Háčkuju svůj sen

Online kurz vědomého háčkování pro začátečníky

29. 4. - 24. 6. 2022

Chceš začít háčkovat a nevíš, odkud začít?


Opakovaně začínáš a nedaří se Ti ukotvit techniku háčkování?


Nevyznáš se v množství video návodů volně dostupných na internetu, cítíš se zahlcená a nevíš, koho následovat?


Nemáš se ve svém okolí koho zeptat na radu a chybí Ti osobní podpora do začátku?


Přesto všechno chceš umět tvořit krásné věci v radosti a lehkosti a přitom si odpočinout a zrelaxovat?

PROVEDU TĚ ZÁKLADY HÁČKOVÁNÍ TAK, ŽE JE NA KONCI KURZU BUDEŠ MÍT UKOTVENÉ, BUDEŠ SE RADOSTNĚ POSOUVAT DÁL A BUDEŠ UMĚT TVOŘIT PODLE NÁVODŮ I PODLE SEBE. 

NAUČ SE VĚDOMĚ HÁČKOVAT A POZNEJ SVOU TVŮRČÍ BYTOST.

Nemáš ve svém okolí nikoho, kdo háčkovat umí? Nemáš se koho zeptat na radu?

Cítíš se zahlcená množstvím video návodů volně dostupných na internetu? Nevíš, podle koho háčkovat, protože se setkáváš s různými přístupy a Ty se v tom ztrácíš?


Trávíš zbytečně moc času hledáním video návodů na základní techniky háčkování?CO KDYBY TO MOHLO BÝT JINAK?

Je to jenom v hlavě...


Co kdybych Ti řekla, že jediný správný způsob háčkování je ten, který vyhovuje Tobě a že ani v háčkování není všechno dogmaticky dáno?


Co kdyby ses s vhodnou podporou naučila háčkovat a ukotvila sis základy už za 5 týdnů?


Jaké by to bylo, kdyby ses měla koho zeptat s jistotou, že Ti odpoví?

Napadlo Tě někdy, že by sis opravdu mohla uháčkovat co budeš chtít a jak budeš chtít?


A ještě k tomu jít víc pod povrch a skrze ruční tvorbu více poznat sama sebe?

MÁŠ VOLBU ...

Právě teď  je ten správný čas pro změnu! I Ty můžeš být radostná žena, která umí v lehkosti vytvářet krásné věci a užívá si svoje flow!

Udělej si čas i pro sebe a nauč se háčkovat své sny.Mám pro Tebe celkem 8-týdenní online kurz vědomého háčkování pro začátečníky

Co v kurzu získáš?

 • komplexní řešení... Po koupení kurzu už totiž nemusíš dělat vůbec nic, než jen čekat na balíček s nástroji a s materiálem do začátku a na samotný začátek kurzu
 • video a PDF materiály k daným tématům, které budeš mít k dispozici v členské sekci.
 • celkem 5 témat, které se Ti budou v prvních 5 týdnech postupně ukazovat ve členské sekci + 3 extra týdny mojí podpory ve skupině.
 • dostatek času pro ukotvení techniky a daného tématu
 • moji živou podporu v uzavřené facebookové skupině, ve které dostaneš vždy odpověď na svoje otázky po dobu celkem 8 týdnů
 • podporu komunity podobně naladěných žen.
 • na konci kurzu online ženský rukodělný kruh, kde shrneme Tvoje pokroky a můžeme probrat vše, co Tě bude na konci kurzu zajímat 
 • pravidelná živá vysílání ve skupině, kde budu odpovídat na Tvoje otázky 
 • každou techniku si budeš moci ukotvit díky akčním krokům v jednotlivých modulech
 • vhledy pod povrch do vlastního nitra, vnitřního nastavení mysli a nasměrování k vědomé tvorbě

Na jaká témata se v kurzu můžeš těšit?

HNED V PRVNÍM TÝDNU JDEME DO PRAXE HÁČKOVÁNÍ. ZAČNI VĚDOMĚ A V RADOSTI HNED OD ZAČÁTKU!

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat online v uzavřené členské sekci z pohodlí Tvého domova. Nikam nebudeš muset chodit. Čas, který by Ti zabrala cesta, využiješ v kurzu. Jediné, co budeš potřebovat, je internetové připojení a zařízení, na kterém se budeš moci přihlásit do členské sekce a do skupiny (PC, tablet, nebo chytrý telefon).


Před začátkem kurzu Ti ode mě přijde domů balíček s materiálem a nástroji pro potřeby kurzu. Nebudeš tak muset shánět nic navíc. Další materiál pro Tvoji tvorbu si v průběhu nebo po ukončení kurzu nakoupíš sama dle Tvých preferencí. 


Po uhrazení objednávky Ti do e-mailové schránky přijdou přihlašovací údaje do členské sekce, ve které se Ti bude postupně zobrazovat obsah kurzu. Lekce prvního týdne budou přístupné ode dne zahájení kurzu.


Každý týden v pátek se otevře jeden modul na dané téma a současně Ti přijde informace o otevření dalšího modulu do e-mailové schránky.


Každý modul bude obsahovat instruktážní video lekce, případně PDF lekce a pracovní listy k akčním krokům, abys získané znalosti převedla do praxe.


Co ještě bude součástí kurzu?

Ženská  komunita

▬▬▬▬▬

 V rámci kurzu dostaneš přístup do uzavřené facebookové skupiny s komunitou podobně naladěných žen, které společně s Tebou procházejí kurzem.

Celých 8 týdnů trvání kurzu Ti tam budu k dispozici.

Skupina pro ženy z kurzu potom bude otevřená po dobu 6 měsíců od začátku kurzu.

Živá vysílání

▬▬▬▬▬▬▬

V průběhu kurzu Tě budu podporovat živými vysíláními do skupiny, v rámci kterých dostaneš odpovědi na otázky ke kurzu a daným tématům.

Ženský kruh

▬▬▬▬▬▬▬

Na konci kurzu se setkáme v online ženském rukodělném kruhu.

V kruhu bude prostor pro sdílení prožitků z kurzu a pro objasnění nejasností.


Už za 5 týdnů se jednou pro vždy můžeš naučit vědomě háčkovat a ukotvit si základy jednotlivých technik. Všechno, co ses naučila budeš moci konzultovat ještě následující 3 týdny.


Dovol si nechat se zcela pohltit a užij si svoje tvůrčí flow. 

BONUSY KE KURZU

Kdo Tě kurzem provede?

CO O MĚ NAPSALY ŽENY, KTERÉ SE MNOU HÁČKOVALY

"Háčkování s Šárkou je tak příjemná záležitost, že bych rukodělbu okamžitě zařadila k nástrojům psychohygieny. Terapeutické účinky jsou téměř hmatatelné. Po pravidelných sedáncích se navazují očka jedna radost, a pod rukama vznikají díky háčku a vlídným Šárčiným slovům dílka přímo parádní. Při háčkování nemyslím na nic navíc, háček pracuje, prsty kmitají, a hotové výtvory jsou mou pýchou. Umím cokoli, jen to musím zkusit, není se čeho bát. Háčkování je radost. To vše díky Šárce a jejímu přístupu. Její individuální konzultace rozhodně doporučuju!"

Aneta V.


"Kurz je super, nemusím nikam docházet (ve společnosti bych neudělala ani očko). Video si zapnu v době kdy mám čas, nikdo mě neruší a nemám výčitky, že bych zrovna měla dělat něco jiného, vařit, hlídat děti, uklízet apod. Ze začátku jsem se neuměla připojit, i s tím jsi mi pomohla. Video je vytvořené tak, že je srozumitelné, provázené vlídnou klidnou řečí, bez striktních instrukcí - prostě pohoda. A možnost nechat si posoudit svůj výtvor a poptat se jest-li je to správně, nebo kde mám chybu je supr bonus. I když se mi nepodařilo připojit odpověděla jsi mi na všechny otázky. Jsem moc ráda, že jsem nabídku kurzu využila. Určitě budu Tvoje stránky sledovat nejenom kvůli háčkování, ale i pro způsob komunikace a přístupu k vlastnímu rozvoji. Moooc děkuji, nejen za kurz, ale i za na naději, že jsou ještě lidi vlídní vstřícní a předávají svůj přístup dál. Šárko děkuji."

Vlasta P.

"Krásné ráno, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za čas, trpělivost a rady při konzultaci tvoření čepice. Moc mi pomohlo to vidět a třeba 10x opakovat 1 krok než jsem to pochopila. Jako začátečník mám problém po shlédnutí návodu to pochopit. Toto byla pomoc, super a krásně vysvětlená. Výsledek stojí zato, mám velkou radost. Děkuji moc 🙏🥰🌹 těším se na další spolupráci.💪"

Petra L.

„Šárka so mnou velmi ochotne prebrala, čo ma v háčkovaní láka sa naučiť, a potom ma trpezlivo previedla všetkými krokmi. Mám z toho veľkú radosť a rada sa k Šárke vrátim, keď sa zas budem potrebovať posunúť.“

Eva R.

"Doporučuji kurz všem, kteří se chtějí učit a naučit háčkovat."

Iva V.

"Kurz byl výborný, vše jasné, přehledné, spousty nových věcí. Určitě doporučuji!"

Radka K.

"Skvělý, laskavý a lidský přístup, pohlazení po duši a především úžasný výklad, který mi velmi pomohl v mém dalším háčkování :-) Výborně zpracovány ukázky s komentáři."

Zuzana H.

"Videa i vysvětlení byla skvělá. Kurz byl skvělý."

Ilona V.

"Milá Šárko, vnímám Tě jako empatickou ženu, umíš se citlivě naladit na aktuální téma. Děkuji Ti za novou inspiraci do každodenní reality s dětmi a jejich emocemi. Skvělé propojení háčkování, opakující se činnosti, kterou mohu podpořit moje přemýšlení nad čímkoliv. Setkání s Tebou bylo velmi inspirativní."

Martina S.

PRÁVĚ TEĎ MÁŠ PŘÍLEŽITOST SE VĚDOMĚ NAUČIT HÁČKOVAT, SVOBODNĚ TVOŘIT A POZNAT SAMA SEBE V NOVÉ OBLASTI

V TUTO CHVÍLI JE VSTUP DO KURZU UZAVŘEN. NECHTE SE INFORMOVAT O OTEVŘENÍ PODZIMNÍHO BĚHU KURZU.

V ceně za kurz je zahrnuto:

 • 5 týdnů nabitých potřebnými informacemi pro ukotvení základů háčkování ve členské sekci kurzu Háčkuju svůj sen + 3 extra týdny s podporou navíc
 • celkem 8 týdnů mojí podpory
 • materiál a vhodné pomůcky pro potřeby kurzu přímo k Tobě do domu 
 • vstup do uzavřené facebookové skupiny
 • bonus Háčkované košíky
 • bonus Květinový podšálek
 • bonus Montessori chrastítko
 • bonus Záznam webináře: Jak číst psané návody?
 • závěrečný online ženský rukodělný kruh
  • pravidelná živá vysílání do skupiny s reakcemi na dotazy


  Časté otázky:

  Co když nebudu stíhat?

  Kurzem můžeš procházet společně tempem kurzu i svým vlastním tempem, které Ti nejvíc vyhovuje. Pokud nebudeš stíhat, nic se neděje, materiály Ti zůstanou ve členské sekci a budeš se k nim moct vracet dle své potřeby. Přesto doporučuji jít tempem kurzu, pokud to aspoň trochu půjde, abys nepřišla o moji živou podporu v rámci skupiny a ženského rukodělného kruhu. Facebooková skupina bude aktivní ještě 4 měsíce po ukončení kurzu.

  Jak bude kurz probíhat?

  Kurz bude probíhat online z pohodlí Tvého domova. Před zahájením kurzu Ti přijde domů balíček se základním materiálem a vybavením do začátku pro potřeby kurzu. Nebudeš tak muset shánět nic navíc. K absolvování kurzu budeš potřebovat jen připojení k internetu a zařízení, ze kterého se budeš připojovat do členské sekce. Každý týden se Ti v členské sekci odkryje modul s materiály na dané téma. Součástí každého modulu bude i checklist, díky kterému budeš mít přehled o tom, co už jsi prošla. Během kurzu se budeš moci zapojit do sdílení v rámci uzavřené facebookové skupiny a online ženského rukodělného kruhu, který bude probíhat přes ZOOM. Pokud si nebudeš vědět rady, v těchto místech najdeš podporu pro Tvé další kroky. 

  Co když se nebudu moct připojit k online kruhu?

  Může se stát, že termín online kruhu nebude vyhovovat všem. Neměj obavy, ve skupině i v členské sekci bude k dispozici záznam. Budeš se tedy moci podívat později.

  Co když nemám facebookový účet?

  Pokud nemáš facebookový účet, nic se neděje, pouze nebudeš mít přístup do uzavřené skupiny kurzu. O podstatné informace nepřijdeš a nepřijdeš ani o ženský rukodělný kruh, které budou probíhat přes ZOOM. Kurzem lze úspěšně projít i bez facebookového účtu. Pokud budeš potřebovat moji podporu, můžeš mě kontaktovat mailem. Záznamy živých vysílání s odpověďmi na otázky budou také ve členské sekci kurzu.

  Je pro mne kurz vhodný, když mám velmi málo času?

  Určitě. Kurz nebude časově náročný víc, než sama dovolíš. Postupem času Tě možná háčkování chytne a bude pro Tebe snazší si volný čas pro svou novou vášeň udělat.

  Pro úspěšné absolvování kurzu a naučení se techniky háčkování není zcela podstatná účast ve facebookové skupině a na online ženském rukodělném kruhu. Skupina a kruhy jsou určeny především pro sdílení a podporu. 

  Do facebookové skupiny Ti ale doporučuji vstoupit, protože tam můžeš rychle dostat odpovědi na svoje otázky a budeš se tak moci posouvat bez zbytečné ztráty času.

  Co bude dál po kurzu?

  Po kurzu budeš umět háčkovat a budeš s radostí tvořit. Materiály z kurzu Ti zůstanou ve členské sekci. Přístup do facebookové skupiny budeš mít celkem po dobu 6 měsíců, tj. ještě 4 měsíce od ukončení kurzu. Potom bude skupina archivována.

  Bude kurzová skupina na facebooku otevřená i po ukončení kurzu?

  Ano, přístup do facebookové skupiny budeš mít celkem po dobu 6 měsíců, tj. ještě 4 měsíce od ukončení kurzu. Potom bude skupina archivována.

  Zůstanou mi materiály z kurzu i po skončení kurzu?

  Ano, materiály ve členské sekci Ti zůstanou po dobu 2 let.

  Je kurz pro mne, i když jsem háček nikdy nedržela v ruce a v podstatě ani nemám žádné vybavení?

  Samozřejmě, pro Tebe bude kurz příjemným průvodcem světem háčkování. Nezatížená předchozími zkušenostmi se naučíš háčkovat snadno a lehce a uvidíš, že nic v tvorbě není dogma, že každý to může mít trochu jinak a že je to tak v pořádku. Od začátku půjdeš s podporou podobně smýšlejících žen a to je k nezaplacení!

  .