00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs


"Kaip nustoti skrolinti?", "Kaip pradėti sportuoti?", "Kaip laiku eiti miegoti?", "Kaip grąžinti pasitikėjimą santykiuose?", "Kaip uždirbti daugiau?" ir kiti klausimai kuriuos sau užduodame gali būti išspręsti 2023-iaisiais.

Jau penkerius metus esame šalia, kai prasideda sausis. Šiemet pradėsime naujuosius kalbėdamiesi (ir keisdami) ĮPROČIUS. Nenustebinsime, kad būtent jie formuoja mūsų kasdienybę ir likimą. Todėl pusdienį skirsime ne tikslams ir rezoliucijoms, o būtent jiems.


Atsikratyti senų įpročių ar formuoti naujus gali būti sunku. Bet - gali ir nebūti - jei tik darysi tai protingai. Yra keletas paprastų principų, kuriuos pritaikius įpročių formavimas tampa 80-90% efektyvesnis. Svarbu žinoti:

  • Tris veikimo lygmenis — kaip mes functionuojame ir kodėl įpročiai tokie svarbūs.
  • Įpročio anatomiją — trumpai prisiminsime įpročio ciklą, pagrindines dedamąsias ir ką galim padaryti, kad įvyktų realus pokytis.
  • Gerus ir blogus įpročius — pasidalinsime neseniai atliktos apklausos apie įpročius rezultatais ir čia pat išsikelsim savo įpročių tikslus.


Pusdienyje pilname asmeniniu pasidalinimų, realiai veikiančių metodų ir praktikų paliesime daug:

  • Pagrindiniai emociniai trukdžiai ir baimės, neleidžiantys mėgautis pilnatve dabar.
  • Kaip formuojasi įpročiai asmeninėse srityse (sveikata, mityba, sportas, hobiai, dvasinė pusiausvyra)?
  • Santykių įtaka mūsų gyvenimui ir kokie du įpročiai gali sugrąžinti pasitikėjimą, aistrą į bendrą gyvenimą.
  • Kokie 7 įgūdžiai yra patys svarbiausi veikloje, ir kaip juos ugdyti — net kai visiškai neturi tam laiko?
  • Galiausiai, kokie veiklos siekiai mums sukurs pilnatvę, o kuriuos užsibrėžę, kankinsimės siekdami?

Arnas Markevičius

Efektyvaus metų starto pradininkas, verslininkas, lektorius. Arno aistra - matyti, kaip žmonės patys transformacija savo gyvenimus, todėl didelę dalį savo laiko skiria praktinių metodų studijavimui, o sukauptomis žiniomis dalinasi viešuose mokymuose bei konsultuodamas organizacijas.

Aurimas Mikalauskas

Audioteka.lt įkūrėjas, vadovas, tinklalaidės „Pradėk iš Naujo“ autorius. Aurimas savo verslą pradėjo vedamas aiškaus misijos jausmo: padėti ir kitiems - net jei jie visiškai neturi laiko - atrasti gyvenimą keičiančias knygas ir, nesvarbu kaip jų gyvenimas klostėsi iki tol - pakviesti juos žengti pirmuosius žingsnius į savo naują pradžią.


Stebėk savo mintis, jos tampa tavo žodžiais.

Stebėk savo žodžius, jie tampa tavo veiksmais.

Stebėk savo veiksmus, jie tampa tavo ĮPROČIAIS.

Stebėk savo įpročius, jie tampa tavo charakteru.

Stebėk savo charakterį, jis tampa tavo likimu.

Lao Tzu

.