Wszystko co powinieneś wiedzieć o przygotowaniu do meczu w okresie in-sezon.

Zadaniem tego e-booka jest opakować Cię w wiedzę i świadomość, które pomogą Ci zaplanować treningi, regenerację w okresie in-sezon. 

Najpiękniejszy moment w życiu każdego piłkarza, który stwarza dla Ciebie cotygodniową lub co trzydniową OKAZJĘ do pokazania swojej jakości. 

Dzień meczowy to Twój czas na zaprezentowanie swojej najpewniejszej, najsprawniejszej, najskuteczniejszej wersji siebie...

... zdobywanie wyników, aby zwrócić uwagę na swoje umiejętności, pokazując że zasługujesz na grę, na wyższym poziomie. 

Rzeczywistość jest taka, że nikogo nie interesuję to ILE oraz JAK CIĘŻKO TRENUJESZ. 

Ludzi, którzy mogą zabrać Cię na wyższy poziom, interesuję tylko i wyłącznie Twoja wydajność, piłkarstwo i umiejętność pokazania ich w grze pod presją. 

Dlatego powinieneś trenować tak, aby spełnić wszystkie wymagania rywalizacji, dbając o JAKOŚĆ TRENINGU...

... oraz zaplanować swoje przygotowania, aby nie ukryć swojego potencjału pod nadmiernym zmęczeniem. 


Ten e-book jest dla Ciebie, jeżeli:

✅ Twoim celem jest gra na najwyższych poziomach rozgrywkowych w Polsce i za granicą - wiesz, że kluby z wyższych lig zwracają uwagę na Twoją SKUTECZNOŚĆ w MECZU. 

Chcesz zwiększyć swoją skuteczność w rywalizacji, poprawić wyniki, które zwrócą na Ciebie uwagę lepszych klubów. 

 Pragniesz gry na pełnej PEWNOŚCI SIEBIE, w wysokim stanie koncentracji. 

Masz ambicję do rozwoju indywidualnego, ale nie wiesz jak trenować JAKOŚCIOWO,

Chcesz rozwinąć swój potencjał piłkarski (technika, obserwacja) motoryczny (mobilność, siła, moc, szybkość, efektywność poruszania się)

✅ Szukasz wiedzy na temat treningów motorycznych dla piłkarza w okresie in-sezon. 

Chcesz tak trenować w ciągu tygodnia, aby mieć piłkarski i motoryczny potencjał na najwyższym poziomie wydajności w dzień meczowy. 

Znalazłeś się we właściwym miejscu, aby nakierować ambicję na JAKOŚĆ pracy dopasowaną do okresu in-sezon i dbającą o wszystkie detale Twojej skuteczności w grze. 

Wszystko czego potrzebujesz, masz już w sobie, teraz stoisz przed decyzją, która to uwidoczni w pojedynkach o piłkę, pozycję, przestrzeń, bramki, asysty, kluczowe podania, o WYGRYWANIE. 

Wszystko za sprawą JAKOŚCI TRENINGU oraz trenowania dopasowanego do celu jak najlepszego przygotowania do meczu. 


Jeżeli chcesz uniknąć:

✔️ braku przygotowania do wymagań meczu,  

✔️ nadmiernego zmęczenia, które niszczy Twój potencjał w grze pod presją,

✔️ zmarnowania dni meczowych do pokazywania swojej jakości,

✔️ gry bez pewności, podejmując wolne i nieskuteczne decyzje

Wybierz e-booka in-sezon, który dostarczy Ci wiedzę prowadzącą do pewności siebie, mocy, wysokiego poziomu jakości techniki i obserwacji, szybkiego reagowania w meczu.

Co się stanie, gdy pobierzesz ?

⭐️ Dowiesz się jak zbudować pragnienie wygrywania, które uaktywni Twoją ambicję do WYGRYWANIA w każdym dniu. 

⭐️ Poznasz schemat na zdobywanie jakościowych doświadczeń, które przyspieszą Twój rozwój, doświadczenie, inteligencję, kreatywność. 

⭐️ Poznasz wymagania i detale Twojej skuteczności w rywalizacji, aby zrozumieć, co powinien rozwijać trening motoryczny dla piłkarza na siłowni i boisku.

⭐️ Nauczysz się jak rozwijać zwinność (szybkość reakcji do odpowiedniego ruchu w technice i motoryce), aby Twój progres nie był widoczny tylko na treningu bez przeciwników, ale w trakcie gry pod presją przeciwnika, czasu i przestrzeni. 

⭐️ Dowiesz się jak łączyć ćwiczenia pod obserwację i technikę z motoryką w treningu ukierunkowanym, aby wszystko rozwijało najważniejszy - PIŁKARSKIE aspekty Twojego potencjału. 

⭐️ Poznasz ścieżki treningowe, które będą idealnie dopasowane pod Twój deficyt, abyś mógł go uzupełnić i przyspieszyć rozwój szybkości, zwinności

⭐️ Dowiesz się jak analizować treningi w klubie, aby uzupełniać ich braki i nie doświadczać dużych spadków wydajności, jakości techniki, obserwacji w dniach meczowych, 

⭐️ Poznasz schemat planowania treningów w okresie in-sezon oraz bloki treningowe, które pomogą Ci układać cały tydzień przygotowań, tak abyś czuł w meczu moc, pewność, wysoką jakość piłkarstwa

⭐️ Dowiesz się jakie są najskuteczniejsze sposoby regeneracji i otrzymasz plan, który przyspieszy ładowanie Twoich baterii dzięki czemu zagrasz więcej meczów na wysokiej wydajności

⭐️ Poznasz sposób na analizę wydajności w meczu, aby ulepszać swój plan, dowiedzieć się - czego robić więcej, a czego mniej i uniknąć meczów bez mocy, szybkości myślenia, biegania.

⭐️ Otrzymasz przykładowe ćwiczenia wideo rozwoju każdego detalu wydajności motorycznej oraz piłkarskiego potencjału.

🔋 Wszystko czego potrzebujesz, aby Twój trening przyczyniał się do Twojej skuteczności, pewności siebie w rywalizacji o wyniki, wygraną w trakcie sezonu. 


Dlaczego warto go pobrać ?

✅ OKRES IN-SEZON to kluczowy czas na pokazanie swojej jakości, potencjału ludziom którzy mogą zabrać Cię na wyższy poziom, do lepszego klubu. 

✅ Mimo, że nikogo nie interesuję to ILE trenujesz, a nawet JAK trenujesz - to JAK trenujesz ma wpływ na to JAK grasz, a to najważniejszy czynnik przesądzający czy otrzymasz szansę testów w lepszej drużynie, na wyższym poziomie. 

✅ Okres in-sezon ma określony czas, im więcej meczów zmarnujesz tym wolniej zdobywasz doświadczenie. 

📌 Jeżeli zaczniesz trenować jakościowo, aby zdobywać jakościowe doświadczenia teraz, zdobędziesz ich więcej, a to oznacza, że po skończeniu tego sezonu będziesz o wiele lepszy. 

​✅ Każdy dzień meczowy jest dla Ciebie OKAZJĄ, trenując niewłaściwe i za dużo możesz zmarnować czas oraz każdą szansę na osiągnięcie swojego celu. 

Pomyśl o dumie, którą będziesz czuł ze zdobywanych wyników, dostania się na wyższy poziom, wygrywania. 

O tym jak przybliżasz się do życia swoim marzeniem, trenując na najwyższym możliwym standardzie!

Rozpocznij tę drogę już teraz i wnieś JAKOŚĆ treningu oraz doświadczeń na wyższy poziom, aby dominować w rywalizacji pod presją. 

Autor

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej nakierować ambicję na JAKOŚĆ PRACY która przyczyni się do ich pewności siebie, skuteczności, sprawności w rywalizacji pod presją. Ze mną zaczniesz przenosić efekty z treningu na mecz, aby pokazywać tam swój pełny potencjał, który zwróci uwagę klubów z wyższych lig.

​Pomagam piłkarzom w zdobyciu przekonania jak wiele, mogą wydobyć ze swojego potencjału poprzez jakość treningu indywidualnego.

Tworzę plany treningowe które kreują pewnych siebie, skutecznych, kreatywnych, sprawnych w grze pod presją, zawodników.

136.4K


32.7K


25.3K


Co mówią o mnie inni?

.