The Canny Collar

Canny Collar jest najlepszym sposobem, aby zapobiec ciągnięciu smyczy przez psa

Wygodny, bezpieczny i skuteczny, Canny Collar pomaga ci cieszyć się chodzeniem z psem.  Nie wjeżdża w oczy ani nie szarpie głowy psa na bok.  Używane i polecane przez brytykskie psy przewodników.  Dowiedz się więcej tutaj.

Twoja prywatność jest dla nas ważna i będziemy korzystać wyłącznie z informacji, które podasz zgodnie z naszą polityką prywatności. Wprowadzając swoje dane, dostajesz się na naszą listę marketingową. Od czasu do czasu wysyłamy e-maile z ofertami i okazjonalną promocją produktu.


Co właściciele psów mówią o Canny Collar


Louise Deakin i Mitsy

York, Wielka Brytania

„Chciałbym ci podziękować. To naprawdę niesamowite, Mitsy był świetny od samego początku i dużo spokojniejszy. Polecam go każdemu.”

Sarah Jones i Murphy

Huddersfield, Wielka Brytania

„Tylko po to, by wiedzieć, że Murphy kocha swojego Canny Collar. Od pierwszego dnia, w którym go zakładamy, nie wyciągnął go wcale - nie możemy uwierzyć w różnicę!”

Jessica Irvine i Ginny

Regina, Saskatchewan, Kanada

„Dałeś zarówno jej, jak i sobie, nasze bezpieczeństwo i swobodę czerpania radości z naszych biegów i spacerów. Nie masz pojęcia, jak bardzo kocham teraz twoją firmę!”

Nasz zespół


Chcemy tego, czego większość właścicieli psów chce podczas chodzenia ze swoim zwierzakiem - szczęśliwego, przyjemnego i bezstresowego doświadczenia.

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi możesz po prostu cieszyć się chodzeniem ze swoim psem bez ciągnięcia lub dyskomfortu, dzięki czemu więź między tobą a psem pozostaje silna i wyjątkowa.

Kim jesteśmy?