Marzysz o napisaniu książki? Zacznij od początku i zaprojektuj świetne pierwsze zdanie swojej powieści!Z jakich elementów składa się wyzwanie?


Materiały video i spotkania na żywo

W ciągu 3 dni otrzymasz dawkę solidnej warsztatowej wiedzy. Poznasz funkcje pierwszego zdania i zasady, które warto wziąć po uwagę. Dowiesz się, dlaczego pewnych rozwiązań lepiej nie stosować oraz jak zacząć, by zachwycić czytelnika. 

Ćwiczenia

By nabrać pełnej pisarskiej świadomości, przyjrzysz się świetnie napisanym pierwszym zdaniom i przeanalizujesz, dlaczego są dobre. Poćwiczysz pierwsze zdania wraz z innymi pisarzami, inspirując się wzajemnie i dobrze bawiąc. :)

Twoje pierwsze zdanie

Czas na wisienkę na torcie, czyli Twoje pierwsze zdanie, czyli Twoje pierwsze zdanie. Możesz podzielić się nim w grupie i na gorąco sprawdzić, jak reagują czytelnicy. Podejrzysz też próby koleżanek i kolegów po piórze. 


Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?


Warsztaty odbędą się w ciągu trzech dni od 19 do 21 marca! Materiały będziesz otrzymywać mailem. Dodatkowo codziennie spotkamy się na livach w grupie na Facebooku, by trenować pisarskie umiejętności! Na koniec warsztatów będziesz mieć wszystko, co potrzebne, by stworzyć wspaniałe pierwsze zdanie! 


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Materiały będą dostępne do 22 marca do północy. 


Nie znamy się? W takim razie się przedstawię :)

Nazywam się Beata Wawryniuk i pomagam w spełnianiu marzeń o napisaniu i wydaniu własnej książki. Od 15 lat jestem związana z rynkiem wydawniczym, specjalizuję się w kreatywnym pisaniu i w wydawniczym PR. W moich kursach i szkoleniach, które prowadzę od 7 lat, wzięło udział już ponad 1000 osób: pisarzy, wydawców i pracowników instytucji kultury. Wcześniej przez 7 lat pracowałam w jednym z warszawskich wydawnictw, wspierając na drodze wydawniczej uznanych pisarzy i debiutantów. Ukończyłam wiele kursów pisarskich, a aktualnie pogłębiam wiedzę na rocznym kursie pisania w IBL PAN. Jestem absolwentką studiów dziennikarskich (UKSW w Warszawie), Public Relations (Szkoła Główna Handlowa), Filozofii (UAM w Poznaniu). Dwa z moich flagowych projektów edukacyjnych to kursy: "Warsztat pisarza" i "Własne wydawnictwo"