E-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie"

Pobierz e-book ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie" i zobacz jak proste do zastosowania praktyki, pomagają Ci w codziennym życiu. Przekonaj się, jak sam możesz pomóc sobie w chwili kryzysu, trudności lub gorszego samopoczucia. E-book to ponad 100 stron rzetelnej wiedzy, 7 rozdziałów, 9 ćwiczeń rozwojowych i wiele innych przydatnych narzędzi, które oddaje w Twoje ręce, abyś mogła działać na swoich zasadach i wprowadzać w swoim życiu, takie zmiany, jakie potrzebujesz.

Specjalna cena - 39zł

Kup teraz i wykorzystaj 7 technik w swoim życiu. Sprawdź jak działać w zgodzie z własnymi potrzebami, prowadzić życie na własnych zasadach i korzystać z psychologicznych wskazówek w chwilach kryzysu.


Co znajdziesz w e-booku ,,Droga do siebie. 7 technik, które odmienią Twoje życie"?

Ponad 100 stron treści, 7 rozdziałów

Konkretne techniki pomocne w pracy nad własnym rozwojem i w sytuacjach kryzysowych. Psychologiczna widza, doświadczenie plus prosty i konkretny język.

Ćwiczenia rozwjowe i karty pracy

9 ćwiczeń rozwojowych, które pomogą zastosować przyswojoną wiedzę w przyjemny i łatwy sposób. Karty rozwojowe, które uatrakcyjnią zaplanowany czas dla siebie.

Przydatne telefony i strony internetowe dla osób szukajacych wsparcia

Spis Telefonów Zaufania, gdzie znajdziesz psychologów, gotowych Ci pomóc. Strony internetowe fundacji i instytucji pomagającym osobom w kryzysach.

Paulina Gaworska-Gawryś

Psycholog, trener kompetencji miękkich, konsultant HR.

Jestem osobą, która z psychologią jest związana od dziesięciu lat. Studia, kursy, szkolenia, prowadzone konsultacje, terapie, warsztaty i szkolenia, pomogły mi dostrzec jak ważne w szukaniu pomocy, jest zrozumienie, czego się potrzebuje i czy to jest moment, kiedy możemy o to zawalczyć. Wiem z pierwszej ręki, jak zdecydowanie się na psychoterapię lub wizytę u psychologa czy psychiatry może być trudne, wiem też, jakie jest pomocne. A w sytuacji kryzysu często niezbędne, aby stanąć na nogi.


.