Online | 14 stycznia | godz 20.00

5 błędów przez które nie sprzedajesz

PLUS 30 mega-skutecznych inspiracji na tytuły i początki maili


To wiedza, która będzie ci służyć latami. Będziesz o tym opowiadać znajomym, bo to banalnie proste w wykonaniu. Problem w tym, że tego nie uczą na polskim, ani na webinarach z marketingu, więc zdaje się być wiedzą tajemną. Dlatego pewnie wiele ludzi się tak męczy pisząc. Koniec z tym!

Chcesz zwiększyć swoją klikalność i otwieralność maili? Zapraszam.

Treści, inaczej content, to sekretny eliksir każdego biznesu.

Czytasz moje słowa i w ułamku sekundy decydujesz, czy to warte twojej uwagi, czy ci pasuję, czy nie. A ty, jak przekonujesz ludzi, żeby coś dla ciebie zrobili? Np. żeby nałożyli w końcu buty i wyszli do przedszkola? Ja czasem tańczę, ale zdecydowanie częściej używam SŁÓW.

Nie inaczej jest w biznesie. Słowami przekonujesz do otwarcia maila, zapisu na webinar (jak ja teraz), przeczytania artykułu itp.

Jeśli piszesz na luzie, i masz świadomość dlaczego niektóre z twoich postów "zażarły" a inne nie, to... i tak możesz się podczas webinaru zainspirować.

Jeśli natomiast wydałaś już setki złotych na copywriterów, albo reklamę i nadal nie jesteś zadowolona, zapraszam serdecznie.

Przedstawię ci 5 najczęściej popełnianych błędów, przez które nie sprzedajesz.

O czym będę mówić:

1. Gdzie powstają najskuteczniejsze treści i jak się tam dostać? Jaka jest różnica między właściwościami a korzyściami produktów/usług, które sprzedajesz. Podam ci też lek na całe to zło, czyli test tortu urodzinowego.

2. Jak pisać, żeby nie brzmieć jak robot, razem z testem na Obcego w tobie.

3. Dlaczego nie warto przenosić nawyków z harcerstwa do online, czyli o najważniejszych dwóch literach w alfabecie. I oczywiście podam również panaceum na ten błąd.

4.  Miejscach VIPowskich w tekście, oraz dlaczego powinnaś zaczynać od środka.  

5. Najprostszy trik pod słońcem, który zmienia wszystko. Będziesz zaskoczona jak bardzo.

Zainteresowana? Wybierz miejsce dla siebie z dostępnych poniżej. Spokojnie, możesz przyjść w najbardziej wyświechtanych dresach.

Pytasz, po co masz się fatygować we wtorek, skoro możesz obejrzeć nagranie później? A przecież Netlix i usypianie, kolacja i takie tam? 

To pora twojej kolacji? Zapraszam z talerzem, Netlix nie ucieknie, a usypianie może da się scedować na kogoś innego? Dla obecnych będzie GRATIS, BONUS, BOMBA za free.

Zwiększ swoją klikalność i konwersję

W "Dwa Słowa" uczę małe wielkie biznesy jak pisać skutecznie, żeby szczypało za duszę i otwierało portfele. Żeby po miesiącach a nawet latach harówki stać cię było na wypasione wakacje np. na Tajwanie. 

Wiem, że każdy może nauczyć się pisać o tym, co robi i czym chce się dzielić tak, żeby nie nawijać ludziom makaronu na uszy, bez wyskakiwania z lodówki, spójnie ze sobą i swoim własnym głosem.  

A co najważniejsze, żeby było cię stać nie tylko na waciki, ale na normalne życie. Bez stresu co miesiąc - skąd mam wziąć na opłaty i bez wstydu nad głową, że będziesz musiała wrócić na etat. 

Wyobraź sobie, że jest styczeń 2021 r i... nic się nie zmieniło w twoim biznesie. I jak? Zabierasz się za zmiany?

Podczas webinaru rozdam tylko uczestnikom BONUSY.

Zapraszam.

GDZIE

Zoominar

Link wyślę Ci mailem.

KIEDY

14 stycznia, godz. 20:00

W międzyczasie zajrzyj do:

.