UUS

Fotolugu, mis jutustab Sinu ettevõtte brändilugu põneval ja kaasahaaraval moel

Mida peaksime ettevõtjatena tegema, et inimesed armuksid meie brändi, mõtleksid sellest ning tahaksid osta meie tooteid ja teenuseid?

Me peame jutustama lugu!

Sotsiaalmeedia tulevik on brändide jaoks muutumas. Klantsitud tootepildid ja pakutavat kaupa ülistavad promotekstid, millega sihtgrupile varem muljet püüti avaldada, ei toimi enam. Täna on inimesed huvitatud brändidest, mis räägivad NEIST - klientidest. Nad tahavad teada, kuidas kaubamärgid NENDE elu paremaks muudavad.

Mitmed uuringud kinnitavad, et lähitulevikus saavad sotsiaalmeedias oluliseks:

  • Publiku juhatamine visuaalsele ja emosionaalsele kaubamärgireisile, keskendudes nende elus toimuvale ja selle parendamisele
  • Sisu loomine, mida jälgijad tahavad edasi jagada

  • Shopinguvõimalus otse sotsiaalmeedia platvormil

  • Põnev ja meelelahutuslik storytelling

Enamus ärijuhte ja turundajaid keskenduvad tootepõhisele promole. Kuid vähesed kasutavad oma brändi kasvatamiseks ja klientide kaasamiseks võimsaid lugusid.

Sina oled oma ettevõtte fännilehe režissöör. Sina otsustad, kas lugu mida jutustad paneb inimesi seda teistele edasi jagama ja eristab Sind konkurentidest või mitte. Kuigi Sa oled režissöör, ei tähenda see, et peaksid kõike üksi oskama teha.

Meie loovtiimil on aastatepikkune fotolavastuse kogemus, stsenaariumi kirjutamise- ja kaasaegne turundamise oskus. Me oleme saanud väljaõppe Tai Lopez´ilt, keda Entrepreneur Magazine on nimetanud #1 sotsiaalmeedia turundajaks. Samuti Hollywoodi arendusjuht Anne Helmstadter´ilt, kes töötas üle kümne aasta suurte stuudiotega nagu Universal, Warner Brothers, Fox, Sony, Paramount ja DreamWorks.

Kui lubad, siis tuleme Sulle appi ning kirjutame loo, mis on kaasahaarav, kasvatab Sinu brändi tuntust ja tugevdab sidet jälgijaskonnaga. Aitame seda levitada, justnagu oleks Sinu brändiloo näol tegemist mõne peatselt ilmuva menuraamatu või uue kassahitiga.

Tahad teada kuidas me seda Sinu ettevõtte puhul teeksime?

Täida allolev kontaktivorm. Me võtame Sinuga ühendust ja näitame detailselt protsessi käiku.

TURUNDUSSTRATEEG

Marlén Mais

on sotsiaalmeedia agentuur Marketing Letter eestvedaja. Ta usub, et turundus on võim, teadmised on vägi ja internet mänguväli. Ta arendab end pidevalt maailma mõjukaimate sotsmeediaturundajate juhendamisel nagu näiteks Tai Lopez ja Grant Cardone. Koos kirgiliku ja pühendunud loovtiimiga soovib ta aidata väikeettevõtjaid, kes vajavad kaasaegset turundusabi.

.