Zastanawiasz się nad pozwem o rozwód?

Wiem, że to trudna decyzja. Stoisz w rozkroku pomiędzy dotychczasową sytuacją - choć być może beznadziejną to jednak znaną Ci - a nowym, przerażającym stanem. Domyślam się, że boisz się wywlekania brudów, nieczystych zagrań. Jeśli masz dzieci, to może martwisz się o ich samopoczucie. Wiem - moje klientki przechodzą przez to za każdym razem, gdy przychodzą do mnie z prośbą o poprowadzenie sprawy o rozwód.

Zawsze zaczynamy od przygotowań - jeśli tylko czas na to pozwala. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad złożeniem pozwu o rozwód to koniecznie pobierz przygotowanego przeze mnie ebooka (całkowicie bezpłatnie!) i wykonaj ten malutki 1 krok. Zobacz jakie 5 spraw musisz przemyśleć zanim złożysz pozew o rozwód!


Zobacz, co mówią o mnie moje klientki:

Urszula 

"Chciała bym bardzo serdecznie podziękować Pani Mecenas Aleksandrze -Wejdelek-Bziuk za wygraną sprawę w sądzie, która była skomplikowana i ciągnęła się ponad 2lata .Jestem pełna podziwu dla Pani Mecenas za ciężką pracę, zaangażowanie, świetne przygotowanie do sprawy duże wsparcie i podtrzymywanie na duchu przez ten długi czas. Serdecznie dziękuję i polecam Panią Mecenas, każdemu kto potrzebuje świetnego Mecenasa."

Klaudia

"Pani Mecenas jest osobą bardzo kompetentną, rzeczową, a przy tym po prostu serdecznym, ciepłym i empatycznym człowiekiem. To szalenie ważne dla klienta.
Spotkanie z Panią adwokat, mimo, iż okoliczności na pewno nie są dla klientów łatwe, jest przyjemnością."

Anna

"Bardzo profesjonalna pomoc, przejrzyście i zrozumiale przygotowane warianty rozwiązań. Doskonale przygotowany materiał umożliwiający właściwą decyzję. Polecam."

Olga

"Współpracę z Panią mecenas oceniam bardzo wysoko . Pani Adwokat zawsze była przygotowana merytorycznie do naszej sprawy , wszelkie zawiłości prawne i kruczki w tym zakresie tłumaczyła cierpliwie i zdecydowanie w języku polskim zrozumiałym dla zwykłego człowieka - tu ogromny plus!...."

Wirginia

"Aleksandra to miła i kompetentna osoba, która doskonale zna się na swojej pracy. Zawsze chętnie pomoże. Nie kieruje się dobrem materialnym ale pomocą drugiemu człowiekowi. Co najważniejsze mówi do klienta normalnym językiem a nie typowo prawniczym, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe."

Elżbieta

"Pani Mecenas Aleksandra Wejdelek-Bziuk, to bardzo rzetelna, konkretna, skuteczna i otwarta na klienta osoba. Nie ma żadnego problemu z porozumieniem, wszystko dokładnie wytłumaczy. Doskonale przygotowana na każde spotkanie."Śledź moje media społecznościowe:

.