Data

1 XI 2018

Czas

1 miesiąc

Pozostaw swojego maila, a wyślę Ci darmowy arkusz PDF do śledzenia postępów wyzwania. Otrzymasz też regularną motywację i przydatną wiedzę o funkcjonowaniu Twojego mózgu.


Co zmieni się w Twoich studiach, jeżeli dołączysz do wyzwania:

Określenie przedmiotów.

1. Po Miesiącu Systematycznej Nauki będziesz też wiedzieć, jakie specyficzne przedmioty z Twojego kierunku nadają i nie nadają sie do tego sposobu nauki. U mnie np. po pierwszej edycji odpadły tłumaczenia, a akcent postawiłam na językoznawstwo. Systematyczna nauka idealnie pasowała do tego przedmiotu i później miałam już zawsze czwórki i piątki w indeksie.

Zapamiętasz na dłużej.

2. Tak, tak, to prawda, że systematyczna nauka wpływa na zapamiętywanie informacji na dłużej. Nikt Cię nie okłamał i przysięgam Ci, że notatki, do których będziesz zaglądać systematycznie, będziesz pamiętać jeszcze po studiach.

Stworzysz nawyk.

3. Wypracujesz sobie nawyk regularnej nauki! Czyż to nie cudowne? Podobno wystarczy 21 jeden dni, a my robimy przecież 30! 4. W dłuższej perspektywie wpłynie to pozytywnie na twoje oceny.  Na pewno ograniczysz też poziom stresu. 


Zapewnię Ci regularną motywację!

Razem przejdziemy przez te wyzwanie, a ja będę motywować Cię do działania i podsyłać przydatne informacje na temat pracy Twoje mózgu. Dasz radę!