Patrzysz na zaplanowaną listę zadań i widzisz chaos? Nie wiesz, które z nich możesz wykonać równolegle, a które należałoby wykonać po kolei? A może Twój zespół jest sfrustrowany, bo nie widzi postępów, a praca nie jest rozłożona po równo? 

Ten kurs da Ci wiedzę niezbędną do stworzenia wykresu Gantta, uniwersalnego narzędzia, które w sposób wizualny pozwoli Ci planować i zarządzać postępem prac w projekcie!

Co zyskujesz?

 • Umiejętność tworzenia wykresu Gantta
 • Lepsze planowanie projektów
 • Skracanie czasu projektu
 • Optymalizowanie harmonogramu projektu
 • 220 minut materiału video.
 • Gratis dostaniesz:
  • Zadanie domowe
  • Cały kurs w formie e-book (297 stron!)
  • Info grafikę z najważniejszymi lekcjami
 • Sprawdzimy Twoje zadanie domowe!

Nowy Kurs Online

Ten kurs został stworzony dla osób, które chcą w łatwy i przejrzysty sposób planować swoje postanowienia, projekty i pracę w zespołach! Wykres Gantta pozwala skutecznie monitorować postępy realizacji zadań i osiągać sukces!


Kurs

Wykres Gantta w Excelu

Szkolenie jest prowadzone w formie video 📽️, aby jak najlepiej wytłumaczyć i pokazać tworzenie wykresu Gantta. Otrzymasz również e-book 📖  ze wszystkimi informacjami zawartymi w kursie, abyś w każdym momencie szybko mógł wrócić do interesujących Cię części szkolenia.

Część 1

Czym jest, czy warto i kiedy stosować wykres Gantta?

Wprowadzenie do tworzenia wykresów Gantta. Dowiesz się, jakie są główne założenia, wady i zalety oraz kiedy można je stosować. Uwierz nam, wykresy Gantta mają naprawdę ogromne zastosowanie.

Część 2

Omówienie wykresu Gantta

W drugiej części przejdziemy do omówienia samego wykresu i jakie informacje można z niego odczytać.

Część 3

Relacje między zadaniami

Czy wszystkie zadania trzeba wykonywać po kolei? A co jeśli jedno zadanie można wykonać, dopiero gdy wcześniejsze zostanie zakończone? W tej części omówimy możliwe relacje między zadaniami.

Część 4

Co potrzebuję, by zacząć?

W części czwartej omówimy jak przygotować dane do stworzenia wykresów Gantta.

Część 5

Wykres Gantta w Excelu

Po przygotowaniu danych krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces tworzenia wykresu Gantta. Podpowiemy jak sformatować dokument, żeby był czytelny i łatwo się z niego korzystało. 

Część 6

Gantt w Google Sheets

Jeśli nie masz zainstalowanego programu Excel lub chcesz, żeby z pliku korzystało więcej osób, możesz skorzystać z Arkuszy w Google Sheets. Pokażemy Ci jak to zrobić.

Część 7

Optymalizacja zadań

Czy da się lepiej zarządzać realizacją zadań? Ależ oczywiście! Gdy masz już swój pierwszy wykres Gantta, możesz spojrzeć na wszystkie zadania jako całość i je zoptymalizować. 

Część 8

Dobre praktyki

Na sam koniec podzielimy się naszymi trickami i spostrzeżeniami, dzięki czemu praca z wykresem Gantta będzie jeszcze prostsza.


Iwona Rojek

Zgłębia tajniki PMI i Agile. Lubi przekazywać konkretne informacje w prosty sposób. Czyta książki z obszaru komunikacji, motywacji i analizy finansowej. Ciągle szuka nowych sposobów na zwiększenie efektywności i ułatwienie sobie życia. Fanka cytatów znanych i mniej znanych ludzi. W wolnym czasie jeździ rowerem i tańczy.

Karol Bocian

Programowanie i świat agentów programowalnych, który poznał na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych, wciągnął go w przemysł IT. W trakcie swojej praktyki zawodowej Karol zrozumiał, że nie ważne co się robi i kim się jest, ale wiedza z zarządzania przydaje się wszędzie. Rozpoczął studia na kierunku Zarządzanie i Inżyniera Produkcji. W przypadku Karola zarządzanie to nie tylko teoria czy praca, ale prawie każdy element jego życia, to jego pasja.


Kup kurs za jedyne 39 zł!!!

Zyskujesz:

 • Umiejętność tworzenia wykresu Gantta
 • Lepsze planowanie projektów
 • Skracanie czasu projektu
 • Optymalizowanie harmonogramu projektuPodaj swój adres e-mail, a my wyślemy na niego szczegóły pozwalające kupić ten kurs. Kurs kosztuje tylko 39 zł!!!

.