Witaj,

nazywam się Edyta Bednarczyk i od 16 lat działam w branży nieruchomości specjalizując się w zakupie i odsprzedaży mieszkań z zyskiem.

Od początku swojej działalności sfinalizowałam około 120 własnych transakcji, wynajmowałam kilkanaście swoich nieruchomości oraz przez 6 lat prowadziłam agencję nieruchomości.

Od 10 lat dzielę się swoim doświadczeniem poprzez kursy, warsztaty oraz mentoring 1:1.

Zapraszam Cię do zapisania się na listę osób, zainteresowanych szkoleniem ONLINE, NA ŻYWO, podczas którego przekażę Uczestnikom jak Efektywnie Inwestować w Nieruchomości, na bazie swojego wieloletniego doświadczenia.

Program Szkolenia

Efektywne Inwestowanie w Nieruchomości


Jeśli chcesz otrzymać informację o terminie szkolenia online, które prowadzone będzie na żywo ONLINE i jako pierwsza z 3 osób, kupić dostęp ze specjalną zniżką, wpisz poniżej swój adres mailowy:

Program- Efektywne Inwestowanie w Nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości może być fascynującą przygodą, zajęciem, które oprócz bezpieczeństwa i przewidywalności jak żaden inny biznes może dla Ciebie pracować, generować zyski, gromadzić przychód pasywny, kiedy Ty zajmujesz się czymś innym.

Nieruchomości dobrze przygotowane do pracy mogą dać Ci spokojną emeryturę, różne możliwości realizacji marzeń, mogą zapewnić dobry start Twoim dzieciom.

Wynajmowanie czy posiadanie własnego lokum, to zawsze będzie jedna z podstawowych potrzeb każdego z nas.
Co jednak, jeśli myślisz o nieruchomościach, ale nie wiesz jak zminimalizować ryzyko związane z zakupem czy posiadaniem?
Czy nie przepłacisz kupując?
Po czym poznać okazję?
Jak bezpiecznie kupić?
Czy skąd masz wiedzieć, czy możesz sobie pozwolić na zakup?

✔ Jakby to było gdyby nieruchomości zaczęły dla Ciebie pracować?

✔ Co byś powiedziała/ł gdybyś mogła/ł sam zdecydować o tym czy temat nieruchomości, to coś dla Ciebie?

✔Być może uznasz, że warto poznać drogę PRAKTYKA, osoby, która w pierwszych dwóch latach kupiła 21 nieruchomości, a obecnie ma na swoim koncie prawie 100 transakcji zakupu i odsprzedaży nieruchomości?

Być może posiadasz nieruchomość, która generuje comiesięczne koszty i nie wiesz co z nią zrobić?

Znasz osoby, które zainwestowały w nieruchomości i nie wyszły na tym zbyt dobrze?

Słyszałaś/eś o najemcach którzy nie płacą?

Znasz osoby, które kupiły dla siebie mieszkanie i okazało się, że przepłaciły wielokrotnie?

Z jednej strony posiadanie choćby jednej nieruchomości bardzo Cię pociąga, ale strach przed tym, że nie wiesz "jak" przesłania możliwości, które posiadasz?

Wyobraź sobie teraz, że otrzymujesz niezbędną wiedzę i narzędzia, które umożliwiają Ci realną ocenę Twoich możliwości na rynku nieruchomości?

Wiesz gdzie szukać, czym się kierować, jesteś w stanie w 95% ocenić ryzyko transakcji. Możesz zaplanować zyski, wprowadzić powtarzalne strategie w każdym mieście, które wybierzesz pod inwestycję.
Czy myślałaś/eś jakby to było? Co mogłoby się zmienić? Na co mogłabyś/ byś sobie pozwolić, a czego do tej pory nie robiłaś/eś?

Efektywne Inwestowanie w Nieruchomości - online- na żywo!

Korzyści dla Ciebie:

✔ zyskasz zabezpieczenie na emeryturę

✔ nieruchomości zaczną dla Ciebie pracować

✔ możesz zarabiać na nieruchomościach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych

✔ pokazuję w jaki sposób przeprowadzić analizę Twojej obecnej sytuacji i jakie ewentualnie możesz podjąć kroki i czy możesz zacząć inwestować

✔ jeśli chcesz kupić nieruchomość dla Ciebie, pokaże Ci gdzie i w jaki sposób szukać okazji, jak negocjować, czym się kierować przy wyborze nieruchomości aby nie stracić

✔ po szkoleniu będziesz w stanie dokładnie zaplanować, optymalną drogę dla siebie, aby zakupić pierwszą nieruchomość

✔ jeśli posiadasz nieruchomość, na którą nie masz pomysłu, pokaże Ci efektywny sposób weryfikacji i ewentualnego przygotowania jej do sprzedaży

✔ pokazuję sprawdzone strategie poruszania się na rynku nieruchomości, czy w jaki sposób podejmować decyzje i czym się kierować, na co zwracać uwagę, aby wygenerować najwyższy możliwy zysk

✔ najemca może kupować Ci nieruchomość

✔ pokażę Ci możliwości jak w bezpieczny i stabilny sposób zarabiać kupując i odsprzedając nieruchomości

✔ odkryjesz opcję lokowania nadwyżek kapitału, kupując nieruchomości i chroniąc swoje oszczędności

✔ nieruchomości mogą stać się Twoim sposobem na biznes, na rozwój i realizację marzeń

Na początku swojej drogi myślałam ewentualnie o zakupie jednej nieruchomości, chociaż nawet wtedy, kiedy myślałam o tym i o realnej możliwości, wszystko wydawało się możliwe jedynie w sferze wyobrażeń i życzeń- że byłoby dobrze, ale czy to realne?

Mój start był mocny, bo właśnie wtedy kiedy stanęłam na skraju bankructwa w zasadzie nie miałam już nic do stracenia. Dlatego też pracowałam pilnie i z determinacją, by szybko odkryć wiedzę i niezbędne umiejętności, aby kupić tą swoją pierwszą nieruchomość.
Rozhulałam się w dwa lata miałam ich aż 21!

Co takiego umożliwiło mi inwestowanie o jakim nie śniłam?
Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Kim jestem?

IMG_6122

Edyta Bednarczyk- więcej niż inwestowanie w nieruchomości.

Od kilkunastu lat pasjonuję się inwestowaniem na rynku nieruchomości. Jestem Trenerem Facylitatorem, aktywnym Inwestorem, praktykiem, prowadzę szkolenia z zakresu efektywnego inwestowania w nieruchomości, nadzoruję inwestycje Uczestników poprzez mentoring, interesuje mnie praktyczne zdobywanie wiedzy przez doświadczanie.

Sukcesy na polu inwestycji w nieruchomości, ale też mniej trafione decyzje przyczyniły się do potrzeby wzmocnienia własnych zasobów, poprzez pracę nad swoimi mocnymi i słabymi stronami. Jedną z moich naczelnych wartości jest nauka i podnoszenie kompetencji, bo zawsze możemy się czegoś nowego nauczyć.

Moja historia rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy stanęłam na życiowym zakręcie- z długami i bez widocznych możliwości, ale z marzeniami w sercu...

W ciągu 2 pierwszych lat od rozpoczęcia mojej nauki o nieruchomościach weszłam w posiadanie 21 nieruchomości.

Obecnie jest to ok 100 transakcji zakupu i odsprzedaży nieruchomości z zyskiem.

Moja pasja pochłonęła mnie na dobre, umożliwiając mi rozwój na wielu obszarach, otwierając przede mną możliwości o jakich nie miałam pojęcia. Moje życie nabrało nowego znaczenia.

Przez kilka lat prowadziłam agencję nieruchomości, która w doskonały sposób umożliwiała mi badanie potrzeb Klientów, aby tworzyć dla Nich kolejno Mieszkania Marzeń- jako nasz flagowy produkt, który wyróżnia się relacją jakości do ceny. W chwili obecnej posiadam kilka własnych nieruchomości, które wynajmuję.

Dzisiaj z wielka przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą praktyczną z ludźmi, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej wartościowym, pokazując nowe możliwości i szanse, które są w zasięgu ręki.

Naucz się na moich błędach!

Przyjdź i sprawdź!

PROGRAM SZKOLENIA

✔Przykłady metamorfoz jako okazji inwestycyjnych- case study przypadków.

✔Modele inwestowania w nieruchomości- przykłady

✔Gdzie szukać okazji ?

✔Możliwości nabywania nieruchomości w okazyjnych cenach

✔Za i przeciw.

✔Matryca decyzyjna- profilowanie targetu

✔Planowanie biznesu- etapy tworzenia biznesu w nieruchomościach

✔ Aspekty prawne w nieruchomościach: zakup nieruchomości- niezbędne dokumenty, sprawdzanie nieruchomości, rodzaje umów, protokoły, rodzaje własności, opłaty w zakupie nieruchomości, pierwszy zakup, umowy najmu, sprawy meldunku w nieruchomościach, cesja, Księgi Wieczyste, bezpieczeństwo zakupu

✔Umiejętności i talenty w skutecznym poruszaniu się na rynku nieruchomości

✔ Plan na zakup pierwszej lub kolejnej nieruchomości

✔ Wstęp do aspektów podatkowo-prawnych w nieruchomościach

Informacje o szkoleniu:

MIEJSCE: online - na żywo!

DATA: informacje zostaną wysłane maila

Każdy uczestnik w ramach szkolenia otrzymuje:

✔ zeszyt ćwiczeń

✔ dodatkowe materiały w trakcie szkoleniaJeśli chcesz otrzymać informację o terminie szkolenia online, które prowadzone będzie na żywo ONLINE i jako pierwsza z 3 osób, kupić dostęp ze specjalną zniżką, wpisz poniżej swój adres mailowy:

.