Rok 2020 to był ciekawy rok.

W marcu zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia swojego życia do internetu. Czy byliśmy na to gotowi czy nie, nagle musieliśmy na szybko nauczyć się obsługi  wirtualnych klas i przenieść swoje materiały do sieci, tak, by było dalej ciekawie, angażująco i edukacyjnie. Potem przyszedł listopad i znowu byliśmy zmuszeni pracować zdalnie.  

Może warto nabyć nowe umiejętności, tak by w przyszłości nie doznać podobnego szoku?  Albo nauczyć się czegoś nowego, a potem przenieść to do świata off-line,  jak już wrócimy do normalności?


Jest wiele stron i aplikacji, które mogą pomóc Ci uczyć on-line (lub off-line). Ja chciałabym Ci pokazać Flippity - stronę niezbyt znaną na polskim rynku, a z jakim niesamowitym potencjałem!

Dzięki mojemu szkoleniu nauczysz się korzystać z tych wspaniałości! Będziesz tworzyć materiały szybko i efektywnie, co pozwoli Ci z nich korzystać przez miesiące, jak nie lata. Stworzysz jedno ćwiczenie i z łatwością będziesz mógł/ mogła tworzyć jego wariacje!

Oprócz pokazania Ci jak tworzyć dane gry, nie byłabym sobą, gdybym nie podzieliła się z Tobą pomysłami na ich wykorzystanie. Dlatego oprócz materiałów instruktażowych, dostaniesz również  tak zwane "mięso" - konkretne pomysły i techniki wykorzystania danego ćwiczenia na zajęciach online.

Znajdzisz mnie Facebooku lub Linkedin! Kliknij poniżej :)

Lub napisz poniżej w formularzu:

.