GEEKLETTER

Cotygodniowe darmowe porady o tym, jak ogarnąć swoją pracę i markę w Internecie.

Wolisz pracować mądrze, a nie ciężko? Próbujesz ogarnąć się w Internecie, ale nie wiesz od czego zacząć? A może szukasz pomysłów, które pozwolą Ci rozwinąć własną działalność? Zapisz się na Geekletter i co tydzień otrzymuj darmowe materiały o tym, jak ogarnąć marketing, pracę na własny rachunek, oraz organizację i projekty przy pomocy nowych technologii i mądrej pracy. 

Co wtorek w Twojej skrzynce e-mail!

Co znajdziesz w środku?

PORADNIKI

SZABLONY I CHECKLISTY

NARZĘDZIA

Geekletter to doskonała pomoc i źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą mądrze rozwijać swoje projekty, a przy tym zaoszczędzić swój czas. Tworzony jest z myślą dla każdego, kto może czuć się nieco zagubiony w świecie mediów społecznościowych i nowych technologii. Pomogę Ci poznać ten świat i wykorzystać jego potencjał w taki sposób, aby pomóc Ci w zaoszczędzeniu czasu i efektywnym działaniu.

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Justyna Kot.

W wielkim skrócie: pomagam innym „ogarnąć się” w internecie i okolicach.

Marketing i nowe technologie to moja codzienność. IT i nowe media interesowały mnie od zawsze. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, by zostać hakerem (lub Googlersem), pracować w NASA nad programem kolonizacji Marsa, lub prowadzić własną redakcję zajmującą się tematyką new tech.

Od ponad 7 lat zawodowo zajmuje się marketingiem. Głównie w sektorze nowych technologii, oprogramowania i IT. Od 2017 roku mam ogromny zaszczyt wspierać startupy jako Mentor z zakresu marketingu w programie Google for Startups Accelerator. Na co dzień pomagam firmom oraz wschodzącym markom w zakresie strategii, SEO, treści, czy koncepcji kreatywnej. 

Lubię też działać nad własnymi projektami. Po godzinach - od kilku ładnych lat - prowadzę bloga (o marketingu i nowych technologiach, jakże by inaczej!), którego znajdziesz pod adresem geekcat.pl. Zapraszam!

.