Dzień dobry, tu Paweł Paniec

Cieszę się, że tu jesteś!

W ramach Gdańskiego Funduszu Innowacji Społecznych INNaczej zrealizowałem projekt pod tytułem "Dzieciaki - Myślaki". Jego celem było pokazanie, że praca metodą filozofowania z Dziećmi jest możliwa w polskich przedszkolach i w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Tak powstało 5 scenariuszy zajęć opartych na moich doświadczeniach w pracy z Dziećmi, z których możesz swobodnie korzystać.

Scenariusze otrzymasz na podany przez Ciebie  adres e-mail.
Żeby je dostać, zapisujesz się na mój newsletter poświęcony filozofowaniu z Dzieciakami. Dzięki temu otrzymasz więcej wartościowych treści o tym, jak otwierać się na rozmowy z Dziećmi.
Jeżeli jednak nie będziesz miała (miał) na to ochoty, to w każdej chwili możesz zrezygnować.  Będę się jednak starał tworzyć wartościowe porady, abyś została (został) ze mną jak najdłużej, dzięki czemu grono uczących nasze Dzieci myśleć będzie stale rosnąć.

Paweł

Paniec

Dawno temu, kiedy byłem bliski skończenia studiów filozoficznych, zdecydowałem się, że nie będę nauczycielem, bo przecież "obyś cudze dzieci uczył" to przekleństwo siejące zgrozę. 
Minęło trochę czasu i okazało się, że nie tylko zacząłem to robić, ale również czerpię z tego ogromną przyjemność, którą zarażam tych, którzy biorą udział w moich zajęciach, jak i tych, którzy, tak jak ja kiedyś, obawiają się je prowadzić.

Dziś mam za sobą ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu i prowadzeniu zajęć filozoficznych dla wszystkich grup wiekowych: od Maluchów po Seniorów. Wiele z tych inicjatyw to moje autorskie projekty. 

Od niedawna postanowiłem dzielić się zebraną wiedzą i umiejętnościami i dlatego odpalam patrzeimysle.blog - adres w sieci, który mam nadzieję będziesz często odwiedzał. 

Zapraszam

.