"Fundamenty Formy"

Jak samodzielnie zacząć skuteczne odchudzanie i wreszcie zobaczyć (i POCZUĆ!) efekty?

FUNDAMENTY odchudzania dla osób, które nie chcą tracić czasu na szukanie SKUTECZNEJ drogi
do WYMARZONEJ sylwetki.

Jeszcze kilka miesięcy temu nikomu z nas nawet nie przyszłoby do głowy, że spędzimy tyle czasu zamknięci w domach. Nowa rzeczywistość zaskoczyła wszystkich i postawiła przed dużym wyzwaniem. Dopiero przy okazji pracy zdalnej zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla dobrego samopoczucia ma zwykły, codzienny spacer. Zajadanie stresu słodko-tłustymi przekąskami zrobiło swoje i dzisiaj niestety sporo osób mierzy się ze skutkami przymusowej stagnacji w postaci nadwagi i/lub obniżonego nastroju.DLA KOGO JEST TEN E-BOOK?

 • dla osób, które przytyły podczas ostatnich miesięcy lub już wcześniej czuły się źle w swoim ciele
 • dla osób, które pracują przy komputerze i prawie cały dzień spędzają w pozycji siedzącej
 • dla osób, które jeszcze w tym roku planują wakacje i chcą dobrze wyglądać w stroju kąpielowym
 • dla osób, które zaczynają odczuwać negatywne skutki zdrowotne nadwagi
 • dla osób, które nie chcą tracić czasu i energii na szukanie wskazówek jak skutecznie schudnąć
 • dla osób, które chcą zadbać o sylwetkę samodzielnie, ale gubią się w gąszczu sprzecznych informacji o dietach i ćwiczeniach
 • dla osób, które czują, że właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby zadbać o siebie
 • dla osób, które lubią konkrety i chcą od razu wiedzieć CO i JAK
 • dla osób, które nie mogą już dłużej czekać i chcą zacząć działać natychmiast

Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu i doświadczonym trenerem personalnym.

Nazywam się Tadeusz Smuś

... i 

Teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z siebie, swojego życia i rezultatów w sporcie oraz biznesie. Ale nie zawsze tak było.

Może trudno w to uwierzyć, ale przez wiele lat miałem sporą nadwagę i nie potrafiłem w żaden sposób tego zmienić. Mam za sobą mnóstwo prób i błędów, nieskutecznych diet, nierealnych planów treningowych i generalnie chybionych pomysłów na zmianę sylwetki.

Z nadwagą (i kompleksami) jakoś można żyć, ale kiedy z powodu nadmiaru kilogramów zdrowie zaczyna się sypać, życie szybko traci swój smak. To był właśnie mój moment na podjęcie męskiej decyzji. TERAZ zmienię nawyki na dobre. Tym razem się NIE PODDAM.

Paradoksalnie to, że kiedyś byłem gruby i przeszedłem taką a nie inną drogę, pozwala mi dzisiaj być lepszym trenerem personalnym. Potrafię świetnie zrozumieć swoich klientów i dzięki mojemu doświadczeniu ich droga do wymarzonej sylwetki jest dużo krótsza.Czego możesz się spodziewać po

Fundamentach Formy ?

Przede wszystkim minimalizmu, wyciągnąłem esencję tego co jest kluczowe w robieniu dobrej formy i odrzuciłem wszystko to co nie jest niezbędne. Dzięki temu, korzystając z tego "podręcznika" od razu wiesz co jest ważne, od czego zacząć i o czym zawsze pamiętać (jest w nim zawarte) a co możesz przynajmniej na początku pominąć (zostało pominięte w "Fundamentach Formy").

SPIS TREŚCI

1. Wstęp

2. Punkt wyjścia

3. Pomiary ciała (obwody, zdjęcia, waga)

4. Aktualne nawyki i styl życia (odżywianie, ruch, sen)

5. Planowanie celu

6. Właściwe środowisko i pomoc otoczenia (w realizacji celu)

7. Wyliczanie należnego spożycia kalorii i makroskładników.

8. Podstawowe zasady racjonalnego odżywiania

9. Podstawowe formy aktywności ruchowych.

10. Ewaluacja wyników i postępów w modelowaniu sylwetki

11. Korekta kursu i działań

12. Podsumowanie

13. Bonus: 1 Suplementacja – jakich suplementów nie ma sensu brać, a co rozważyć. 

14. Bonus 2 : ?? Niespodzianka.

ORAZ ! GWARANCJI ! 

Jeśli okaże się że po przeczytaniu ta książka nie spełni Twoich oczekiwań to masz 14 dni od jej zakupu na zwrot. Wystarczy że napiszesz do mnie maila z adresu na który została wysłana. 


ALE JA NIE MAM CZASU

Sam jestem przedsiębiorcą i doskonale zdaję sobie sprawę, że większość ludzi jest teraz zajęta swoimi firmami i utrzymaniem miejsca pracy. Dlatego napisałem e-book, który jest maksymalnie konkretny i w którym krok po kroku tłumaczę, jak się zorganizować, żeby w dość krótkim czasie zobaczyć efekty.

W książce znajdziesz tylko te informacje, które są Ci niezbędne i dzięki którym od razu ruszysz z miejsca. Nie musisz już szukać wskazówek w Internecie ani zastanawiać się Co dalej?, bo przeprowadzam Cię dosłownie za rękę przez cały proces odchudzania.

ALE JA JUŻ PRÓBOWAŁEM(-AM) WSZYSTKIEGO

Ja też! Dlatego teraz z pełnym przekonaniem mogę mówić i pisać o skutecznych metodach na zrzucenie wagi. Wiem, co działa. Wiem, co trzeba wziąć pod uwagę, a co można pominąć. Wszystkie techniki i podejścia sprawdziłem najpierw na samym sobie, a później w pracy w moimi klientami. Dlatego teraz Ty możesz być spokojny(-a) o efekt końcowy.

ŻADNA KSIĄŻKA MNIE NIE ODCHUDZI

Masz rację! Nie pomoże Ci ani najlepsza książka ani najdroższy trener ani suplement o egzotycznej nazwie. Odchudzanie zawsze zaczyna się od decyzji. TWOJEJ! Jeśli podejmiesz ją dzisiaj, ja w swoim e-booku dam Ci narzędzia, które poprowadzą Cię prosto do wymarzonej sylwetki. Ale nikt za Ciebie tej pracy nie wykona. Musisz przeczytać, a potem konsekwentnie wdrożyć zasady, o których piszę. Moim zadaniem jest tylko ułatwić Ci przejście tej drogi – o ile zdecydujesz się zrobić pierwszy krok. Dzięki książce żadne przeszkody Cię nie zaskoczą, unikniesz najczęściej popełnianych błędów i szybciej osiągniesz swój cel.

DLACZEGO MAM SKORZYSTAĆ WŁAŚNIE Z TWOJEGO E-BOOKA?

Bo to jedyna książka na rynku, która przeprowadza przez cały proces samodzielnego odchudzania krok po kroku i daje konkretne narzędzia. Piszę w niej o wszystkich istotnych dla Ciebie aspektach, ale w bardzo skondensowany i rzeczowy sposób. Uzyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia, które zdobywałem latami. Oprócz samego e-booka otrzymasz również dodatkowe materiały (przydatne instrukcje i linki).

ILE TO KOSZTUJE?

 • 12 rozdziałów
 • ponad 20 stron skondensowanej wiedzy od doświadczonego trenera personalnego
 • przydatne narzędzia, linki i instrukcje
 • Bonus 1 – Na jakie suplementy nie ma sensu wydawać pieniędzy?
 • Bonus 2 – Niespodzianka!

To wszystko za tylko : 47 zł
A ozczędzasz setki jeśli nie tysiące godzin pracy, których NIE zmarnujesz, hektolitry potu i kilkadziesiąt chwil załamania. Ta inwestycja się po prostu opłaca. 

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie. Jednak zgodnie z zapowiedzią sprzedaż książki zakończyła się 18.07.2020. Aktualnie wybieram się na wakacje pod żaglami na Mazurach. Jeśli chcesz życzyć mi pomyślnych wiatrów lub zapytać o coś związanego z książką to możesz napisać do mnie na kontakt@fit-coach.pl 
AHOJ !!!

.