Pierwszy krok w zadbaniu o swoje zdrowie psychiczne


Myślisz o wizycie u psychologa lub psychoterapeuty, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalisty? Przeraża Cię wizja pierwszej wizyty? A może zastanawiasz się, czy to już naprawdę TEN moment, w którym powinnaś/eś zasięgnąć jego opinii?

Na te i wiele więcej pytań odnośnie pierwszego spotkania z psychologiem lub psychoterapeutą odpowiadam w powyższym ebooku. Pomoże Ci on dobrze przygotować się do pierwszej wizyty, wybrać odpowiedni dla siebie nurt pracy oraz zredukować lęk przed spotkaniem. Dowiesz się również, jakie są różnice pomiędzy różnymi specjalistami z zakresu zdrowia psychicznego i do kogo najlepiej byłoby się zgłosić ze swoim problemem.

Co znajdziesz w ebooku?

Oprócz odpowiedzi na ponad 30 najczęściej zadawanych pytań odnośnie pierwszej wizyty u psychologa lub psychoterapeuty otrzymasz również:

Poradnik

U kogo szukać pomocy - psychologa, psychoterapeuty, psychiatry czy interwenta kryzysowego?

Miniprzewodnik

...po najpowszechniejszych nurtach w psychoterapii.

Dodatkowe materiały

...m.in. gotowy arkusz podsumowujący sesję terapeutyczną do wydruku.


Chciałabym, by ten ebook pomógł odczarować panujący w wielu kręgach negatywny wizerunek psychologa i każdego innego specjalisty z zakresu zdrowia psychicznego. Nie ma nic złego w korzystaniu z podobnych usług.

Nasze zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne i nie powinno być związane ze wstydem


Wierzę, że wspólnymi siłami pożegnamy w końcu problem stygmatyzacji osób cierpiących z powodu zaburzeń i chorób psychicznych, a pielęgnacja zdrowia psychicznego na stałe zagości w naszej codziennej rutynie.


Nie czekaj, pobierz ebooka i korzystaj z bezpłatnej wiedzy


.