Czy wiesz, że 80% osób marzących o napisaniu książki nigdy nie wychodzi poza sferę marzeń?

Jeśli nie chcesz być jedną z nich - dołącz do warsztatów. Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w pisaniu, dołącz do grupy wspaniałych kobiet, wyrusz w pisarską przygodę, która zmieni Twoje życie. 

Ruszamy 7 kwietnia 2018! Na warsztaty przyjmę tylko 10 osób, z którymi będę pracować nad książką. 

Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby otrzymać więcej informacji oraz wyjątkową ofertę, która nie będzie ogólnie dostępna.

To jedyna edycja w tym roku - po warsztatach całą swoją uwagę i energię skupię na mojej trzeciej powieści, której premiera zaplanowana jest na jesień.

Zapisy na Listę zainteresowanych tylko do niedzieli 25 marca

Na czym polegają warsztaty online "Twoja książka w dwa miesiące"?

Trzy miesiące spotkań na żywo przez aplikację Zoom. Zadania domowe, ćwiczenia, wspólna praca. Feedback, moja osobista ocena i wskazówki do pisanych przez uczestniczki tekstów. Rezultatem warsztatów będzie prawdziwa książka, w której każda z uczestniczek warsztatów będzie miała swój rozdział. Zobacz, co o jesiennej edycji mówią jej uczestniczki:

Edyta Kamińska-Pacha

Pedagog specjalny, Pracownia PoliSensor

Edyta to kobieta, która pomaga przelać na papier i wprowadzić w życie to, co Twojej głowie było od dawna. Swoją pracą inspiruje i motywuje do wyciągania wniosków i twórczego przyjrzenia się swoim praktykom. Jest autorytetem, który porusza do napisania książki spójnej z Twoim działaniem. Po kolei pomoże Ci poukładać wiedzę, bo jest ostoją dokładności i cierpliwości. Tylko ona nakłoni Cię do powiedzenia sobie: sprawdzam!

Justyna Czempik

Certyfikowany coach PCC ICF, trenerka Jogi Nidry

Edyta pomaga piszącym osobom okiełznać siebie i tekst w twórczym procesie tak, by to, co na końcu powstało, miało sens i formę i było zarówno satysfakcjonujące dla autora, jak i wartościowe dla odbiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że panujesz nad procesem. Daje spokój i opiekę, ale nie taką, że się rozleniwiasz. Wie, kiedy przycisnąć, a kiedy zatrzymać. Czyni rzeczy nieujarzmione zwykłymi, a zwykłe wyjątkowymi.

Izabela Cierzyńska

Pracownia Ik

Na drodze stanęła mi blondynka, która otworzyła mój świat i pokazała mi, że jestem ważna, że jestem bohaterką swojego życia. Poznałyśmy się, kiedy przyjechała z Andaluzji do Poznania poprowadzić warsztaty. Jej warsztaty pisarskie otworzyły mnie na nowe sposoby wyrażania swojej ciągłej potrzeby miłości i poznawania życia. Okazały się początkiem wielkiej przygody, która nieustannie otwierała mnie na nowe, nie tylko pisarskie, doświadczenia.

Kim jestem?

Nazywam się Edyta Niewińska, jestem pisarką, autorką powieści "Kosowo" i "Levante".

Pracuję z coaczyniami, ekspertkami, trenerkami, blogerkami, edukatorkami piszącymi książki eksperckie, biznesowe i literackie. Jestem pierwszą polską pisarką prowadzącą podcast o pisaniu oraz pierwszą prowadzącą pisarskie grupy mastermind. Mieszkam w Andaluzji, piszę, myślę i działam w trzech językach równolegle.