Naujausios mūsų išleistos

Elektroninės knygos

Internete nesunku pasiklysti ieškant aktualios ir naudingos informacijos. Kiekvieną dieną sukuriama daugiau nei 2 milijonai įvairiausių įrašų, todėl dažnai sunku atsirinkti, kur tikrai naudinga informacija, o kur clickbait'as.

Žinome, kad mūsų kuriamas turinys  pravers daugeliui IT specialistų. Tai susisteminta daugelio metų patirtis įgyta, kuriant pažangiausius SaaS produktus. Dirbame su įvairiausiomis technologijomis: .NET, Java, PHP, C#,  Angular, Azure, Android iOS ir daugybe kitų technologijų. Kuriame e-shopus, išmaniuosius namus, atlyginimo skaičiavimo sistemas ir t.t. Todėl mūsų elektroninės knygos įvairiapusiškos ir tiks kiekvienam technologiniam skoniui.

Gero skaitymo!

Įžvalgos apie kokybišką Code Review

Švarus kodas - kokybiško produkto pagrindas.

Jeigu nesutinkate, tikriausiai ši elektroninė knyga ne jums, kadangi apie kodo peržiūrų svarbą daug nekalbėsime. Knygoje konkrečiai pasakojame kaip teisingai nusistatyti tikslus, kaip pateikti grįžtamąjį ryšį ir ko galite patys išmokti iš geros kodo peržiūros. Pateikiame ne tik patarimus, bet ir realius pavyzdžius.

Vismoje kodo peržiūras (code review) taikome jau daugelį metų, todėl švaraus kodo būtinybe tikrai spėjome įsitikinti. O kaip tai darome nuo A iki Z galite perskaityti mūsų knygoje.

100 Scrum sprintų ir pamokančios istorijos

Tikra istorija su visais ups and downs, kaip planuoti savo darbus ir padidinti produktyvumą. Savitos darbinės kultūros kūrimas ir kaip atrasti efektyvų komunikacijos metodą visai komandai. 

Tai Scrum Master ir Front End programuotojo rašyta elektroninė knyga apie patirtį rengiant 100 scrum sprintų - tikros komandos istorijos bei išmoktos pamokos. 

Atsisiųskite ir sužinokite, kokie pagrindiniai principai užtikrina gerus Scrum sprintus!

Visma Blog'as

Jeigu visas elektronines knygas jau perskaitėte- užsukite į mūsų Blog’ą.

Ten dalinamės įžvalgomis apie technologines tendencijas ir pasakojame apie iššūkius, su kuriais susiduriame savo projektuose. Įsijunkite ir perkskaitykite kaip sprendžiame problemas, raskite naujausius interviu su mūsų svečiais, taip pat sužinokite kaip gyvename kai mūsų jau beveik 400 ir kaip visiems pavyksta išlikiti kaip vienai didelei šeimai.

Dažniausiai tai 3-5 minučių skaitiniai. Tad užsikaiskite kavos ir pasidarykite trumpą pertraukėlę su mūsų skaitiniais

.