Od czego zależy tempo nauki języka?

Czy stosujesz metody najlepsze dla siebie?

Czy umiesz się uczyć?


Jeśli życie wrzuciło cię do niemieckojęzycznego środowiska znienacka, a lekcje niemieckiego w podstawówce pozostały bez efektu, prawdopodobnie twoja nauka zaczęła się po omacku...

Aby trochę wam pomóc, przygotowałyśmy krótki e-book z radami, jak samemu radzić sobie z nauką języka niemieckiego w codziennym życiu.

Znajdziecie w nim informacje, jak szybkimi i prostymi czynnościami możecie ułatwić sobie proces chłonięcia języka w niemieckojęzycznym środowisku.

Wszystkie opisane metody zostały sprawdzone albo osobiście przez nas, albo przez naszych uczniów i znajomych.
Są dalekie od książkowych mądrości - opisałyśmy pomysły na wykorzystywanie mediów i okazji, które stwarza samo życie, albo które są na wyciągnięcie ręki każdego. Serdecznie zapraszamy do darmowego pobierania!

Podając swój adres e-mail zgadzasz się na przesłanie ci na ten adres e-mail wiadomości z e-bookiem oraz na otrzymywanie newslettera od Aktuell. W każdej chwili masz prawo wycofać swoją zgodę i poprosić o usunięcie swoich danych - w tym celu napisz do nas na adres: kontakt@aktuell.com.pl. Administratorem danych osobowych jest Right Solution Iwona Wołowiec. Pełna treść regulaminu i polityki prywatności znajduje się na stronie Aktuell.

.