Opinie czytelniczek o e-book`u


Anna

mama bliźniaczek, II klasa szkoły podstawowej

Myślę, że książka rozjaśnia aspekty nauki, mówi o tym jak siebie i dziecko przygotować do szkoły. Jestem pewna, że sporo rodziców skorzysta z zawartych tu wskazówek i na ich podstawie wypracują ze swoimi dziećmi dopasowane do nich metody.

Katarzyna

mama, wdraża edukację domową

Bardzo fajna pozycja. Mądry i z pewnością przydatny tekst dla dzieci "systemowych" (uczących się w szkołach publicznych)

Marzena

mama absolwenta podstawówki

Super, że powstał ten e-book! Gdybym dostała go w swoje ręce na samym początku edukacji syna, byłoby mi o wiele prościej zaakceptować pewne rzeczy. Lista rutyn powinna być wdrażana w każdym domu :) Polecam mamom, które zaczynają swoją przygodę z edukacją!

Kim jest MumAssist


Marcelina MumAssist

Mam na imię Marcelina, zajmuję się wsparciem mam w starciu z systemem edukacji. W sieci jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju bez względu na system edukacji w jakim przyszło im się uczyć. 

Jestem mamą, żoną, psychologiem, doradcą zawodowym i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.

Jeśli chcesz zostać ze mną na dłużej to zapraszam, będzie mi miło poznać Cię bliżej. Znajdziesz mnie tutaj:

www.mumassist.pl 

oraz w mediach społecznościowych www.facebook.com/mumassist1

Do zobaczenia!