Tutaj możesz pobrać bezpłatny e-book wspierający Moc Kobiet autorstwa Tatiany Pałuckiej ❤️

Ten e-book to skarbnica wiedzy, czym jest kobieca energia. Daje odpowiedź na pytanie, jak podwyższyć poziom życiowej energii, jakie są tajemne sposoby napełnienia się kobiecą energią i jak czerpać przyjemność z życia jako Kobieta. Budzimy Światło Kobiet.

Zostaw swój e-mail, aby ZAPISAĆ SIĘ na listę oczekujących na najbliższe szkolenie Tatiany dotyczące kobiecości i odbierz Wspierający E-Book dla Kobiet "Kobieca Energia. Jak się nią napełnić?" - potężne 10 stron wiedzy dla kobiet szukających spełnienia. 

Ruszyła moja autorska kilkumiesięczna szkoła dla kobiet. Będziecie mogły doświadczyć, jak działa energia w rolach społecznych, które pełnimy bazując na sakralnych archetypach kobiecości. Nauczymy się je odróżniać i z każdego z nich czerpać. Kobieca energia jest jak kwiat. Trzeba zadbać o każdy jej listek. A Ty, czy kwitniesz we wszystkich obszarach, czy coś Cię blokuje? Każda przestrzeń w Tobie potrzebuje uwagi. Naucz się o to dbać. Jeśli chcesz zrozumieć swoją kobiecą naturę, to zapraszam do Akademii. www.AkademiaSwiatlaKobiet.pl

Akademia Światła Kobiet: zapisy otwarte

Konsultacja z Tatianą + kawa on-line ;) doświadcz coachingu w podejściu Art Transformation

Jeśli po lekturze stwierdzisz, że chcesz więcej doświadczyć, otrzymać nową wiedzę lub porozmawiać o swoich wyzwaniach w życiu, to zapraszam Cię do pierwszej bezpłatnej rozmowy ze mną. Wystarczy wybrać termin.

Partnerzy wydarzeń - Polecam z serca:

.