WDRAŻAJĄC TE NAWYKI,

CZAS PRZESTANIE PRZECIEKAĆ CI PRZEZ PALCE!

 • Znajdziesz swoje osobiste powody, by lepiej dysponować swoim czasem.
 • Dowiesz się jak poradziłyśmy sobie ze zbyt dużą ilością zadań, która doprowadzała nas do szału! Przytłoczenia i przeciążenia. 
 • Poznasz sposoby, dzięki którym pokonałyśmy ODWLEKANIE, które wywoływało stres, zawalone zadania, zszargane nerwy. 
 • Dowiesz się jak skutecznie realizować zadania.

Każdy opisany przez nas nawyk zawiera informację o tym, jakie KORZYŚCI płyną z jego zastosowania, czyli tak naprawdę odpowiadamy na pytanie : CO BĘDĘ Z TEGO MIEĆ, ŻE WPROWADZĘ TEN NAWYK?

Podajemy NA WŁASNYM PRZYKŁADZIE jak nawyk może działać i w jaki sposób go wdrażać. Nie mówimy tylko "Ten nawyk jest super, wprowadź go" ale też pokazujemy jak my go wdrożyłyśmy u siebie. 

 Przedstawiamy możliwe wariacje i zastosowania tak, by jak najlepiej zobrazować możliwości dobrych praktyk i nawyków. Nie wszystkie nawyki wdrożone 1:1 są idealne dla nas, nie ma jednego idealnego sposobu dla wszystkich na wyrażanie wdzięczności czy  planowanie. Dlatego pokazujemy Ci wachlarz opcji. Wybór jest Twój. 

Jeśli teraz gubisz się w stertach dokumentów i w zasadzie nie wiesz już, gdzie podziała się Twoja umową z pracodawcą, a tym bardziej gwarancja na buty, telewizor... Nie wspominając o pulpicie komputera, czy skrzynce mailowej, do której nie chce Ci się zaglądać, to ten ebook jest dla Ciebie.

A może zaczyna irytować Cię fakt, że ciągle odkładasz coś na ostatnią chwilę. Co sobie obiecasz "Zacznę od jutra", "Teraz to już naprawdę się za to zabiorę", to odpuszczasz z byle powodu. Oczywiście, to "przez kogoś", "przez coś" nie podejmujesz działania, to absolutnie nie Twoja wina, prawda?

A może masz ochotę na cele w swoim życiu, smak osiągania, masz apetyt na więcej, ale nie masz pojęcia jak odnaleźć się w zadaniach?  Jak ustalić co należy zrobić? Czujesz przytłoczenie, bo po prostu nie wiesz jak to zrobić, mimo że chęci masz dużo?

A teraz wyobraź sobie, że...

Zaczynasz pracę. Tak tę, którą lubisz. Zaczynasz od najważniejszych zadań, w spokoju zadanie po zadaniu, w metodyczny sposób, pozbawiony chaosu, wykonujesz obowiązki. 

Nawet jeśli niektóre zadania są trudne, działasz zgodnie z planem, nie masz z tym problemu, umiesz ze sobą postępować i robić to, co do Ciebie należy. Znasz sztuczki, dzięki którym dowozisz zadania na czas i  to w świetnej jakości. To Twoja siła. To Twoja duma: działanie i osiąganie, bez wymówek. 

Po pracy rozwijasz się, trenujesz, masz czas dla bliskich. Czujesz, że robisz w swoim życiu coś ważnego i dobrego, dla siebie i innych. Żyjesz, by czuć spełnienie.

Z EBOOKA DOWIESZ SIĘ:

 • jak uporządkować maile, telefon, szafę i dokumenty. W chaosie działa się trudniej. 
 • jak przestać odwlekać, jak zacząć dokonywać zmian w swoim życiu,
 • co zrobić, by zadania się nie piętrzyły,
 • jak ocenić, co jest naprawdę ważne w danej chwili do zrobienia. Nauczysz się wyznaczać priorytety.
 • planować większe przedsięwzięcia, cele, poznasz strategię planowania "od tyłu".

KUPUJĄC E - BOOK OTRZYMASZ

38 NAWYKÓW I DOBRYCH PRAKTYK

KONKRETNE PRAKTYKI, KTÓRE STOSUJEMY OD KILKU LAT POMOGĄ CI:

 • skończyć z odwlekaniem,
 • lepiej wykorzystywać swój, czas,
 • ustalić priorytety (robisz dużo, ale niewiele z tego wynika? To przez brak priorytetów.
 • pozbyć się natłoku zajęć, chaosu, przytłoczenia.

ANNA I ALEKSANDRA UŁAŃSKIE

Zafascynowane rozwojem osobistym od 4 lat zmieniamy i budujemy swoje życie na nowo. Gdy pojawiły się cele i marzenia, potrzebowałyśmy nauczyć się jak zarządzać sobą w czasie, jak organizować pracę, jak przestać odwlekać.

Miałyśmy dużo zadań na głowie i nie za bardzo wiedziałyśmy jak się z nimi uporać. Wyeliminować? Ok, ale które, wszystko jest ważne! Naszą zmorą były też rozpraszacze. Na facebooku, instagramie spędzałyśmy mnóstwo cennego czasu, ale poza chwilową rozrywką nie było z tego korzyści. 

Naszymi doświadczeniami dzielimy się z Tobą w tym ebooku.

WPISZ SWÓJ E-MAIL, BYŚMY MOGŁY WYSŁAĆ EBOOK.

Na adres email zostaną wysłane do Ciebie wszystkie dane dotyczące zakupu. 

.