Zakres tematyczny Kursu:

LEKCJA 1.

Podstawowe problemy uprawy balkonowej, czyli na co szczególnie zwracać uwagę przy zakładaniu i uprawie ogrodu na balkonie.

LEKCJA 2.

W czym uprawiać ogród na balkonie? Dobór i dostosowanie donic i pojemników. Rozwiązania nietypowe

LEKCJA 3.

Stylowy balkon, czyli proste metody i patenty na estetyczną aranżację balkonu. Dobór wyposażenia i dodatków.

LEKCJA 4.

Warzywnik, sad i zielnik na balkonie, czyli jak uprawiać warzywa, owoce i zioła aby uzyskiwać plon.

LEKCJA 5.

Całoroczny ogród na balkonie, czyli jak z sukcesem uprawiać rośliny wieloletnie: byliny, pnącza, krzewy i drzewa oraz rośliny cebulowe. Ograniczenia w uprawie roślin wieloletnich.

LEKCJA 6.

Prawidłowe zimowanie roślin na balkonie, czyli jak zabezpieczać pojemniki i rośliny oraz co zimować na zewnątrz.

LEKCJA 7.

Codzienna pielęgnacja ogrodu na balkonie. Podstawowe zabiegi.

LEKCJA 8.

Woda na balkonie. Rozwiązania w zakresie nawadniania uprawy balkonowej. Woda dekoracyjna czyli oczka wodne, źródełka i kaskady na balkon.

LEKCJA 9.

Oświetlenie na balkonie, czyli klimatyczny balkon po zmierzchu.

LEKCJA 10.

Zaczynam od zera, czyli od których roślin zacząc przygodę z balkonowym ogrodnictwem.

LEKCJA 11.

Samodzielna produkcja rozsady, czyli praktyczne wskazówki "krok po kroku" w zakresie rozmnażania roślin z siewu przeznaczonych do uprawy balkonowej.

LEKCJA 12

Kompozycja przestrzeni balkonu. Podstawowe triki i sposoby na rozplanowanie przestrzeni balkonu. Zapoznasz się z metodami planowania w oparciu o podział na strefy, poznasz metodę piętrową, technikę pionów i powtórzeń oraz technikę bazy. Dowiesz się na czym polegają kompozycje symetryczne i asymetryczne oraz je kiedy stosować .

LEKCJA 13.

Kompozycja roślin w pojemnikach. Poznasz rodzaje i reguły kompozycji roślin w pojemnikach stojących i wiszących oraz technikę bazy w obsadzeniach w donicach i pojemnikach.

LEKCJA 14.

Domowe rośliny doniczkowe w uprawie balkonowej. Poznasz podstawowe gatunki popularnych roślin domowych, które w sezonie letnim możesz uprawiać na balkonie. Dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie zaszkodzić roślinom zmianami warunków.

Mieszkanie w bloku nie jest przeszkodą dla posiadania własnego ogrodu!

 

Możesz go stworzyć nawet na niewielkim skrawku balkonu! To proste gdy masz odpowiednią wiedzę. Ogród na balkonie to sprawa prostsza niż myślisz. Dam Ci konkretną wiedzę, powiem co się sprawdzi a czego unikać. 


Kurs "Fajny balkon" zmieni Twoje spojrzenie na balkon i odmieni mieszkanie w bloku!BONUSOWY WEBINAR

Po zakupie kursu otrzymasz dostęp do zapisu webinaru "5 kluczy do zaplanowania fajnego balkonu" 

WYGODNY PANEL KURSANTA

Dostęp do CAŁEGO kursu już w dniu zakupu poprzez wygodny panel kursanta.

14 PDF PEŁNYCH TREŚCI

Wiedzę zebrałam w przystępną formę PDF. Możesz korzystać z nich na komputerze lub pobrać na dysk i wydrukować w formie papierowej.

Ile kosztuje kurs?

Przedsprzedaż:

297 PLN 197PLN

Sprzedaż:

297 PLN

Hej, jestem Ania!

... i nauczę Cie wszystkiego co powinnaś wiedzieć zaczynając przygodę z ogrodem na balkonie. 

Jestem architektem krajobrazu, projektuję ogrody i tereny zieleni, piszę popularnego bloga Fajne Ogrody. Przez wiele lat zakładałam ogrody i balkony.

Od lat uczę miejskiego ogrodnictwa w teorii i praktyce na moich warsztatach w całej Polsce.

Tym razem dzielę się wiedzą w ramach mojego autorskiego kursu. Zapraszam Cię do świata balkonowych ogrodów!

Poznaj opinie uczestniczek moich poprzednich kursów:

Anna Kozłowska-Kaliciak

Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Tematyka poszczególnych etapów kursu bardzo konkretna i przydatna przy zakładaniu ogrodu.Ciekawe sposoby na dobór barw w ogrodzie itp. Super - polecam i czekam na następne kursy!

(Kurs Fajnie Posadzone)

Justyna Kieza

Rzeczy które dostaję baaaardzo się przydały już - zaoszczędziłam sporo pieniędzy dzięki Pani uwagom żeby najpierw sprawdzić co się utrzyma i nie kupować impulsywnie.

(Kurs Fajnie Posadzone)

Sylwia Nitecka

Po kursie Pani Ani inaczej spojrzałam na mój ogród i rośliny. Koniec działania na oślep. Proste, praktyczne metody Pani Ani wdrażam już od wiosny w ogrodzie. W końcu wiem jak planować i wybierać rośliny. (...) Pani Ania nie tylko daje wiedzę ale wywraca sposób myślenia o ogrodzie do góry nogami. W tym pozytywnym sensie! Dziękuje. To były dobrze wydane pieniądze.

(Kurs Fajnie Posadzone)

Monika P.

(…) Dzięki Twojej wiedzy, doświadczeniu nauczyłam się czegoś i zrobiłam projekt części ogrodu -może nie tak profesjonalnie, ale jestem zadowolona. Przekazałaś materiał w sposób zrozumiały dla każdego i w bardzo ciekawy, wciągający sposób, jestem zachwycona kursem i nie żałuję, że się zdecydowałam.

(Kurs Projektowania Ogrodu Przydomowego)

Agata W.

Cieszę się bardzo, że mogłam uczestniczyć w Twoim kursie. Była to dla mnie niesamowita przygoda i odmiana w moim codziennym życiu. Dziękuję za Twoją pasję i zaangażowanie

(Kurs Projektowania Ogrodu Przydomowego)

Beata

Kurs projektowania ogrodu dla początkujących prowadzony przez Anię Sikorę- Stachurską oceniam bardzo dobrze. Prowadzony był profesjonalnie, na wszystkie pytania otrzymywałam wyczerpujące informacje i zdobyłam ogromną wiedzę, dzięki której zaprojektowałam w trakcie kursu z pomocą i wsparciem Ani ogród z którego jestem dumna. Ogromnie polecam kurs Ani wszystkim osobom kochającym fajne ogrody :)

(Kurs Projektowania Ogrodu Przydomowego)

Do ROZPOCZĘCIA sprzedaży pozostało:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

.