Nowy eBook 

dla Ciebie. 

Napisany z serca. 

Prosto do Twojego serca.

Gotowa?


Wyobraź sobie siebie radosną każdego dnia, biegnącą do pracy na skrzydłach, pełną entuzjazmu i poczucia, że Twoje życie jest takie, jak naprawdę chcesz. 

Chcesz przeczytać i zacząć zmieniać swoje życie na właśnie takie? Radosne, spełnione, satysfakcjonujące? Zostaw swój mail - wkrótce wyślę Ci zupełnie za free pierwszy rozdział, żebyś mogła zdecydować, czy chcesz czytać całość.

Bo celem ma być zrealizowanie celu, 

a nie tylko marzenie o nim!

"Świetny pomysł. Ebooki motywacyjne są bardzo potrzebne. Szczególnie teraz, w czasie tak bardzo niepewnym i trudnym dla wielu z nas. Taka pozytywna motywacja to jest dobro, które może dać siłę do stawiania czoła przeciwnościom. A niejednokrotnie też do walki o siebie i o życie." 

Barbara Gromulska - Osojca


"Dobry pomysł. Sama wiem jak cenne są takie publikacje, jestem mamą piątki dzieci i wiem, jak ciężko się realizuje marzenia zawodowe. Bez wsparcia bliskich i dobrych książek o tym, jak sobie radzić ze zniechęceniem. Warto też uczyć jak szybko i bez żalu zmieniać tropy w ścieżce zawodowej. Wszystko jest możliwe."

Jola Łaba

Jeśli chcesz mieć wpływ na to,   o czym piszę - daj znać! Napisz mi swoje pytanie, wątpliwość, marzenie czy trudność. Odpowiem na wszystkie!

kontakt@szukajrowiazan.pl