Naucz się zarządzać sobą w czasie!

Zrób pierwszy krok

"Know-how zarządzania sobą w czasie" to nie jest zwykły ebook. To zbiór sekwencji metod i narzędzi, które możesz bezpiecznie testować, miksować, modyfikować, by zarządzać sobą w czasie jeszcze efektywniej - nie trać cennej chwili! Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny fragment naszego e-booka!

Opracowanie merytoryczne

Ewa Wilczewska

Stworzyłam ten narzędziownik, ponieważ uznałam za paradoks marnowanie cennych godzin na przeglądanie dziesiątek kart w google, w poszukiwaniu sposobów na skuteczne zarządzanie sobą w czasie. Zależało mi na stworzeniu jednego miejsca, z którego każdy będzie mógł wybrać techniki odpowiednie dla własnego stylu pracy oraz rodzaju i natężenia zadań. Niesztampowo wkomponowana w ćwiczenia teoria pozwala poznać praktyczne zastosowanie każdego narzędzia. Dzięki temu sprawdzisz, które metody są odpowiednie dla Ciebie i w jakich sytuacjach się sprawdzą.

Opracowanie graficzne

Magdalena Wilczewska

Zadbałam o to, by realizowanie kolejnych ćwiczeń było czystą przyjemnością. Przemyślany układ tekstu, jednoznaczna legenda i lekka, nieprzesadzona oprawa graficzna to przede wszystkim ukłon w stronę Twojej koncentracji i pamięci. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na sobie i swoim rozwoju!

.