Intryguje Cię ta cała kobiecość?

Chciałabyś zajrzeć w jej głębie?

Jeśli tak, ten 3-dniowy Masterclass przeprowadzi Cię przez kilka poziomów i pokaże, o czym jest głęboko odczuwana w swoim wnętrzu kobiecość.

Poruszamy na niej tematy nie tylko energii kobiecej, męskiej, dynamik między nimi, ale także czucia, mocy łona i wiele więcej.

Jest to z jednej strony idealne wprowadzenie, ale z drugiej mocno aktywujące także dla kobiet, które już są w procesie.


    3 dni:

#1 Kobiecość- jakości, utknięcia, zablokowanie kobiecość i droga do uwolnienia.

#2 Czucie jako podstawa kobiecości

#3 Moc ukryta w kobiecie. Wizualizacja dla kontakt z centrami mocy w sobie.


Szczegóły:

Masterclass jest nagraniem z live edycji, która odbyła się niedawno. 

Kupując Masterclass, otrzymujesz dostęp do materiałów na okres 1 roku od dnia zakupu.

Opinie uczestniczek Masterclassa:

Pani Magdaleno, od odsłuchania ostatniego Masterclass mam poczucie wielkiego szacunku do swojej kobiecości, widzę teraz, jak bardzo spychałam do podziemi moją relację z łonem, traktując to miejsce, jako coś free nie zdając sobie sprawy, ile traum może tam być i jak to miejsce czeka na mnie. Chcę więcej czuć i więcej dawać czucia innym. Najlepsze co jest w tym, co Pani daje to, to, że mam poczucie, że Pani niczego nie podrabia i nie jest Pani "słodko-pierdząca" przewodniczką, która udaje uduchowioną osobę. Tylko Kobietą z błogosławieństwem mądrości. Dziękuję!!!

MARTYNA

Ten Masterclass nie był dla mnie łatwy, ale bardzo potrzebny. Otworzył mi oczy na to, dlaczego i skąd we mnie tyle męskiej energii, oraz że mimo tego, iż staram się zrównoważyć ją z kobiecą, to przede mną nadal długa droga. Musiałam to usłyszeć. Musiałam się z tym zmierzyć, dzięki temu mogę poszukać źródła, które mnie w jakiś sposób blokuje. Bardzo Ci dziękuję!

AGA

Dzięki, ten Masterclass był dla mnie jak spotlight. Mimo że jestem z Tobą kilka lat, widzę, że dopiero teraz byłam w stanie zauważyć to, od czego wcześniej odwracałam wzrok. Łono delikatnie pulsowało, wzruszyłam się, nie sądziłam, że to u mnie możliwe. Doświadczyłam, że ktoś tam jest (ja) i czeka na moją uwagę.   Wreszcie!!!

MARTA

Magdaleno!

Dziękuję Ci za ten trzydniowy Masterclass. Niby już wszystko wiem, bo przecież z tematem jestem od tylu lat, ale nie czułam tego tak naturalnie. Dziś się obudziłam w takim czuciu, jakiego nigdy wcześniej nie doznałam. Jest pięknie tym bardziej, że miesiączka przede mną. Dziękuję!

A

Wykup dostęp do Masterclass! 

.