Opinie naszych klientów:

"W procesie pozyskiwania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego Dolnośląska Izba Gospodarcza skorzystała z doradztwa i wsparcia specjalistów z Human Partner. 

Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie. Od pomocy przy definiowaniu potrzeb, wyborze szkoleń poprzez konsultacje przy składaniu i rozliczaniu wniosku. Dzięki temu mogliśmy efektywnie się szkolić i podnieść swoje kompetencje. To bezcenna pomoc zarówno dla firm, które już korzystały z KFS jak i dla tych, które robią to pierwszy raz.".Ewa Eliasiewicz-Skoberla

Koordynator komunikacji i PR
Dolnośląska Izba Gospodarcza


"Współpracę z firmą Human Partner rozpoczęliśmy od eksperckiego wsparcia w procesie wyboru projektu, jak również na etapie wnioskowania o dofinansowanie do szkoleń. Zespół wykazał się dużym zaangażowaniem, pełniąc role doradcy na każdym etapie współpracy oraz dzieląc się swoim doświadczeniem. 

Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że dzięki wsparciu płynniej przeszliśmy przez etap wnioskowania. Polecam firmę Human Partner jako solidnego partnera, z którym zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe w obszarze finansów, sprzedaży oraz zarządzania.".

Natalia Banasiewicz


Dyrektor ds. personalnych
Urtica Sp. z o.o. 

"Firma Human Partner zrealizowała w 2021 r. dla przychodni usługę polegającą na opracowaniu wniosku o dofinansowanie kosztów kształcenia w ramach środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Bardzo cenię sobie współpracę z Human Partner Sp. z o.o.

Jestem przekonana o rzetelności, doskonałym przygotowaniu merytorycznym oraz pełnym zaangażowaniu Doradców tej firmy. Uważam, że usługi doradcze polegające na opracowaniu wniosków zostały zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym ze szczególnym akcentem na terminowość i szybkość realizacji usługi."

Violetta Kołodziejczyk

Prezes Zarządu
NZOZ Medicus


Szkolenia dofinansowane z KFS

Priorytety KFS na 2023 r. 

PRIORYTET #1

wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców

PRIORYTET #2

wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy.

PRIORYTET #3

wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych.

PRIORYTET #4

wsparcie kształcenia ustawicznego dla nowozatrudnionych osób (lub osób, którym zmieniono zakres obowiązków) powyżej 50 roku życia.

PRIORYTET #5

wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem oraz osób będących członkami rodzin wielodzietnych.

PRIORYTET #6

wsparcie kształcenia ustawicznego osób poniżej 30 roku życia w zakresie umiejętności cyfrowych oraz umiejętności związanych z branżą energetyczną i gospodarką odpadami.


Jak wygląda proces aplikowania 

Poznaj 5 kroków do otrzymania dotacji do szkoleń

Krok #1

Wypełnij formularz kontaktowy 

na naszej stronie

Podaj dane kontaktowe oraz aktualne potrzeby szkoleniowe: tematykę oraz ilość osób. Szkolenia zamknięte organizujemy od min. 7 os. w grupie.

Krok #2

Poczekaj na kontakt

Po sprawdzeniu, czy kwalifikujesz się do dotacji, nasz konsultant przedstawi Ci ofertę i doradzi, jakie szkolenia wybrać i uzyskać dofinansowane.

Krok #3

Zapoznaj się z ofertą

Wybierz dostępne szkolenia i ich terminy.

Krok #4

Rozpocznij aplikowanie 

o dofinansowanie z KFS

Przygotuj wniosek lub zleć jego przygotowanie naszemu specjaliście (usługa opcjonalna - dodatkowo płatna)

Krok #5

Poczekaj na przyznanie dotacji


Po przyznaniu dofinansowania realizujemy szkolenia, a Twoja firma otrzymuje wsparcie finansowe na ten cel.

Human Partner szkolenia i dotacje

Formularz kontaktowy

SPRAWDŹ, czy kwalifikujesz się do dotacji na wybrane kursy. Umów się z naszym specjalistą na bezpłatne konsultacje!

.