FOTOLUGU, mis jutustab Sinu ettevõtte brändilugu põneval ja kaasahaaraval moel

Mida peaksime ettevõtjatena tegema, et inimesed armuksid meie brändi, mõtleksid sellest ning tahaksid osta meie tooteid ja teenuseid?

Me peame jutustama lugu!

Sotsiaalmeedia tulevik on brändide jaoks muutumas. Klantsitud tootepildid ja pakutavat kaupa ülistavad promotekstid, millega sihtgrupile varem muljet püüti avaldada, ei toimi enam. Täna on inimesed huvitatud brändidest, mis räägivad NEIST - klientidest. Nad tahavad teada, kuidas kaubamärgid NENDE elu paremaks muudavad.

Mitmed uuringud kinnitavad, et lähitulevikus saavad sotsiaalmeedias oluliseks:

  • Publiku juhatamine visuaalsele ja emotsionaalsele kaubamärgireisile, keskendudes nende elus toimuvale ja selle parendamisele
  • Sisu loomine, mida jälgijad tahavad edasi jagada

  • Shopinguvõimalus otse sotsiaalmeedia platvormil

  • Põnev ja meelelahutuslik storytelling

Enamik inimestele lähevad lood rohkem korda, kui tõhusad faktid. Ka uuringud kinnitavad, et lood on 22 korda meeldejäävamad. Just seetõttu ongi lugude jutustamine 2021. aastal turunduses kohustuslik taktika. Kui Sa soovid turuosa käesoleval aastal kasvatada, tugevdada oma brändi ja luua tugevamaid kliendisuhteid, siis kasuta selleks lugude jutustamist. Lugude jutustamine annab Sulle tohutu eelise - see võimaldab kaasata ostja kõiki viite meelt ja viia klient harivale reisile, mitte keskenduda ainult ühele reklaamisõnumile.

Paljud ärijuhid ja turundajad keskenduvad tootepõhisele promole. Kuid vähesed kasutavad oma brändi kasvatamiseks ja klientide kaasamiseks võimsaid lugusid.

Sina oled oma ettevõtte sotsiaalmeedia režissöör. Sina otsustad, kas lugu mida jutustad aitab tarbijatel mõista, miks nad peaksid Sinu toodetest hoolima ja eristab Sind konkurentidest või mitte. Kuigi Sa oled režissöör, ei tähenda see, et peaksid kõike üksi oskama teha.

Meie loovtiimil on aastatepikkune fotolavastuse kogemus, stsenaariumi kirjutamise- ja kaasaegne turundamise oskus. Me oleme saanud väljaõppe Tai Lopez´ilt, keda Entrepreneur Magazine on nimetanud #1 sotsiaalmeedia turundajaks. Samuti Hollywoodi arendusjuht Anne Helmstadter´ilt, kes töötas üle kümne aasta suurte stuudiotega nagu Universal, Warner Brothers, Fox, Sony, Paramount ja DreamWorks.

Kui lubad, siis tuleme Sulle appi ning kirjutame loo, mis on kaasahaarav, kasvatab Sinu brändi tuntust ja tugevdab sidet jälgijaskonnaga. Aitame seda levitada, justnagu oleks Sinu brändiloo näol tegemist mõne peatselt ilmuva menuraamatu või uue kassahitiga.

Meie hinnad algavad 50 eurost.

Kui soovid näha, kuidas me seda Sinu ettevõtte puhul teeksime, siis täida allolev kontaktivorm. Võtame Sinuga ühendust, näitame erinevaid võimalusi ja detailselt protsessi käiku. 

VII OMA BRÄNDILUGU ÕIGETE INIMESTENI JUBA TÄNA!

Vaata videot, kuidas aitasime ühe fotoloo ellu äratada.

TURUNDUSSTRATEEG

Marlén Mais

on sotsiaalmeedia agentuur Marketing Letter eestvedaja. Ta usub, et turundus on võim, teadmised on vägi ja internet mänguväli. Ta arendab end pidevalt maailma mõjukaimate sotsmeediaturundajate juhendamisel nagu näiteks Tai Lopez ja Grant Cardone. Koos kirgiliku ja pühendunud loovtiimiga soovib ta aidata väikeettevõtjaid, kes vajavad kaasaegset turundusabi.

.