E-book o zamawianiu we włoskim barze i restauracji


Mówisz Włochy, myślisz kuchnia! Jak odnaleźć się w językowym świecie włoskich kulinariów? Poradnik „Włoskie zamawianie bez tajemnic” opracowany w zwięzły, ale zarazem wyczerpujący sposób, z pewnością pomoże Ci się po nim poruszać.  Znajdziesz tu praktyczne przykłady pytań i odpowiedzi, mnóstwo przydatnych słówek i ciekawostki dotyczące włoskich zwyczajów kulinarnych. Koniecznie zapoznaj się z moim e-bookiem!

Czego się dowiesz?

POZNASZ RODZAJE KNAJP

Dowiesz się jakie są różnice między nimi, które są tańsze, które droższe

JAK ZAMAWIAĆ I ZGŁASZAĆ PROBLEM

E-book to praktyczny poradnik uwzględniający różne sytuacje w barze i restauracji

WŁOSKIE DANIA I PRODUKTY

Przygotowałam obszerny słownik z różnymi daniami i produktami, tekstowy i wizualny

Zobacz co inni mówią o e-booku

Weronika - uczennica j. włoskiego
Wszystkim, którzy wyruszają w podróż do Włoch, polecam e-book Pauliny! Pomoże w każdym miejscu, gdzie serwują jedzenie. Zawiera praktyczne przykłady pytań i odpowiedzi, mnóstwo przydatnych słówek i ciekawostki dotyczące włoskich zwyczajów kulinarnych. Koniecznie się z nim zapoznaj!


Aneta – marzy o podróży do Włoch

Nie jestem osobą, która uczy się włoskiego, ale jestem osobą, która uwielbia historię sztuki. A uwielbiać sztukę i nie być we Włoszech to jak kochać taniec i nigdy nie pójść na balet lub musical! E-book Pauliny to kompleksowy przewodnik po włoskich lokalach. Nie tylko pomaga zrozumieć włoskie menu i zamówić konkretne danie - przede wszystkim pomaga też zrozumieć, czego mogę spodziewać się po danych lokalach, co, jak się okazuje, nie jest takie oczywiste. Z tym e-bookiem mogę śmiało wkroczyć do dowolnego baru lub restauracji, przekartkować, co potrzebuję i porozumieć się z obsługą lokalu. No i przy okazji nie zrobię z siebie ignorantki posługując się łamanym włoskim z Google Translatora ;) To dla mnie niezwykle ważne i myślę, że ten e-book docenią właśnie takie osoby, jak ja, które chcą zobaczyć kawałek świata, ale władają tylko językiem ojczystym lub, jak w moim przypadku, tylko jednym dodatkowym językiem obcym.


Karolina – lektorka j. włoskiego z Język włoski na dobranoc
Z całego serducha polecam „Włoskie zamawianie bez tajemnic”, nie tylko osobom, które uczą się włoskiego, ale także osobom, które jadą na wakacje i nie znają języka! W tym e-booku znajdziecie wszystko to, co powinniście wiedzieć o włoskim zamawianiu w restauracji. Przede wszystkim prawdziwe, życiowe słowa, zwroty i wyrażenia. Sama uczę języka włoskiego i przekazuję te ciekawostki moim uczniom podczas nauki. Tak więc, jeśli jesteście ciekawi jak to się odbywa w Italii, to jest to świetny materiał, dzięki któremu zamawianie nie będzie problemem. Wszystko jest świetnie wytłumaczone. E-book zawiera większość możliwych dań i produktów, które możecie znaleźć we włoskim barze czy restauracji. Gdybym dawno temu miała możliwość posiadania takiej wiedzy przed wyjazdem do Włoch, na pewno nie popełniłabym tylu gaf, a zamawianie byłoby przyjemnością, a nie wielkim stresem „jak to powiedzieć?”, „jak to się mówi?”, „a co to jest?”. Dodatkowym atutem jest słowniczek wszystkich słów i wyrażeń, który pomoże szybko odnaleźć potrzebne słowo. Jeśli zamierzacie wyjechać do Włoch na wakacje lub poznać tajniki jak to się zamawia we włoskiej restauracji, to jest to doskonały zbiór wiedzy, który trzeba mieć!

Kim jestem?

Ciao!

Nazywam się Paulina i mieszkałam przez dłuższy czas we Włoszech. Wychowałam się tam i po maturze zdecydowałam się na powrót do Polski.
Uwielbiam przekazywać moją wiedzę i uczyć języka włoskiego.

Podziel się z innymi informacją o e-booku!