Co robić,

gdy bliska osoba jest uzależniona?

Obawiasz się, że to sytuacja bez wyjścia?

Nie wierz w to!

Poznaj sposób Justyny i dowiedz się, jak skutecznie się tym zająć, krok po kroku. Pokażę Ci, na czym dokładnie to polega, wyjaśnię co i dlaczego, zaproponuję ćwiczenia, dzięki którym postawisz pierwszy krok.

Zapisz się na mój biuletyn, a natychmiast prześlę Ci bezpłatny fragment nowego poradnika - ebooka w formacie PDF.

Na podany adres będę wysyłać Ci informacje o nowościach na mojej stronie, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych. Wszystkie dotyczą radzenia sobie z uzależnieniem i współuzależnieniem. Nikomu nie udostępnię Twoich danych. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości. Jeżeli jest to dla Ciebie zrozumiałe, podaj swoje dane i kliknij przycisk Zapisuję się. 

POKAZAŁAM TĘ KSIĄŻKĘ KILKU OSOBOM...


Renata

Czytelniczka mojej strony

Książka wstrząsnęła mną-czytałam ją powoli,po kawałku,wracałam znowu, od początku-byłam w szoku…

Po 15 latach życia w ciągłym stresie...

Chcąc wynagrodzić reszcie rodziny pijącego brata, byłam gotowa na każde poświęcenie dla nich i dla syna także.Teraz rozumiem, dlaczego byłam nieszczęśliwa mając wspaniałego męża,córki,zięcia,wnuczkę,dobrą pracę,dostatek…Nigdy nie myślałam o sobie.

Marek

dziennikarz, AA

Justyno, jest dobrze, nieustającej pogody ducha!

Marzena

Od początku duchem ze mną :-)

...Byłaś jedną z pierwszych osób, której słowa były tak rzeczywiste, w odróżnieniu od " fachowej " literatury z zakresu uzależnień, z którą jako pierwszy oswajał mnie mój mąż.

.