Jak pozyskać sponsorów?

MASTERCLASS. Kurs on-line, na którym poznasz najskuteczniejszą metodę pozyskiwania pieniędzy od firm


Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich, którzy planują pozyskać pieniądze od firm, a także darmowe usługi lub dary rzeczowe. 

Czego dowiesz się na kursie?

Poznasz od podstaw cały proces pozyskiwania pieniędzy od firm. Proces ten jest sprawdzony przez zawodowych fundraiserów.

Na czym polega kurs?

Otrzymasz dostęp do 34 lekcji w formie filmów, ebooki, prezentacje, przykłady, a także gotowe wzory listów oraz ofert. 

Martyna Mazela

O trenerze

Założycielka Instytutu Fundraisingu. Konsultant, trener, fundraiser. Specjalistka w dziedzinie fundraisingu i marketingu z 20 letnim doświadczeniem.

Ponad 6 lat pracowała w największej na świecie, prywatnej organizacji non-profit: Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Marketingu i Fundraisingu. Prowadzone przez nią kampanie fundraisingowe otrzymały dwie nagrody, w jednym z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych EFFIE Awards, w kategorii non-profit, za najefektywniejsze kampanie fundraisingowe w Polsce. Odebrała także nagrodę Golden Arrow, dla Najlepszego Marketera Bezpośredniego Roku. W SOS Children’s Villages International, pracowała jako międzynarodowy konsultant ds. fundraisingu i kampanii multichannelowych, szkoląc fundraiserów z innych krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Specjalizuje się w fundraisingu oraz marketingu dla organizacji non-profit i podmiotów ekonomii społeczej, w tym w rekrutacji nowych darczyńców indywidualnych oraz korporacyjnych, kampaniach marketingu bezpośredniego (direct mailing, blind mailing, sms, e-mailing), segmentacji darczyńców w bazie danych oraz kampaniach 1% podatku. Doradza podmiotom ekonomii społecznej (spółdzielniom spocjalnym, organizacjom prowadzącym działalność gospodarczą) jak pisać realne biznes plany. Obecnie prowadzi Instytut Fundraisingu w Polsce.

Absolwentka Zarządzania i Marketingu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od ponad 15 lat związana z branżą marketingu oraz fundraisingu. Od 9 lat doradza organizacjom pozarządowym jak wdrożyć fundraising oraz prowadzić skuteczne kampanie fundraisingowe.

Moduły tematyczne na kursie

Moduł 1

Podstawy fundraisingu biznesowego

Moduł 1. ABCadło fundraisingu, czyli co musisz wiedzieć zanim pójdziesz po pieniądze do firmy.

Moduł 2

Krok 1 do sponsora: z kim kontaktować się w firmach?

Do kogo kierować ofertę współpracy w firmach, aby nie trafiła do koszta.

Moduł 3

Krok 2 do sponsora: jak nawiązać pierwszy kontakt?

List, email, ciekawe pomysły na początek? Co zrobić, żeby chcieli się z nami spotkać?

Moduł 4

Krok 3 do sponsora: Zadzwoń do sponsora

Jak przeprowadzić pierwszą rozmowę, aby nie spalić kontaktu. Skrypty na rozmowę telefoniczną.

Moduł 5

Krok 4 do sponsora: Przygotuj się do spotkania

Chodzisz na spotkania, ale nie otrzymujesz tego, czego chcesz , tylko ... zadowalasz się czymkolwiek... Dowiedz się jak należy przygotować się do spotkania, żeby zakończć je z sukcesem.

Moduł 6

Krok 5 do sponsora: Przygotuj ofertę sponsorską lub prezentację dla sponsora

Współpraca z firmą zaczyna się od odpowiedniego zaprezentowania korzyści. Dowiedz się jak należy przygotować ofertę korzyści dla firmy.

Moduł 7

Krok 6 do sponsora: Idź pewnie na pierwsze spotkanie

Jeśli nie jesteś doświadczonym fundraiserem lub handlowcem, zapoznaj się z tymi lekcjami, aby wiedzieć w jaki sposób poprowadzić spotkanie z firmą.

Moduł 8

Krok 7 do sponsora: Ważne procedury po spotkaniu

Na spotkaniu padnie wiele słów i obietnic, ale zazwyczaj dopiero po spotkaniu podejmowane są najważniejsze dycyzje w firmach. Dowiedz się, jak możesz na nie wpłynąć i je przyspieszyć.

Podstawowa cena kursu wynosi 437 zł. Z kodem rabatowym 40% taniej.

Jesteś zainteresowany kursem?

Zapisz się na listę zainteresowanych, aby otrzymać pełny program kursu, czyli opis 34 lekcji oraz kod rabatowy dla pierwszych klientów. 

.