Jak radzić sobie z własnymi emocjami?

Zapisz się i odbierz darmowy fragment e-booka:

dr Małgorzaty Torój!

„Emocje – wróg czy przyjaciel?”

Zapisz się do naszego newslettera

Pobierz fragment ebooka

Zapisując się do newslettera Colibri Coaching & Training Małgorzata Torój 
w podziękowaniu otrzymasz spis treści oraz wstęp do e-booka „Emocje – wróg czy przyjaciel?” stworzonego przez doktor psychologii, coacha i trenera Małgorzatę Torój.

AUTOR

Małgorzata Torój

Jestem psychologiem, coachem i trenerem. Na co dzień wspieram ludzi
w odkrywaniu prawdy o sobie i życiu, by mogli pełniej być sobą i korzystać ze swego potencjału. Na tej drodze mogą stanąć nam emocje - te nie zawsze chciane, nie zawsze akceptowane. Dlatego pomysł, aby napisać ten e-book, by czytelnik mógł wybrać się ze mną w drogę do swoich emocji i świadomego ich wykorzystania w codziennym życiu.

Zapraszam
Małgorzata Torój

Jeśli jesteś gotowy – to zaczynamy!


O czym będzie e-book?

Oczywiście o barwnym i bardzo rozbudowanym świecie emocji. Razem
z dr Małgorzatą Torój przejdziesz wspaniałą przygodę przez różne emocje, ich rolę i znaczenie. E-book będzie potężną dawką wiedzy oraz wskazówek jak zaakceptować swoje emocje, jak je oswoić, jak lepiej je wykorzystać w relacjach
i codzienności oraz jak je zrozumieć. E-book poruszy tematy emocji, które często uchodzą za nielubiane, bądź niechciane, ale także różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami w zakresie emocji, emocje w relacjach.

.

Co mi da ta przygoda?

Jeśli tylko zechcesz i podejmiesz decyzję o zaangażowaniu się w proces zmiany e-book będzie dla Ciebie inspiracją do pracy nad sobą. Poprzez ćwiczenia, które znajdują się po każdym rozdziale, nie tylko będziesz czytelnikiem e-booka, ale uczestnikiem realnej zmiany w swoim życiu.

Okej, a kiedy e-book?

Premiera e-booka odbędzie się w czerwcu – czyli już niebawem. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące daty premiery oraz szczegółach sprzedaży otrzymasz od nas jako pierwszy!

Zapisz się do naszego newslettera

Pobierz fragment ebooka

Zapisując się do newslettera Colibri Coaching & Training Małgorzata Torój w podziękowaniu otrzymasz spis treści oraz wstęp do e-booka „Emocje – wróg czy przyjaciel?” stworzonego przez doktor psychologii, coacha i trenera Małgorzatę Torój.

.