Półkolonie językowo-sportowe

Brok 2021

Nasza misja

Misją półkolonii z Eureką jest odpoczynek offline z dużą dawką ruchu, świeżego powietrza i mnóstwem niecodziennych atrakcji z dbałością o kontakt z językiem angielskim. Uczestnikom zapewnimy wszystko to, czego najbardziej brakuje w czasach nauki zdalnej – odpoczynek, relaks, świeże powietrze, realny kontakt z rówieśnikami, a przede wszystkim wiele atrakcji sportowych.

Gdzie się spotkamy


Jako miejsce półkolonii wybraliśmy Brok przede wszystkim ze względu na jego walory krajobrazowe. Relaksujące otoczenie nadbużańskich lasów i bliskość rzeki Bug przekonują, że trudno o lepsze miejsce. Każdego dnia pokazywać będziemy malownicze miejsca Broku, które od wielu lat przyciągają turystów oczarowanych jego pięknem i spokojem.

Ośrodek, w którym będą odbywać się nasze półkolonie to świeżutko wyremontowany NOE - Nadbużański Ośrodek Edukacji. To miejsce, które zachwyca nie tylko piękną okolicą, ale także licznymi atrakcjami, jakie czekają na wypoczywających.

Do naszej dyspozycji będzie: boisko do siatkówki, park linowy, miejsce na ognisko, sala multimedialna, stołówka z własną kuchnią.

Dojazd do Broku


Zapewniamy bezpieczny transport busem (za dodatkową opłatą 50 zł) każdego dnia z Ostrowi Mazowieckiej do Broku i z powrotem, w towarzystwie opiekuna.

7.40 - wyjazd z Ostrowi spod Eureki

  16:30 - powrót

  Co przewidujemy w programie?

  Każdy dzień półkolonii trwać będzie od 8.00 do 16:00.

  Na język angielski poświęcimy 2 godziny dziennie. Zajęcia, które nigdy nie kojarzą się z nudą to nasza specjalność, a więc zorganizujemy sprawdzony i uwielbiany przez naszych uczniów językowy Escape Room, a także zabawy na matach edukacyjnych w towarzystwie kolorowych piłek.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom maksymalnej dawki zabawy i odprężenia po wyczerpującym roku nauki przed komputerem. Na uczestników czekać będzie paintball laserowy, park linowy, ognisko, zajęcia sportowe (w tym rozgrywki w siatkówkę), zajęcia taneczne, spacery wśród nadbużańskiego krajobrazu, a nawet wizyta w profesjonalnej stadninie koni !

  Równie ważne jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, więc gwarantujemy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, które będą aktualnie obowiązywać.

  Co obejmuje koszt?


  Koszt turnusu wynosi 600 zł

  • wyżywienie: 2 posiłki z możliwością przygotowania diet dla Uczestników
  • ubezpieczenie
  • wszystkie zajęcia i atrakcje
   • opiekę wykwalifikowanej kadry

   Rabat 50 zł dla kursantów Eureki

   Aby zapisać dziecko na półkolonie, wypełnij poniższy formularz

   .