DOŁĄCZ DO GRUPY WSPARCIA PRAWDA O HASHIMOTO

 Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału. Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to jest profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci dzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może uzyskać szybką, zdalną pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu grup dostępnych w serwisie Facebook, postawiliśmy na system, który gwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to:

Realne wsparcie od specjalistów

Grupę wsparcia współtworzą dietetycy kliniczni, lekarz-specjalista, coach (emocje, relacje, motywacja) doświadczeni pacjenci oraz zespół twórców projektu "Prawda o Hashimoto". Jedną z form wsparcia są odpowiedzi specjalistów na konkretne pytania członków grupy (sesje on-line i off-line).

Szybka, skuteczniejsza pomoc

Twoje pytania i wątpliwości zostaną rozwiane przez specjalistów z doświadczeniem. Jeśli nie uzyskasz bezpośredniej odpowiedzi (np. w sesji on-line) to otrzymasz ją za jakiś czas w formie filmu lub artykułu udostępnionego dla całej grupy.

Praktyczna wiedza niedostępna nigdzie indziej

Na grupie cyklicznie umieszczane są interesujące materiały w różnych formach, które są dostępne tylko tutaj. Są to: filmy, artykuły, ciekawostki w formie graficznej itp... Dodatkowo będziemy informować Cię o ciekawych przedsięwzięciach i wydarzeniach związanych ze zdrowiem.

Ekskluzywna grupa świadomych ludzi

Dołączysz do grona specjalnej grupy pacjentów, którzy pragną rozwijać swoją świadomość i dzięki temu polepszać swoje zdrowie oraz życie. W grupie panują jasne zasady, dzięki którym masz gwarancję, że znajdą się w niej jedynie osoby stawiające na wzajemne wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Bonusy dla członków

Jako członek grupy będziesz otrzymywać od nas różnorodne bonusy, np. w postaci zniżek na realizacje badań. Planujemy organizować konkursy z nagrodami i inne tego typu przedsięwzięcia.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Forma grupy jest zamknięta, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.). Grupa jest dostępna na Facebooku, tak więc korzystanie z niej jest niezwykle proste i dostępne z każdego miejsca, w którym jest internet. Nasza moderacja dba o to, aby grupa była przejrzysta i pozbawiona treści, które utrudniają korzystanie z tego typu grup (np. prośby o interpretacje wyników, nic nie wnoszące reklamy, spam itp.). 

Co otrzymasz w ramach członkostwa w Grupie wsparcia?

Wsparcie doświadczonego dietetyka klinicznego - Natalia Pokorna

Materiały na temat powiązania diety i choroby Hashimoto. Będą one również odpowiadały na konkretne pytania zadane przez członków grupy: artykuły, praktyczne ciekawostki w formie graficznej

  Odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez dietetyka klinicznego- sesje odpowiedzi udzielanych po 1-3 dniach (sesja offline), sesje odpowiadania na żywo w ciągu 1 godziny (sesja online).

  Wsparcie lekarza-specjalisty

  Odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez lekarza-specjalistę: - sesje odpowiedzi udzielanych po 7-14 dniach (sesja offline).

  Wsparcie coacha – Kamila Bogucka (motywacja, radzenie sobie z negatywnymi emocjami, stres, relacje z bliskimi itp.)

  Materiały na tematy związane z psychologicznym podejściem do choroby i jej symptomów (np. depresji, braku motywacji do działania): - artykuły, filmy

  Wsparcie twórców projektu Prawda o Hashimoto, w tym Piotra Klikowicza –pacjenta Hashimoto

  Materiały filmowe prezentujące spojrzenie doświadczonego pacjenta Hashimoto na różne zagadnienia związane z symptomami i podejściem do choroby, w tym również poruszenie zagadnień wychodzących ponad konwencjonalne metody leczenia.

   Artykuły będące tłumaczeniami artykułów najlepszych specjalistów na świecie w zakresie choroby Hashimoto (m.in. dr Mark Hyman, dr Alan Christianson, Suzy Cohen, dr Peter Osborne) poruszające różnorodną tematykę (dieta, suplementacja, leczenie, psychologia, emocje, sport itd.).

   Ciekawostki w formie graficznej z praktycznymi poradami o różnej tematyce.

   Oczywiście to nie wszystko! Dodatkowo...

   Nie napisaliśmy jeszcze o mniej regularnych formach pomocy, takich jak:

   • różnego rodzaju zniżkach na usługi, czy produkty mające pozytywny wpływ na Wasze zdrowie,
   • konkursach z nagrodami,
   • postach „na przemyślenie”, które pozwolą Wam wyrazić siebie.

   Z biegiem czasu z pewnością pojawią się dodatkowe pomysły i narzędzia, dzięki którym wesprzemy Was jeszcze skuteczniej.  Będziemy również na bieżąco brać pod uwagę Wasze pomysły i sugestie.

   Oczywiście oprócz powyższych namacalnych i mierzalnych korzyści otrzymacie wsparcie zaangażowanej społeczności grupy.

   Bezpłatnie dołącz do Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto

   Pamiętaj, że wymogiem jest posiadanie aktywnego konta Facebook. Twoja prośba o dołączenie do Grupy zostanie zaakceptowana w ciągu maksymalnie 48 godzin.

   Ciągle chcielibyśmy Wam pomagać i realizować nowe inicjatywy, ale jest to ściśle związane z kosztami finansowymi.

   W czasie realizacji projektu Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto ponosimy wiele różnego rodzaju kosztów – m.in. związane z produkcją materiałów, współpracą ze specjalistami, czy po prostu naszą pracą.

   W związku z powyższym bylibyśmy niezmiernie wdzięczni jeśli bylibyście w stanie wspierać nas regularnie, symboliczną kwotą w zamian za bycie członkiem Zamkniętej Grupy wsparcia i korzystanie z dostępnych tutaj usług i materiałów. 

   Kwota o jakiej myślimy to kilka, kilkanaście złotych. Oczywiście, jeżeli jesteście w stanie wesprzeć nas wyższą kwotą, będziemy Wam niezmiernie wdzięczni. Opłata miałaby charakter dobrowolnej dotacji i to wpłacający decyduje, jaką kwotę chce przeznaczyć. 

   Wasze wsparcie finansowe będzie oznaczać, że nasza praca i zaangażowanie w pomoc dla pacjentów Hashimoto jest potrzebne i stanowi dla Was wartość. 

   Dobrowolną dotację możecie przekazać tutaj - http://prawdaohashimoto.pl/wspomoz-nas/

   Pamiętajcie proszę, że jest to jedynie dobrowolne nawoływanie do Waszego wsparcia, dlatego też członkowie, którzy nie są w stanie wspierać naszej misji w taki sposób, cały czas będą aktywnymi i pełnowartościowymi uczestnikami Zamkniętej Grupy.

   Oto co o naszej Grupie wsparcia sądzą jej członkowie:

   Grażyna Kapała

   pacjentka Hashimoto

   Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to bardzo dobre rozwiązanie dla mnie, jako osoby zmagającej się z chorobą Hashimoto. Dzięki możliwości zadawania pytań specjalistom i ich obszernym odpowiedziom, mam większą motywację do działania i walki z tą dolegliwościom. Wsparcie to jest bardziej profesjonalne, co odróżnia tą grupę od innych. W obrębie grupy pojawiają się również ciekawe filmy, artykuły i infografiki, z których też można się dużo dowiedzieć, a nawet zadawać pod nimi pytania do specjalistów i prowadzić dyskusję. Dlatego zachęcam do wstąpienia do Tajnej grupy wsparcia i poszerzenia wiedzy o tej chorobie. Administratorzy grupy oraz specjaliści służą radą i pomocą w każdej sytuacji.

   Agata Dyjaczenko

   pacjentka Hashimoto

   Dzięki Grupie wsparcia Prawda o Hashimoto bardziej pogłębiam wiedzę na temat choroby. Fora czy artykuły w Internecie nie dają tego co grupa. Jest zawsze wszystko powiedziane jasno i przejrzyście. Tutaj znalazłam motywację do działania. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie od wszystkich. Czuję się w grupie jak w rodzinie. I na pewno będę polecać grupę innym ludziom. Jest to jedyna sensowna i najlepsza grupa na temat tarczycy w Polsce!

   Kamila M. Zarębska

   pacjentka Hashimoto

   Tajna Grupa Wsparcia Prawda o Hashimoto proponuje ciekawe sposoby zredukowania przyczyn powszechnych dolegliwości związanych z chorobami autoimmunologicznymi. Rozwiązania te są kompilacją badań naukowych, sprawdzonych metod leczenia medycyny funkcjonalnej oraz holistycznego modelu łagodzenia dokuczliwych symptomów wspomnianych chorób. Grupa dostarcza rzetelnych informacji w przystępnej formie tak, aby nawet początkujący pacjent nie został przytłoczony nadmiarem złożonych naukowych teorii, których w środowisku medycznym nie brakuje. Otwartość, życzliwość i DOSTĘPNOŚĆ osób, które prowadzą grupę stanowią bez wątpienia jedne z najbardziej wartościowych atutów. Polecam tę grupę szczególnie tym, którym zależy na sprawnej, kompetentnej, solidnej i przejrzystej formie wielopłaszczyznowego wsparcia. To ciekawa alternatywa wśród innych szeroko dostępnych miejsc wirtualnej wymiany informacji, skutecznie motywujące do roztropnej dbałości o zdrowie, nie tylko fizyczne.

   Monika Łusiak

   pacjentka Hashimoto

   Do Tajnej Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto trafiłam w czasie beta testów. Od razu zainteresowała mnie możliwość bycia jej członkiem, ponieważ wciąż mało jest kompleksowych opracowań dostępnych na co dzień na temat tej choroby. Jednak jak duże było moje zdziwienie, gdy okazało się, że Tajna Grupa wsparcia to nie tylko źródło informacji oraz wskazówek, jak radzić sobie z chorobą, ale także realne wsparcie dla każdego chorego. Rozmowy, porady oraz dobre słowa osób, które rozumieją objawy męczące chorych na Hashimoto są bezcenne. Tajna Grupa wsparcia oferuje swoim członkom ogrom wiadomości na temat choroby oraz różnych jej aspektów podzielonych na poszczególne moduły. Oprócz tego nieocenione są sesje z lekarzami, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz odpowiadają na pytania chorych. Dzięki tej grupie nie czuję się sama w chorobie i wiem, że mogę liczyć na zrozumienie innych chorych. Nie ma nic lepszego niż realne wsparcie, które bardzo pomaga zapomnieć o chorobie i cieszyć się życiem.

   Masz pytania?

   Napisz do nas na adres grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

   Postaramy się odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 24 godzin :)

   Odpowiedzi możesz odnaleźć również w Regulaminie projektu.