Daty

Planer nie jest zamknięty w ramy czasowe, więc możesz z niego korzystać jak długo chcesz sama wpisując daty pod dniami tygodnia.

Dzień cyklu

Nie od dziś wiadomo, że cykl miesiączkowy kobiety ma ogromny wpływ na nasze życie - samopoczucie, poziom motywacji, apetyt... Wpisując dzień cyklu pod każdą datą, możesz lepiej zrozumieć swoje ciało i umysł, a tum samym mieć realny wpływ na swoje postępowanie.

Sen

Tutaj wpisujesz liczbę godzin snu, które udało ci się przespać minionej nocy. Zaobserwuj jak długość snu wpływa na twój apetyt oraz motywację do treningu.

Posiłki

Tą sekcję możesz wykorzystać na dwa sposoby - może być ona planerem twoich posiłków na cały tydzień lub dzienniczkiem żywieniowym.

Przekąski

Często nie zwracamy uwagi na to, co wpada nam do ust między posiłkami, a potem zastanawiamy się, czemu efekty nie przychodzą....

Woda

No właśnie, ile wody pijesz? Przyjmij swoją miarę i notuj spożycie wody w litrach, szklankach czy butelkach.

Aktywność - liczba kroków

Liczba kroków - jeśli masz krokomierz, opaskę aktywności lub zegarek sportowy, spisuj codzienną liczbę kroków. Wiesz, ze zalecana liczba kroków na dobę to 10 tysięcy?

Aktywność - trening

Wpisz tutaj jaki trening zamierzasz wykonać danego dnia. Zaplanuj to lub traktuj jako dzienniczek treningowy. Trening nie musi się odbywać się codziennie.

Inna aktywność

Długi spacer z psem, przekopanie ogródka, dojazd do pracy na rowerze... Aktywności innych niż trening jest nieskończenie wiele - zadbaj, aby codziennie móc coś pisać w tym miejscu.

Pielęgnacja ciała

Ciało lubi zabiegi pielęgnacyjne, bo wspomagają one dbanie o wygląd i sylwetkę. Wpisuj tutaj każdy peeling czy masaż. Zaplanuj to lub wpisuj po fakcie.

Nawyki

Na górze strony wpisz nawyk, który chciałabyś wdrożyć w swoim życiu. Może to być kreślona liczba wypijanych dziennie szklanek wody, długość snu czy codzienny spacer. Codziennie wpisuj w ostatnią rubrykę czy udało się go zrealizować. Jeśli nawyk jest trudny do wdrożenia, stosuj go dłużej niż jeden tydzień. Kiedy poczujesz, że wszedł ci w krew, pomyśl nad następnym, ale ten wciąż realizuj.

* Pobierając poradnik, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Me Time.  Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

.