Pobierz Darmowy Ebook

5 CIAST I DESERÓW DLA OSÓB Z HASHIMOTO

Dietetyk Dorota Hucał

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Jestem dietetykiem i od kilku lat pracuję głównie z kobietami chorymi na Hashimoto. Za pomocą jadłospisów dostosowanych do specyficznych potrzeb kobiet chorych na Hashimoto pomagam im schudnąć na zawsze, poprawić wygląd skóry i włosów i nabrać pewności siebie i energii do zdobywania świata!

Moją misją jest pokazanie kobietom, że będąc jednocześnie mamą, mężatką, robiąc karierę zawodową i zmagając się z chorobą Hashimoto można również być kobietą piękną i atrakcyjną, można czuć się wspaniale i być pełną energii.

Czy marzysz o tym aby czasami, do kawy zjeść coś słodkiego bez wyrzutów sumienia? Boisz się, że słodycze, ciasteczka, czekoladki nie są odpowiednie dla Ciebie, bo szybko od nich tyjesz i nie czujesz się najlepiej? Uwierz mi, nawet chorując na Hashimoto możesz pozwolić sobie na słodką przyjemność od czasu do czasu. Specjalnie dla Ciebie przygotowałam ebook z przepisami na słodkie przekąski, które są odpowiednie dla kobiet z chorobą Hashimoto, niskokaloryczne i zdrowe. Na dodatek są bardzo szybkie w przygotowaniu i nie wymagają kupowania żadnych wymyślnych składników.

Piękno

Wstajesz rano, z dumą patrzysz w lustro, zakładasz ulubioną dopasowaną sukienkę i idziesz zdobywać świat… Brzmi jak sen? Marzenia się spełniają, a każda z nas zasługuje na to aby tak właśnie się czuć.

Siła

Siła jest kobietą. Jeżeli czujesz, że choroba odbiera Ci siłę do osiągania swoich celów, to wiedz, że dzięki odpowiedniemu odżywieniu organizmu możesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę.

Czas

Czas jest cenniejszy niż pieniądz. Przygotowywanie zdrowych posiłków nie może zajmować Ci całego wolnego czasu.

PROJEKT HASHI CLINIC

Obserwuj mnie uważnie, od stycznia ruszam z portalem o tematyce dietetycznej dla kobiet z chorobą Hashimoto! Znajdziesz tam dostępne jadłospisy dostosowane do Twoich potrzeb, wsparcie w prowadzeniu diety i porady dotyczące choroby. Zapraszam na mój fanpage Hashi Clinic - Dieta w Hashimoto.

Hashi Clinic Dieta w Hashimoto

Dietetyka Dorota Hucał - Hashi Clinic - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

.