, jak przełożyć wielkie strategie na małe biznesy.

✅ Piszę po to, żebyś zarabiała. Specjalizuję się w copywritingu sprzedażowym i conversion copywritingu - czyli copywritingu, który Ci się opłaca. Dbam o to, żeby Twoje treści przyciągały do Ciebie klientów, przekonywały ich do zakupu i zarabiały. Bo treści nie są po to, żeby ładnie wyglądać na stronie - one mają ważne zadanie do wykonania!

Piszę dopiero, kiedy dobrze poznam Twoją ofertę i grupę docelową. Zadaję Ci na początku dużo pytań (zwykle w formie briefu) właśnie po to, żeby jak najlepiej poznać Twój biznes i Twoich odbiorców, a potem - trafić do ich serca. Bo jeśli chcesz sprzedawać, to musisz najpierw dać się polubić i wzbudzić zaufanie.

✅ Odróżnię Twoją markę od Twojej konkurencji. Mam flow i lekkie pióro, którego szukasz. Tworzę treści żywe, inspirujące i energetyczne. Dzięki mnie nawiążesz wreszcie relację ze swoimi klientami i staniesz się dla nich pierwszym wyborem!

✅ Projektuję kreatywne treści, które żyją. Zmieniam nudne opisy młodych dynamicznych zespołów, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i wymienianie faktów z historii firmy w konkretne opowieści, od których nie można się oderwać.

✅ Moi klienci mówią, że czytam im w myślach - nie potwierdzam, nie zaprzeczam. 😉 Na czas tworzenia treści wcielam się w Twoją rolę i mówię Twoim głosem. Tak to widzę - moim zadaniem jest mówić za Ciebie. Ale Twoim głosem, w Twój charakterystyczny sposób, żeby wyróżnić Cię na tle Twojej konkurencji.

Jestem soloprzedsiębiorczynią i wszystkim zajmuję się samodzielnie. Nie jestem agencją. To ze mną ustalasz szczegóły i to ja z Tobą pracuję. Dzięki temu masz pewność, że treści dla Ciebie tworzę ja, a nie wystraszony stażysta bez doświadczenia.

✅ Na Instagramie obserwuje mnie blisko 1700 osób i ta liczba ciągle rośnie. Pod moimi postami możesz znaleźć nawet 100 komentarzy!

Tak może wyglądać Twój landing page

Treści na landing page dla Kasi Tajcher z Lightroom jest fajny

Jak wygląda współpraca ze mną?

📩 1. Zostawiasz e-mail

Potwierdzasz zapis, a ja w ciągu 5 minut wysyłam Ci krótką ankietę (tylko 3 proste pytania), w której wstępnie dajesz mi znać, czego potrzebujesz.

📨 2. Ustalamy szczegóły

Rozmawiamy o współpracy. Wysyłam Ci brief i zadaję pytania, dzięki którym poznaję Twój biznes oraz klientów. Na podstawie briefu wyceniam projekt i określam konkretny czas realizacji.

🕵️‍♀️ 3. Research

Zagłębiam się w samodzielne poszukiwania, żeby jak najlepiej poznać Twój biznes i Twój głos marki. Tworzę krótki szkic, który wysyłam Ci do zatwierdzenia. To jest ten etap, na którym możesz bardzo dużo zmienić w treściach!

📝 4. Tworzę Twoje treści

Teraz czas na najważniejsze: projektuję treści, które skradną serca Twoich klientów. Tworzę wersję roboczą i bardzo starannie ją dopracowuję. Rzeźbię w tekście niczym Michał Anioł, aż wreszcie powstaje gotowe dzieło. Sam proces projektowania treści zajmuje mi od kilku do kilkunastu godzin.

📨 5. Wysyłam Ci treści

Wysyłam Ci gotowe treści. Teraz możesz wstawić je na swoją stronę i obserwować, jak teksty zaczynają na Ciebie pracować.

💸 GOTOWE!

Treści opublikowane! Teraz możesz się cieszyć kolejkami klientów, które się do Ciebie ustawiają i rosnącym stanem konta!

Tak mogą wyglądać Twoje treści na stronie

Treści na stronę internetową dla pani Agnieszki Orłowskiej-Buksztel z biura tłumaczeń CUJ Translation

O mnie

Cześć! Jestem Sylwia i czaruję słowami. ✨

Projektuję treści sprzedażowe i wizerunkowe. Specjalizuję się w copywritingu, który Ci się opłaca - bo wierzę, że treści mają na Ciebie pracować, a nie tylko ładnie wyglądać na stronie.

Mimo że pracuję słowem, kocham liczby, statystyki i konwersje - i dopracowywanie treści tak, żeby wykręcały jeszcze lepsze wyniki.


Pomagam Ci zarabiać więcej, pracując mniej - uwalniam Twój czas i kalendarz na ważniejsze zadania, dzięki którym rozwijasz swój biznes. Mam wielu klientów, którzy sami piszą naprawdę świetnie - ale zaufali mi i zlecają tworzenie treści tylko po to, żeby mieć czas na inne zadania. Lub na odpoczynek. 🙂

Co mówią o mnie klienci?

Łukasz Hodorowicz - Marketing z głową

Usługa: tworzenie treści

⭐⭐⭐⭐⭐

Hej Sylwia, jestem pod wrażeniem.

Nie tylko tego, jak szybko przygotowałaś tekst, ale przede wszystkim tego, jak go napisałaś.

Mam wrażenie, że czytam własne słowa.

Kasia Tajcher - Lightroom jest fajny

Usługa: audyt treści

⭐⭐⭐⭐⭐

Przede wszystkim chciałam Ci baaardzo podziękować za Twoją pracę. I za to, jak mocno tym, co napisałaś, dmuchnęłaś w moje skrzydła. Do tej pory robiłam to jak czułam, że chcę robić i jakie osoby przyciągnąć, ale nie wiedziałam czy to dobra droga. (...)

Stąd właśnie zmiany. I mój kontakt z Tobą :)

(...) Dlatego przygotowałam webinar. Na totalnej euforii po Twoim audycie napisałam też serię maili sprzedażowych do tego webinaru. Zrobiłam to dokładnie tak jak czułam. I wiesz co, jestem z nich cholernie dumna! Tym bardziej, że zrobiłam mały eksperyment i wysłałam dostęp do tego webinaru na 5 dni plus maile, które przygotowałam, dziewczynie, która akurat wpadła na newsletter. Nie tylko dołączyła do webinaru, ale też kurs kupiła! Duma level master! :)

Izabela Grzeszczak, OgarnijDigital.pl

Usługa: tworzenie treści na stronę internetową

⭐⭐⭐⭐⭐

Z całego serduszka chciałam Wam polecić @czarujeslowami, copywriterkę, którą wybrałam po dłuuuugim procesie poszukiwań bo jestem OKROPNYM klientem i mam straszne wymagania a czasami sama nawet nie wiem czego chce, ale coś mi podpowiadalo, że Sylwia to ogarnie i miałam w 100% rację - dziewczyna dosłownie czytała mi w myślach, to straszne! Sylwia, jesteś the best ❤

Anka Maciejczyk - Specjalistka od grafiki w biznesie, autorka kursu online

Usługa: konsultacje content marketingowe

⭐⭐⭐⭐⭐

Ty masz jakąś magiczną energię! Przy tej rozmowie pisanie tych tekstów idzie mi jak bułeczka z masełkiem (oooo, a masełko to teraz już tak jakby towar luksusowy)!

Agnieszka Orłowska-Buksztel - właścicielka biura tłumaczeń CUJ Translation

Usługa: tworzenie treści + modyfikacja wyglądu strony na WordPressie

⭐⭐⭐⭐⭐

Cieszę się, że Panią poznałam i że zdecydowałam się powierzyć Pani moją stronę. Zleciłam przeredagowanie jednej kolumny, jeszcze dwóm innym copywriterom, żeby mieć porównanie, ale między tym, co oni napisali, a co napisała Pani, leżą dwa światy.

Ania, właścicielka marki Gut Life Smart

Usługa: konsultacje content marketingowe

⭐⭐⭐⭐⭐

Potrzebujesz pomocy w swoich mediach społecznościowych (i nie tylko)? Chcesz, aby Twoja komunikacja była jasna i czytelna? Sylwia tłumaczy krok po kroku, co możesz ulepszyć i wskazuje odpowiednie do tego narzędzia. Nie zastanawiaj się dłużej i umów się na konsultację z Sylwią.

Uwaga! Bez tego nie zaczynaj współpracy z copywriterem!

Mam dla Ciebie bardzo praktyczny prezent: bazę wiedzy na temat współpracy z copywriterem. Znajdziesz w niej także przydatną checklistę udanej współpracy. Sprawdź koniecznie!

.