POHODOVÁ ZÁBAVA U POČÍTAČE

Zůstaňme v kontaktu!

Od roku 2005 vydáváme hry pro počítače s Windows. 

Rádi Vám budeme zdarma zasílat zpravodaj a v něm novinky, informace o slevách a další dobré zprávy. Vložte prosím do okénka Váš e-mail a klikněte na "CHCI TO". Děkujeme za důvěru!

A navíc - postupně Vám zašleme tři naše hry. Běžně prodáváme za 99 Kč, ale pokud nám udělíte souhlas se zpracováním osobních údajů, zašleme vám je v plné verzi a zdarma.

A to se vyplatí, ne? :) Děkujeme za Váš zájem!

KAŽDÁ TATO HRA STOJÍ BĚŽNĚ 99,- KČ ♥ UŠETŘÍTE 297 KČ

VY JE DOSTANETE ZDARMA, ABYSTE POZNALI NAŠI PRODUKCI

NAPĚTÍ ♦ DOBRODRUŽSTVÍ

Profesor Gustav

Naskytl se vám zdrcující pohled. Před vámi leží naprosto zničené město. Ruiny. Co mohlo způsobit takovou spoušť? Nechce se vám věřit, že by bůh dopustil něco takového. 


Rozhlédnete se nalevo i napravo. Nikde ani živáčka. A přece tam někde jsou. Dva lidé. Dvě malé děti. Dva možná ještě nevyhaslé životy. Podaří se vám je najít, detektive?

BEZ NÁSILÍ ♦ CHYTLAVÉ

Tajemství šesti moří

Podmořský život je v ohrožení! Vydejte se na pomoc rybičkám a osvoboďte je od ničivých strojů. K vítězství vám pomůže úžasná ponorka, která neušetří žádného nepřítele. 

Za vaši šikovnost a odvahu získáte bohatou odměnu. Na nic nečekejte, přidejte se na stranu dobra a pojďte se bavit při záchraně podmořského života!

LÁSKA ♥ TAJEMNO

Snomor - Útěk ze snu

Už jako malá holčička Laura od svého otce slýchala, že je výjimečná. Zemřel však předčasně, a tak nestihl Lauře říct vše. Na památku má Laura od něj schovaný zvláštní amulet. Lapač snů, který ji chrání před nočními můrami.

Avšak právě na úspěšném hudebním turné, když tu lapač snů zmizí. Laura přímo uprostřed koncertu upadá do mdlob....

Více informací o Špidla Data Processing, s.r.o.

Kdo jsme?

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Na naše hry máme v České a Slovenské republice exkluzivní práva . Nyní máme v naší nabídce více než 290 originálních her.

Naše hry jsou jiné. Jsou pro “příležitostné” hráče. Tedy pro obyčejné lidi, kteří si chtějí po perném dni třeba na půl hodinky odpočinout. A k tomu chtějí hru snadno pochopitelnou, v češtině, za stovku a ne za tisíce. A pokud v nich je napínavý příběh a ne jen samé střílení, pak jsou spokojeni. A my také…

Proč se vám budou líbit naše hry?

  • jsou plně v češtině
  • naučíte se hrát za minutku a zábava vydrží na dlouho
  • jsou bez násilí (i když někdy strašidelné)
  • jsou jednoduché na instalaci i na ovládání
  • pokud si naši hru koupíte, je již navždy Vaše - ne jako hry v mobilu, kde musíte stále něco dokupovat, i když se hra vydává za "free"

Přidejte se i Vy ke spokojené rodině desetitisíců našich spokojených hráčů!

A takto naše hry vypadají

.