*** DM Ceremonia Oddechu (DMCO) i Kakao***

Zapisz się wypełniając formularz rejestracyjny na końcu strony

Czym jest DM Ceremonia Oddechu (DMCO) i Kakao?

Jest to silna i głęboka podróż z oddechem. Specjalnie zaprojektowana struktura prowadzi Ciebie przez 5 faz DMCO, dzięki czemu możesz doświadczyć całego spektrum odczuć i emocji w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania. Rozpoczniemy pierwszą fazą kręgiem i ceremonią kakao by otworzyć i przygotować na dalsze doświadczenie.

Połączymy się w głębokiej uważności, aby wyrazić siebie przez ruch i taniec tworząc intymne połączenie z Matką Ziemią. Podczas kolejnych faz jesteś prowadzony głębokim połączonym oddechem co pozwala uwolnić a następnie zintegrować uwięzione emocje, urazy i traumy oczyszczając ciało na wielu płaszczyznach. Pozostaje uczucie bycia pełnym i zintegrowanym.

W ostatniej części rozpłyniemy się w kąpieli gongów i mis. Prowadzący tworzy bezpieczną przestrzeń, w której nawiązujesz intymną relację ze sobą, światem wewnętrznym i tym co Ciebie otacza. Poprzez intencję i mocne połączenie ze swoim ciałem powstaje most do wspierających i zdrowych jakości.

---------------------
Ceremonialne kakao jest nazywane napojem Bogów, które dodaje energii otwiera przestrzeń serca, wrażliwość, zmysły i odczuwanie. Napój jest przygotowany z peruwańskiego ceremonialnego kakao Criollo, czyli specjalnej odmiany pasty kakaowej. Kakao Criollo to rzadka odmiana i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.

Nie potrzebujesz doświadczenia w pracy z oddechem. Formuła DM Ceremonii Oddechu pozwala skorzystać osobom początkującym jak i zaawansowanym.
Każdy odnajdzie tu miejsce dla siebie.

Jak się przygotować?
Proszę zabierz ze sobą komfortowe ubranie, które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego, żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolnieniu się od problemu. W dniu sesji zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.


PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe. Jeśli masz jakieś dolegliwości psychofizyczne, problemy ze zdrowiem lub bierzesz leki to koniecznie zgłoś to prowadzącemu.


KIEDY: 06.05.2023 (sobota)
godz. 18:00 - 21:00


GDZIE: Centrum Makrobiotyczne Akama
Mazańcowice k. Bielska-Białej

INWESTYCJA: 

- 120 PLN przy wpłacie do 02.05.2023

- 160 PLN przy wpłacie od 03.05.2023

Zapisy:

Wypełnij formularz rejestracyjny na końcu strony i wpłać 120 zł (160 zł od 03.05.), które potwierdzają rezerwację miejsca

1. Przelew tradycyjny na konto:
Dariusz Małojło
34 1140 2004 0000 3002 7817 4023
Tytułem: DM Ceremonia Oddechu i Kakao - Akama

2. Przelew BLIK: 606104459.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wypełnij formularz rejestracyjny na DM Ceremonia Oddechu i Kakao:


.