01

E-book powstał z myślą o rodzicach, opiekunach i specjalistach, którzy chcą budować relacje pełne zaufania, zrozumienia oraz szacunku do siebie i innych.

E-book jest efektem wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i specjalistami oraz długiej ścieżki rozwoju osobistego Autorki.

Karty zostały zebrane w e-book i opracowane w taki sposób, aby można je było wydrukować, nosić przy sobie lub też rozwiesić w widocznych miejscach w domu.

 Zawierają ponad 30 bardzo praktycznych rozdziałów (w tym dobrze znane z bloga https://magdalenabockomysiorsk.pl oraz nowe) i ponad 300 komunikatów, które pomogą Wam odnaleźć się w codziennym kontakcie z dziećmi i dorosłymi. 

E-book edukacyjny: “Moc słów” odpowie m.in.: na następujące pytania:

Zobacz, co o e-booku piszą inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi i dorosłymi.

E-book z kartami do empatycznej komunikacji autorstwa Magdy Boćko-Mysiorskiej może stanowić ważne wsparcie w codzienności rodziców, specjalistów i wszystkich zainteresowanych konstruktywną komunikacją z dziećmi i dorosłymi.

Komunikaty, które proponuje autorka, pomogą w odnalezieniu odpowiednich słów wówczas, gdy trudno jest nam wyrazić to, co czujemy i myślimy.

Dzięki e-bookowi „Moc słów” możemy się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad tym, co i w jaki sposób chcemy przekazać drugiej osobie, a co za tym idzie – budować lepsze i bardziej konstruktywne relacje.

To również cenny drogowskaz pozwalający wspierać dzieci i dorosłych w płaczu i silnych emocjach (takich jak np. złość, smutek czy lęk).

Karty do empatycznej komunikacji niosą ciepło i empatię nie tylko innym, ale także nam samym. Uwielbiam uczyć się od Magdy i zdecydowanie polecam jej nowego e-booka!

Wierzę, że słowa tworzą naszą rzeczywistość. W codziennej pracy z rodzicami i dziećmi dostrzegam, jak ważny jest sposób, w jaki do siebie mówimy i nazywamy to, co w nas i wokół nas. Wiem, że kiedy dorastaliśmy, ludzie, którzy nam towarzyszyli, nierzadko nie potrafili korzystać z mocy słów, aby wspierać nasz rozwój. Na szczęście nieustannie możemy próbować z tej mocy czerpać.

Rodzice, z którymi pracuję, mówią, że znają teorię – czytają o porozumieniu bez przemocy, rodzicielstwie bliskości, wychowaniu w szacunku… Jednak niełatwo przekładać ją na praktykę. Narzędziem, które z pewnością będzie w tych próbach pomocne, jest e-book „Moc słów. Jak komunikować się z dziećmi i dorosłymi, aby dojść do porozumienia”.

Karty mocy powstały z myślą o dorosłych – rodzicach, opiekunach, specjalistach, właściwie o wszystkich, którzy chcą poprawić swoją komunikację z innymi. To konkretne komunikaty, które pomogą nam sprawdzić, jak działa moc słów w naszych domach, placówkach, gabinetach.

E-book jest inspiracją do tego, jak budować i rozwijać relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Wskazuje, jak zauważać i wyrażać swoje potrzeby, nazywać emocje, komunikować granice. To karty, które pomagają patrzeć na siebie i drugiego człowieka z empatią i troską.

Wierzę, że jesteśmy w procesie zmiany widzenia dzieci i siebie nawzajem, i cieszę się, że są takie narzędzia, aby tą zmianę wspierać! Niech się dzieje MOC słów!

Często największe zmiany w naszych rodzinach rozpoczynają się nie wtedy, gdy wkładamy wielki wysiłek w to, żeby inaczej się zachować czy reagować, ale dzięki zmianie sposobu porozumiewania się i formułowania komunikatów. Znam wielu rodziców, którzy mówią: „Chcę rozmawiać inaczej z moimi dziećmi i bliskimi. Wiem, jakiego języka nie używać, ale on się sam pojawia, kiedy mi trudno”. E-book Magdy to właśnie doskonała pomoc w nauce nowego, empatycznego języka. Zawiera mnóstwo pomysłów na to, jak w ciepły i wspierający sposób zwracać się do ludzi. Znajdziecie tu inspirujące zwroty, które pomogą wesprzeć wasze dziecko, ale też takie, które pozwolą z uważnością na drugą osobę zostać przy sobie i swoich granicach. Serdecznie polecam „Moc słów” Magdy.

Cena e-booka "Moc słów" 

89 zł 

Pamiętaj e-booka otrzymasz po publikacji, czyli 5 listopada.

Autorka e-booka:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

.