Profesjonalna robota profesjonalnie opisana

Drukowanie trwałych, wytrzymałych i spersonalizowanych etykiet w  dowolnym miejscu i czasie. Profesjonalne drukarki etykiet P-tuch firmy Brother pozwalają na trwałe wydruki na wszystkich kablach i urządzeniach elektrycznych z zachowaniem rygorystycznych standardów branżowych. TERAZ wybrane modele do 50% TANIEJ, tylko przez dwa na targach ENERGATAB 2021. Szczegóły poniżej.

drukowanie treści i znaków specjalnych w każdym miejscu

wytrzymałe etykiety o bardzo długiej żywotności

łatwa i intuicyjna obsługa w każdych warunkach

Seria drukarek etykiet Brother P-tuch dla elektryków

P-tuch E550WVP

Szybka i wydajna drukarka etykiet klasy przemysłowej, dla  instalatorów, elektryków oraz monterów sieci, systemów audio/wideo i bezpieczeństwa, WiFi, druk etykiet o szer. do 24 mm.

P-tuch E300VP

Mobilna drukarka etykiet dla branż elektrycznej, instalatorskiej i elektroenergetycznej. Szybki i wygodny druk najpopularniejszych typów etykiet o szer. do 18 mm., również na rurkach termokurczliwych.

P-tuch E110VP

Przenośna drukarka etykiet dla instalatorów, elektryków oraz monterów sieci, systemów audio/wideo i bezpieczeństwa, Idealna do druku treści i znaków specjalnych na etykietach o szer. do 12 mm.

Odkryj wszystkie możliwości naszych drukarek etykiet dla elektryków i instalatorów

Czekamy na Was na ENERGATAB 2021 z niespodzianką, stoisko N16

Tradycyjnie już zapraszamy na stoisko Brother-a, stoisko N16 podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2021, które odbędą się w dniach 14 - 16 września 2021. Mamy SUPER niespodziankę dla wszystkich zainteresowanych drukiem etykiet. Wybrane drukarki do 50% TANIEJ!


.