Nemokamas seminaras internetu

Keturios valandos žinių, patirčių ir nuoseklaus planavimo, kad metų rezoliucijos taptų realybe.

Kodėl “Mini”? Pandemija keičia mūsų galimybes. Surengti interaktyvius mokymus 1000+ dalyvių neplatinant viruso, panašu, kad neįmanoma. Tad šiemet ir vėl prisitaikome. Tačiau norime, kad Jūs žinotumėte, jog šis trumpas renginys yra tik paragavimas to, kiek efektyviai galėsime pradėti metus 2023 m. Kitąmet planuosime gyvą, įspūdingą renginį ir vilsimės, kad pandemijos šėlsmas aprims.

EFEKTYVUS METŲ STARTAS 2022

MINI VERSIJA

Ar norėtumėte pasigaudyti šviežių idėjų ir įkvėpimo naujų metų planavimui? Ar apskritai planuojate metus? Jeigu neplanuojate, nes sąmoningai taip pasirinkote, turbūt viskas gerai. Bet jeigu nežinote kaip, ar vis nerandate laiko - būtinai prisijunkite. Šiemet daugybė priežasčių net ir skeptikams. Nemokamai ir trumpesnė versija - neįtikėtinai greitai pasistūmėsite pirmyn.

 🗓 Sausio 3 d. | 17:30 - 21:00 

NEMOKAMAS RENGNYS

IKI RENGINIO PRADŽIOS LIKO:

00 d.
00 val.
00 min.
00 sek.
KODĖL VERTA DALYVAUTI? 
  • Įsigilinsi į planavimo ir įvairių metodikų įtaką rezultatams. Žinios, realios istorijos, kitų išbandyti būdai leis pasirinkti sau priimtiną būdą planuoti tikslus!
  • Realios praktikos ir klausimai, kuriuos atskysime sau renginio metu, padės pažinti save. Užtikrintai žinosite, ko išties norite siekti2022 aisiais.
  • Efektyvus metų startas, tai kelių valandų investicija visiems metams. Suteik sau galimybę kurti svajonių gyvenimą.

Atmink, pokyčiai vyksta savaime, progresas - ne. Progresui reikalinga dėmesio koncentracija, ryžtingi sprendimai bei, žinoma, planas.

KURK SAVO TIKSLUS TAIP, KAD PROGRESAS BŪTŲ NEIŠVENGIAMAS

Seminare metus planuosime su:

“Triple O Consulting”

.