Gubisz się w informacjach na temat żywienia?

Już nie wiesz co jest prawdą? Ciężko Ci się w tym wszystkim połapać? Nie ufasz stronom, które przeglądasz na co dzień? Mam coś dla Ciebie!

POBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA

"30 zaleceń dietetycznych dzięki którym poczujesz się lepiej"! 

Wystarczy, że zapiszesz się poniżej:

Po zapisie musisz wejść na swoją pocztę i potwierdzić zapis. Moje maile czasem wpadają też do kategorie "oferty", więc pamiętaj, żeby tam zajrzeć. 


Jakie korzyści odniesiesz po pobraniu e-booka?


Ten e-book...

... powstał jako mój apel do wszystkich, którzy nie wierzą w moc podstaw żywienia. Często zapomina się właśnie o nich, a później zgrzytanie zębów, że jednak efekty nie przychodzą. Może jednak popełniasz jakiś błąd? 

Dlatego postanowiłam wszystko spisać i udostępnić Ci zupełnie za darmo!


Kim jestem?

Nazywam się Kasia Bednarska i jestem dietetykiem klinicznym. Na co dzień staram się być Twoim sitem w Internecie dzięki temu wiesz, co jest prawdą, a co nie.  Nie ma u mnie miejsca na ,,szamanizmy". Postępuję jedynie z tym, co jest potwierdzone w badaniach naukowych. 

Ponadto jestem zwolenniczką rozsądnego podejścia do żywienia i uważam, że wszystko jest dla ludzi. Dlatego nie zdziw się, jak spotkasz mnie kiedyś na pizzy :)

Dzielę się także swoją wiedzą i doświadczeniem w mediach społecznościowych oraz na moim blogu. 

Serdecznie zapraszam Cię w te miejsca:


Jeśli nadal Cię nie przekonałam, może zechcesz przeczytać kilka opinii o mnie:


Wiem co robię, dlatego skrót najważniejszych rzeczy przelałam dla Ciebie właśnie do E-Booka, którego możesz pobrać bezpłatnie :)

Przekonałam Cię? Odbierz E-booka zapisując się poniżej.

Do napisania!

.