Zapisz się na listę zainteresowanych

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o webinarach, spotkaniach oraz o kolejnej edycji warsztatów - zapisz się na listę zainteresowanych.

Na czym polegają warsztaty online "Twoja książka w trzy miesiące"?

Trzy miesiące spotkań na żywo przez aplikację Zoom. Zadania domowe, ćwiczenia, wspólna praca. Feedback, moja osobista ocena i wskazówki do pisanych przez uczestniczki tekstów. Rezultatem warsztatów będzie prawdziwa książka, w której każda z uczestniczek warsztatów będzie miała swój rozdział. Zobacz, co o jesiennej edycji mówią jej uczestniczki:

Edyta Kamińska-Pacha

Pedagog specjalny, Pracownia PoliSensor

Edyta to kobieta, która pomaga przelać na papier i wprowadzić w życie to, co Twojej głowie było od dawna. Swoją pracą inspiruje i motywuje do wyciągania wniosków i twórczego przyjrzenia się swoim praktykom. Jest autorytetem, który porusza do napisania książki spójnej z Twoim działaniem. Po kolei pomoże Ci poukładać wiedzę, bo jest ostoją dokładności i cierpliwości. Tylko ona nakłoni Cię do powiedzenia sobie: sprawdzam!

Justyna Czempik

Certyfikowany coach PCC ICF, trenerka Jogi Nidry

Edyta pomaga piszącym osobom okiełznać siebie i tekst w twórczym procesie tak, by to, co na końcu powstało, miało sens i formę i było zarówno satysfakcjonujące dla autora, jak i wartościowe dla odbiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że panujesz nad procesem. Daje spokój i opiekę, ale nie taką, że się rozleniwiasz. Wie, kiedy przycisnąć, a kiedy zatrzymać. Czyni rzeczy nieujarzmione zwykłymi, a zwykłe wyjątkowymi.

Izabela Cierzyńska

Pracownia Ik

Na drodze stanęła mi blondynka, która otworzyła mój świat i pokazała mi, że jestem ważna, że jestem bohaterką swojego życia. Poznałyśmy się, kiedy przyjechała z Andaluzji do Poznania poprowadzić warsztaty. Jej warsztaty pisarskie otworzyły mnie na nowe sposoby wyrażania swojej ciągłej potrzeby miłości i poznawania życia. Okazały się początkiem wielkiej przygody, która nieustannie otwierała mnie na nowe, nie tylko pisarskie, doświadczenia.

Kim jestem?

Nazywam się Edyta Niewińska, jestem pisarką, autorką powieści "Kosowo" i "Levante".

Pracuję z coaczyniami, ekspertkami, trenerkami, blogerkami, edukatorkami piszącymi książki eksperckie, biznesowe i literackie. Jestem pierwszą polską pisarką prowadzącą podcast o pisaniu oraz pierwszą prowadzącą pisarskie grupy mastermind. Mieszkam w Andaluzji, piszę, myślę i działam w trzech językach równolegle.