Denerwujesz się zbliżającą się rozprawą rozwodową? Nie wiesz co Cię czeka w budynku sądu?

Pobierz bezpłatny e-book

.

Bezpłatny e-book

Jak przygotować się do rozprawy rozwodowej?

Rozwód niesie z sobą ogromną dawkę emocji i jest źródłem olbrzymiego stresu, chociaż dokładam wszelkich starań, aby był dla moich klientów jak najmniej stresujący.

Nie da się go jednak całkowicie wyeliminować z sali rozpraw.
Ty też się denerwujesz, prawda? To normalne.  

Dlatego przygotowałam dla Ciebie ten ebook, bo chcę, żebyś przed swoją pierwszą rozprawą rozwodową, był jak najlepiej do niej przygotowany. 

Gdy wiesz, co Cię czeka, istnieje prawdopodobieństwo, że mniej będziesz się stresował.

Kim jestem?

Nazywam się Anna Kubica i jestem adwokatem

Pomagam przede wszystkim małżeństwom, które chcą się rozwieść w sposób jak najmniej stresujący, z wzajemnym szacunkiem i poszanowaniem podjętej decyzji i nowych wyborów życiowych. Z mojej profesjonalnej pomocy korzystają również małżeństwa, które m.in. chcą dojść do porozumienia w zakresie ustanowienia opieki nad małoletnimi dziećmi lub podziału majątku.

Jestem także mediatorem i zajmuję się pozasądowym rozwiązywaniem sporów z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego. Jestem członkiem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Jestem także mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Czego dowiesz się z e-booka?

Poznasz praktyczne wskazówki przydatne przed rozprawą

Dowiesz się, co to jest wokanda, co koniecznie musisz ze sobą zabrać, jak powinieneś zwracać się do Sądu, od jakich zachowań należy powstrzymać się podczas rozprawy, itp.

Dowiesz się jak w praktyce wygląda rozprawa rozwodowa

Znajdziesz tu odpowiedź, czy możesz na rozprawę przyjść z przyjaciółką, która będzie Cię wpierać na duchu podczas rozprawy, a także jaki jest przebieg rozprawy krok po kroku.

Poznasz pytania, które może zadać Ci sąd

Zapoznasz się ze standardowymi pytaniami, które Sąd zadaje na początku rozprawy, a także z pytaniami dotyczącymi przebiegu Twojego małżeństwa. 

.
.