Droga artystki

Bezpłatny 12 - tygodniowy kurs 

dla kobiet z odkrywania i rozwijania 

własnej kreatywności na podstawie 

„Drogi artysty” Julii Cameron

- 08.07.2019 - 29.09.2019 -

Zapisy się skończyły.

Zapraszam Cie jednak na moją stronę internetową, gdzie możesz zapisać się do newslettera. Jeśli czujesz, że Twoja Wewnętrzna Artystka potrzebuje wsparcia, czekaj na kolejne moje inspirujące wydarzenia :)

www.alicjapodgrodzka.com

Alicja prowadzi

Piszę książki dla dzieci i wiodę twórcze życie. Marzę o napisaniu powieści dla dorosłych. Ba! Marzę o życiu z pisania! Pierwsza powieść jednak jeszcze przede mną, dlatego chcę przerobić ten kurs i wejść na wyższy poziom twórczej mocy. Szkoda byłoby schować się z tym przed światem... 
Z zawodu jestem specjalistką zarządzania zasobami ludzkimi oraz certyfikowaną facylitatorką Pathways. Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego chcę do mojego projektu zaprosić inne kobiety o artystycznych duszach. Wierzę, że kreatywny krąg, jaki razem stworzymy, przybliży nas do spełnienia naszych twórczych marzeń. 

Alicja Podgrodzka, 
Artystka Spełniona 
www.alicjapodgrodzka.com

Agata poleca

Droga artysty była dla mnie zaskakująco głębokim procesem rozwojowym. Rytm wyznaczany przez kolejne spotkania prowadzi ku swojej kreatywności, uwalnia blokady, uświadamia. Połączenie pracy ze sobą (ach, wspaniałe, choć czasem trudne poranne strony...), prowadzenia i grupy dało efekty powyżej oczekiwanych. Teraz czasem z zamkniętymi oczami jak słucham czyichś zmagań ze swoją twórczą energią - to odpowiadam: Droga artysty - pójdź i posmakuj.... a nie pożałujesz.

Agata Wiatrowska
facylitatorka programów rozwojowych z końmi
www.horsesense.pl

Olga dołącza

Kiedy usłyszałam, że Alicja organizuje grupę, z którą wspólnie wyruszymy w drogę artystki, wiedziałam, że w końcu nadszedł moment, w którym TO zrobię. Utknęłam gdzieś w 1/3 książki próbując samodzielnie zrealizować zadania i teraz cieszę się bardzą na tę przygodę. Pracuję z Alicją już od roku w mojej biznesowej grupie mastermind i mam możliwość obserwować jak cudownie odkrywa i rozwija swoje talenty w kierunku prowadzenia biznesu online. Mam nadzieję, że teraz zamieniając się rolami, to ja będę mogła pod jej okiem rozwinąć artystyczną i kreatywną część siebie.

Olga Siekierska,
mentorka kobiecych biznesów online
www.olgasiekierska.com


Zapisz się na kurs

Ten kurs jest zupełnie bezpłatny i dobrowolny. Nikt nie będzie Cię pilnował ani poganiał. Robisz go tylko dla siebie. Ja dam Ci do tego bezpieczną przestrzeń i wytyczne od samej Julii Cameron.

Spotkaj się z sobą

i ze swoją twórczością. Podaruj sobie to lato na rozwinięcie własnej kreatywności i sprawdzenie, czy twórcze życie to jest to, co da Ci spełnienie. 

Poczuj energię grupy

Julia Cameron pisze: "Artyści kochają innych artystów". To prawda, ja sama czuję to całą sobą. W gronie twórców moje serce i głowa szaleją! Chcesz sprawdzić, jak będzie u Ciebie?

Ciesz się sukcesami

Nic tak nie cieszy, jak możliwość pochwalenia się wszystkim dookoła, czego pięknego dziś dokonałaś. Niestety, jak pewnie wiesz, nie wszyscy są zainteresowani. Dlatego w mojej grupie będzie na to specjalne miejsce. Będziesz mogła pochwalić się każdym, nawet najmniejszym artystycznym sukcesem!

Podziel smutkami

A co , jeśli nie wychodzi? Jeśli znów zawiodłaś samą siebie? To jest niestety nieuniknione, szczególnie przy tak wrażliwej duszy artysty... Na szczęście w mojej tajnej grupie będziesz mogła się wyżalić, wypłakać, poprosić o radę, wsparcie, modlitwę... lub tylko i aż wirtualne przytulenie.

Zostań artystką!

Jak pisze Julia Cameron, "gdy uczestnicy kursów docierają do własnej energii twórczej, ich twarze jaśnieją". Jak długo już na to czekasz? Ile jeszcze zamierzasz? Pozwól sobie to poczuć, daj się ponieść twórczej energii i wreszcie poczuj się ARTYSTKĄ!