Wszystko co powinieneś wiedzieć o treningu dryblingu, prowadzenia piłki.

Chcę, abyś doświadczył OGROMNEGO wzrostu Twojej skuteczności i odwagi w dryblingu niezależnie od poziomu na jakim grasz i wieku w jakim jesteś. 

Przy całym szumie informacyjnym, filmach z najlepszymi zwodami dla pomocnika, napastnika..  trudno zrozumieć, że te wszystkie filmy są bezużyteczne. 

Przez to albo wyrabiamy złe nawyki trenowania z głową w dole, albo zabijamy swoją kreatywność, szybkość podejmowania decyzji powtarzając zwody przed pachołkiem. 

Ciężko uświadomić sobie, że ta praca przyzwyczaja nas do gry w warunkach do których nie dochodzi i nie zaprowadzi nas do gry w wyższych ligach. 

Trudno też zrozumieć ,,od czego zacząć" poprawę swojego dryblingu, aby włożona praca przynosiła nam efekty w meczu. 

Właśnie, dlatego zebrałem najważniejsze zasady, wiedzę, narzędzia które sprawią że zaczniesz trenować dbając o wszystkie detale których wymaga od Ciebie rywalizacja.

Dowiesz się dokładnie, co musisz zrobić, jak trenować, aby doświadczyć wielkiego wzrostu umiejętności, za którymi podąży ogromna pewność siebie w meczu.

To może być jedyna taka pozycja w Polsce na temat tego, jak stać się wirtuozem dryblingu na bazie analiz najlepszych graczy na świecie.

Przede wszystkim chcę, aby wkładana praca zwiększyła Twoją ilość kluczowych podań, bramek, asyst dzięki wygrywaniu pojedynków 1vs1 w rywalizacji.

...co czyni dla Ciebie jako zawodnika piłki nożnej, wspaniałą okazję już teraz.

Jestem przekonany, że wiedza z tego e-booka odblokuje kolejne pokłady potencjału Twoich dotychczas zdobytych umiejętności.

Więc, serio.. nie ma na co czekać.

Naciśnij przycisk poniżej i pobierz darmowego e-booka.

Co się stanie, gdy pobierzesz ?

📚 Nauczysz się programować trening prowadzenia piłki i dryblingu na bazie tajników skuteczności najlepszych zawodników (dryblerów) na świecie.

🦉 Nauczysz się korzystać ze wzroku (obserwacji) podczas prowadzenia piłki i dryblingu, aby szybko reagować do skutecznych działań w rywalizacji.

🕺 Odblokujesz swój luz i nieprzewidywalność dzięki odpowiedniej pracy nad mobilnością.

🥷 Stworzysz z siebie wydajnie poruszającego się piłkarza, który cechuję się płynnością i prędkością zmian kierunku, zamarkowań w dryblingu.

🌏 Nauczysz się korzystać z narzędzi najlepszych na świecie w dryblingu, aby stać się nieuchwytnym podczas gry 1vs1.

Co znajdziesz w e-booku ?

✔️ Dowiedz się jakie czynniki w treningu zaburzają Twój potencjał i jak odblokować swoją odwagę i skuteczność w dryblingu.

✔️ Uświadom sobie, co wyróżnia najlepszych w prowadzeniu piłki, dryblingu i jak możesz to przełożyć na swoją grę ?

✔️ Zrozum, z czego bierze się skuteczność w dryblingu i jak możesz nad nim pracować, aby wygrywać więcej pojedynków 1vs1 ?

✔️ Dowiedz się nad jakimi aspektami motoryki musisz pracować, aby zwiększyć efektywność, jakość, nieprzewidywalność, prędkość w dryblingu ?

✔️ Poznaj aspekt dryblingu, który łączy wszystkich najskuteczniejszych piłkarzy z najwyższego poziomu i naucz się go.

✔️ Uświadom sobie tajniki skuteczności dryblingu Leo Messiego.

✔️ Zaznajom się z zasadami skutecznego dryblingu i dowiedz się jak trenować INSTYNKT w tym aspekcie.

✔️ Poznaj najskuteczniejsze narzędzia z których korzystają najlepsi w rywalizacji, aby cechować się nieprzewidywalnością i dowiedz się, jak możesz nad nimi pracować.


📍 Poza wiedzą w e-booku znajdziesz też:

🎬 Przykładowa rutyna mobilizacji, której zadaniem jest zwiększyć Twój luz, nieprzewidywalność w dryblingu, prowadzeniu piłki.

🎬 Przykładowe ćwiczenia główne i ball mastery, które mają za zadanie rozwijać w Tobie elegancję techniczną, adaptować zdobytą mobilność w EFEKTYWNOŚĆ, PRĘDKOŚĆ PORUSZANIA SIĘ.

🎬 Zarys ćwiczeń pod nowy program - SZTUKA DRYBLINGU.

🎬 Filmy edukacyjne dotyczące narzędzi najlepszych - przesuwanie przeciwnikiem, taniec biodrami. 

Dlaczego warto go pobrać ?

W czasach ogromnej rywalizacji o granie w jak najwyższych ligach, kluczową rolę odgrywa nie to ILE pracy wkładamy w rozwój indywidualny, ale jaka jest jego JAKOŚĆ.

W tym e-booku przedstawiłem Ci wszystkie czynniki, które sprawią, że Twój trening prowadzenia piłki i dryblingu będzie dbał o wszystko czego wymaga od Ciebie rywalizacja. 

Wszystko po to, abyś budował przewagę nad innymi, ale przede wszystkim wszedł do odpowiedniego procesu, który zwiększy Twoje prawdopodobieństwo dostania się do najwyższych lig w Polsce czy za granicą. 

Dołącz do nas, aby zacząć się rozwijać na przykładzie umiejętności najlepszych zawodników na świecie, biorąc od nich to co najlepsze dla własnych wyników, skuteczności, wygrywania.

Co wyróżnia ten e-book ?

Uczysz się od najlepszych na świecie. Budujesz swoją tożsamość piłkarską w oparciu o ich nawyki, aby stać się skuteczniejszym piłkarzem. 

Przestajesz wyrabiać złe nawyki, blokować swoje podejmowanie decyzje w dryblingu poprzez nieodpowiedni trening. 

Otrzymujesz wiedzę i narzędzia do rozwoju prowadzenia piłki i dryblingu, aby cechować się w nim nieprzewidywalnością, kreatywnością, odwagą, inteligencją, jakością. 

Wszystko po to, abyś stał się nieustraszony w podejmowaniu decyzji o wejściu w pojedynek, robił to w odpowiednich momentach, sektorach i był gotowy do generowania wyników - asysty, bramki, kluczowe podania. 

Autor

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej, którym brakuje planu i spójności, układać efektywny i dbający o wszystko model treningu indywidualnego, aby stawali się bardziej odważni, sprawniejsi, skuteczni w rywalizacji i wchodzili na wyższy poziom swojej gry. 

Przekazuję zawodnikom wiedzę i narzędzia które przełożysz na zwiększenie miłości do piłki, poprawy swoich umiejętności, skuteczności i odwagi w działaniach na boisku.

120.6K


32.1K


23.9K


Co mówią o mnie inni?

.