DOŁĄCZ DO GRUPY WSPARCIA PRAWDA O HASHIMOTO

 Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału. Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to jest profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci dzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może uzyskać szybką, zdalną pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu grup dostępnych w serwisie Facebook, postawiliśmy na system, który gwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to:

Realne wsparcie od specjalistów

Grupę wsparcia współtworzą dietetycy kliniczni, lekarz-specjalista, coach (emocje, relacje, motywacja) doświadczeni pacjenci oraz zespół twórców projektu "Prawda o Hashimoto". Jedną z form wsparcia są odpowiedzi specjalistów na konkretne pytania członków grupy (sesje on-line i off-line).

Szybka, skuteczniejsza pomoc

Twoje pytania i wątpliwości zostaną rozwiane przez specjalistów z doświadczeniem. Jeśli nie uzyskasz bezpośredniej odpowiedzi (np. w sesji on-line) to otrzymasz ją za jakiś czas w formie filmu lub artykułu udostępnionego dla całej grupy.

Praktyczna wiedza niedostępna nigdzie indziej

Na grupie cyklicznie umieszczane są interesujące materiały w różnych formach, które są dostępne tylko tutaj. Są to: filmy, artykuły, ciekawostki w formie graficznej itp... Dodatkowo będziemy informować Cię o ciekawych przedsięwzięciach i wydarzeniach związanych ze zdrowiem.

Ekskluzywna grupa świadomych ludzi

Dołączysz do grona specjalnej grupy pacjentów, którzy pragną rozwijać swoją świadomość i dzięki temu polepszać swoje zdrowie oraz życie. W grupie panują jasne zasady, dzięki którym masz gwarancję, że znajdą się w niej jedynie osoby stawiające na wzajemne wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Bonusy dla członków

Jako członek grupy będziesz otrzymywać od nas różnorodne bonusy, np. w postaci zniżek na realizacje badań. Planujemy organizować konkursy z nagrodami i inne tego typu przedsięwzięcia.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Forma grupy jest tajna, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.). Grupa jest dostępna na Facebooku, tak więc korzystanie z niej jest niezwykle proste i dostępne z każdego miejsca, w którym jest internet. Nasza moderacja dba o to, aby grupa była przejrzysta i pozbawiona treści, które utrudniają korzystanie z tego typu grup (np. prośby o interpretacje wyników, nic nie wnoszące reklamy, spam itp.). 

Co dokładnie otrzymasz w każdym miesiącu w ramach członkostwa w Grupie wsparcia?

Wsparcie doświadczonych dietetyków klinicznych z FoodWise – Twoja internetowa poradnia dietetyczna

Materiały na temat powiązania diety i choroby Hashimoto. Będą one również odpowiadały na konkretne pytania zadane przez członków grupy: - 3 krótsze filmy (3-6 minut), 1 dłuższy film (8-10 minut), 2 artykuły, 3 praktyczne ciekawostki w formie graficznej

  Odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez dietetyka klinicznego- 2 sesje odpowiedzi udzielanych po 1-3 dniach (sesja offline), 1 sesja odpowiadania na żywo w ciągu 1,5 godziny (sesja online).

  Wsparcie lekarza-specjalisty

  Odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez lekarza-specjalistę: - 2 sesje odpowiedzi udzielanych po 7-14 dniach (sesja offline).

  Wsparcie coacha – Kamila Bogucka (motywacja, radzenie sobie z negatywnymi emocjami, stres, relacje z bliskimi itp.)

  Materiały na tematy związane z psychologicznym podejściem do choroby i jej symptomów (np. depresji, braku motywacji do działania): - 2 artykuły, 2 filmy ( 4-10 minut).

  Wsparcie twórców projektu Prawda o Hashimoto, w tym Piotra Klikowicza –pacjenta Hashimoto

  Materiały filmowe prezentujące spojrzenie doświadczonego pacjenta Hashimoto na różne zagadnienia związane z symptomami i podejściem do choroby, w tym również poruszenie zagadnień wychodzących ponad konwencjonalne metody leczenia: - 3 filmy (4-10 minut).

   Artykuły będące tłumaczeniami artykułów najlepszych specjalistów na świecie w zakresie choroby Hashimoto (m.in. dr Mark Hyman, dr Alan Christianson, Suzy Cohen, dr Peter Osborne) poruszające różnorodną tematykę (dieta, suplementacja, leczenie, psychologia, emocje, sport itd.): - 3 artykuły miesięcznie.

   Ciekawostki w formie graficznej z praktycznymi poradami o różnej tematyce: - 3 ciekawostki.

   Oczywiście to nie wszystko! Dodatkowo...

   Nie napisaliśmy jeszcze o mniej regularnych formach pomocy, takich jak:

   • różnego rodzaju zniżkach na usługi, czy produkty mające pozytywny wpływ na Wasze zdrowie,
   • konkursach z nagrodami,
   • postach „na przemyślenie”, które pozwolą Wam wyrazić siebie.

   Z biegiem czasu z pewnością pojawią się dodatkowe pomysły i narzędzia, dzięki którym wesprzemy Was jeszcze skuteczniej.  Będziemy również na bieżąco brać pod uwagę Wasze pomysły i sugestie.

   Oczywiście oprócz powyższych namacalnych i mierzalnych korzyści otrzymacie wsparcie zaangażowanej społeczności grupy.

   Więcej szczegółów na temat tego co oferujemy w ramach Grupy wsparcia znajdziesz tutaj - LINK

   Opłać abonament Newslettera i dołącz do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto

   Chcesz najpierw sprawdzić jak wygląda i działa taka Grupa wsparcia? Dołącz bezpłatnie do demonstracyjnej Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto - LINK


   Masz pytania?

   Napisz do nas na adres grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

   Postaramy się odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 24 godzin :)

   Odpowiedzi możesz odnaleźć również w Regulaminie projektu.