“Podpowiednik rodzica” powstał z potrzeby wsparcia rodziców i opiekunów, którzy chcą budować ze swoimi dziećmi konstruktywne relacje pełne bliskości, szacunku i zaufania.

Jego ważnym zadaniem jest pokazać, jak w praktyce odnosić się do emocji, uczuć, potrzeb i granic dziecka, tak aby mogło wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa, zdrowym poczuciu własnej wartości i odporności psychicznej, które są jego wewnętrzną mocą ochronną na całe życie.

“Podpowiednik” powstał na podstawie aktualnej wiedzy na temat rozwoju dziecka, jego mózgu oraz budowania udanych relacji interpersonalnych.

Jest on efektem wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami oraz długiej ścieżki rozwoju osobistego Autorki.

E-book zawiera ponad 70 rozdziałów (znanych z bloga www.magdalenabockomysiorska.pl) i zagadnień, z którymi jako rodzice spotkamy się na co dzień. Znajdziecie w nim ponad 300 podpowiedzi, dzięki którym możecie budować trwałe i świadome relacje z dziećmi, pamiętając przy tym o sobie.

Kolejne rozdziały zostały podzielone na dwa główne obszary tj. “Relacja z dzieckiem” i “Relacje z dorosłymi”. Treści zawarte w książce pomogą Wam lepiej zrozumieć siebie i zachowania swoich dzieci, a także łagodniej przejść przez przeszkody pojawiające się w kontakcie z innymi.

“Podpowiednik rodzica” odpowie m.in. na następujące kwestie:

Ponadto uzyskacie informacje o tym:

Wierzę, że książka stanie się dla Was choćby niewielkim wsparciem, a czas spędzony z Waszymi dziećmi będzie dzięki niej przyjemniejszy i spokojniejszy.

Życzę Wam tego z całego serca i serdecznie zapraszam do kontaktu!

Cena w przedsprzedaży:

69 zł

89 zł

Książka dotrze do Ciebie 31 marca.

Przedsprzedaż potrwa jeszcze:

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Zobacz opinie specjalistów:

„Konkrety”. To słowo, które słyszę od rodziców bardzo często. „Potrzebne nam konkrety”. Niestety, nie ma magicznego przycisku, który sprawi, że mały człowiek zadziała niczym maszyna – sprawnie i zgodnie z założeniami. Jeśli konkrety postawimy na jednym krańcu kontinuum, na drugim – ich brak, to ani jeden, ani drugi kraniec nie będą wspierać naszego rodzicielstwa. Mamy prawo do poruszania się po tym kontinuum w zależności od chwili, zasobów, tego, co w nas, co w dziecku, co w otoczeniu.

Magda w swoim najnowszym e-booku zaprasza nas do takiej właśnie drogi. Z jednej strony pokazuje, jak można mówić do dziecka po tym, kiedy podnieśliśmy na nie głos, z drugiej zachęca do pewnej łagodności, do zatrzymania się i zastanowienia nad tym, jak rozumieć dzieci, nasze relacje i… siebie w tym rodzicielskim rollercoasterze. E-book Magdy nie zapewnia: „Zrób to, a dasz dziecku dobre życie” ani też: „Rób, co chcesz, będzie OK”. Jest pełnym empatii i szacunku wobec każdego członka rodziny zaproszeniem do szukania swojego miejsca w tym kontinuum.

Magda porusza bardzo proste, codzienne problemy, z którymi spotykamy się w rodzicielstwie. W swoich tekstach, nie zapominając o perspektywie rodzica, pokazuje też ten dziecięcy sposób patrzenia na rzeczywistość. Z tego powodu z całego serca mogę polecić ten niezwykle ciepły i mądry e-book.

Jestem wielką zwolenniczką tworzenia przez rodziców „ściąg”, które można powiesić na lodówce i których możemy się chwycić, kiedy nie jest łatwo.

Magda stworzyła „Podpowiednik rodzica” – e-book dla tych, którzy pragną towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju, z szacunkiem i łagodnością, z uważnością na nie i na siebie. Polecam go wszystkim, którzy nie tylko szukają odpowiedzi na pytanie „jak coś zrobić?”, ale też „dlaczego właśnie tak zachowują się ludzie?”. Magda inspiruje zarówno do szukania rozwiązań, jak i – co z mojej perspektywy bardzo ważne – do rozumienia przyczyn. To treści, które wspierają nie tylko relacje z najmłodszymi, ale także z innymi otaczającymi rodzinę dorosłymi.

Jednocześnie Magda oswaja odbiorców z językiem, którym chcielibyśmy mówić do dzieci, a który z wielu powodów nie jest tym, po który naturalnie sięgamy. W e-booku znajdziecie mnóstwo podpowiedzi i inspiracji do zmian. Polecam serdecznie!

Rodzicielstwo jest zazwyczaj wymagające. Często szukamy w nim balansu między tym, co korzystne dla dziecka, a tym, co dobre dla innych członków rodziny. Staramy się znaleźć równowagę między naszą intuicją a wiedzą. Niestety, uniwersalnych rad nie ma, co sprawia, że rozwiązywanie różnych problemów staje się jeszcze trudniejsze. Na szczęście nie jesteśmy pozostawieni bez wsparcia! 

Nowy e-book Magdaleny Boćko-Mysiorskiej – „(P)odpowiednik rodzica” stanowi ogromną pomoc. Zachęca do refleksji i pokazuje różne rozwiązania, które możemy dopasować do naszych potrzeb. Porusza niezwykle ważne tematy, np. jak reagować na sytuacje trudne między dziećmi, a jak na ich zachcianki. Znajdziecie w nim też obszerne opracowanie tematów związanych z relacjami pomiędzy dorosłymi, np. jak rozumieć zazdrość albo jak reagować na krytykę. 

Życzę każdemu rodzicowi, aby dał się otulić tymi wspierającymi słowami. 

Autorka Podpowiednika rodzica:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

.