Jak to działa?


1. REJESTRACJA

Podaj swój adres e-mail na który prześlemy niezbędne informacje.

2. DANE FIRMY

Poprosimy Cię o podanie niezbędnych danych do założenia konta w serwisie. Przygotuj takie informację jak NIP firmy, formy rozliczeń podatkowych.

3. LOGOWANIE

Administrator założy Twoje darmowe konto firmowe w serwisie wFirma.pl. Otrzymasz dane do logowania.

4. FAKTURY

Na koniec miesiąca prześlij do księgowej faktury i inne dokumenty do rozliczenia. Możesz zrobić to poprzez serwis,pocztę lub dyski w chmurze.

5. ROZLICZENIE

Księgowa rozliczy wszystkie Twoje faktury. Wyśle Ci informację o podatkach jakie musisz zapłacić.

6. WSPÓŁPRACA

Po 2 miesiącach zdecyduj czy chcesz kontynuować współpracę.


Dlaczego my?


KSIEGOWOSC.TAX to połączenie internetowego biura rachunkowego z obsługą stacjonarną. Łączymy najlepsze cechy obsługi zdalnej oraz wiedzę i wsparcie wyspecjalizowanych pracowników z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych. Posiadamy ubezpieczenie OC, certyfikat Ministerstwa Finansów oraz liczne dyplomy i potwierdzenia ciągłego rozwoju i doszkalania.


Co zyskujesz?


Prowadzenie samodzielne księgowości nawet małej firmy może być nie lada wyzwaniem. Zawiłość przepisów, często zmieniające się ustawy oraz niejednoznaczne interpretacje bardzo komplikują samodzielne księgowanie faktur. Korzystając z pomocy specjalistów przedsiębiorca zyskuje CZAS, PIENIĄDZE, SPOKÓJ oraz BEZPIECZEŃSTWO.


Co o nas mówią?


specjalista IT

NIE POLECAM! Zdecydowanie nie polecam innych rozwiązań jak internetowe biuro rachunkowe. Z usług ksiegowości tax skorzystałem po tym jak samodzielnie księgowałem swoje faktury. Z perspektywy czasu wiem, że straciłem czas i nerwy. Oddanie spraw podatkowych specjalistom to jedyne dobre rozwiązanie.

marketing online

Współprace z Panią Anią rozpoczęłam stacjonarnie. Biuro rachunkowe jest moim niedalekim sąsiadem. Bardzo miła i sympatyczna księgowa... zawsze pomoże i doradzi. Dla mnie dużym plusem jest połączenie biura rachunkowego z komunikacją internetową. Mimo iż biuro jest blisko nie muszę się prawie ruszać z domu ;)

kierowca

Zdecydowanie polecam biuro rachunkowe Ksiegowosc.Tax. Współprace z biurem podjąłem jeszcze przed założeniem własnej działalności. Otrzymałem pełne wsparcie i pomoc w kwestiach formalnych a następnie pełną obsługę rachunkową mojej firmy. Z księgowymi mam bardzo dobry kontakt co jest dla mnie bardzo istotne. Serdecznie polecam!